Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

Sporo osób zagląda tu po cichutku, bardzo proszę o pomoc dla psiej rodzinki, zabranej dzisiaj z podzamojskiej  wsi.

Suczka z łańcucha i jej czwórka dzieci jadą jutro do Katowic, na razie nie mają nic :(

https://www.dogomania.com/forum/topic/350186-cztery-bezdomne-maluszki-jadą-po-lepsze-życie-pomóż-im-dojechać-do-celu-do-907-godz-2000/?page=3&tab=comments#comment-17495111

 Tutaj wątek suczek

4 szczeniaki na gołej ziemi

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.07.2019 o 22:17, Havanka napisał:

Tolu, ta koteczka na zdjęciu wyżej, to rasowa, czy tak wychudzona ? Chciałabym ją ogłosić, ale nic o niej nie wiem, no i jedno zdjęcie to za mało.

Nie wiem Elu, pani, która ją znalazła tez mnie pytała, czy to rasowa kotka, bo ma taki inny pyszczek no i budowę tez  nietypową. Spróbuje porozmawiaćc z wetką.

17 godzin temu, Nesiowata napisał:

Czyt Alaskan jest ich skarbnikiem?

Alaskan jest skarbnikiem zamojskich psów, na koty nigdy nie próbowałam zbierać...

Jakiś czas temu Jo37 zrobiła bazarek cegiełkowy dla zamojskich kociaków w lecznicach, bardzo pomocny, sporo osób tutaj zaglądających kupiło cegiełki.

Jak ktoś chciałby pomóc kociakom to można wpłacać na konto fundacji, zawsze odnotuję to na tym wątku.

 

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj Jo była na dwóch na wizytach  w Warszawie dla zamojskich kotów.

Pani zadzwoniła w sprawie rudego kociaka, bo myślała, ze to  koteczka, chciałaby adoptować jednak kocią dziewczynkę.

Wysłałam pani zdjęcia Kalinki, Jasminki i tej ostatniej koteczki no i rodzina wybrała Jaśminkę.

Druga wizyta dotyczyła adopcji tego naszego czarnego rodzeństwa, oba kociaki są w DT u p. Oli.

Kredka jest już po sterylizacji, niedosłyszący Koksik jest wykastrowany, gotowe do adopcji, tylko chętnych nie było na dwa koty. 

Az tu nagle zapytanie z Warszawy:)

Oba domy zostały pozytywnie zweryfikowane:)

Tytuł nadal aktualny, po raz kolejny mam problem z transportem, będę oczywiście intensywnie szukała.

Co prawda jutro jedzie do Legionowa trzeci z rudych braci, ale zabranie  kolejnego kota będzie  chyba problemem.

J037 - bardzo dziękuję, to ogromna pomoc z Twojej strony, bo wiadomo, że do pokonania czasami sporo km.

dziekuje-ruchomy-obrazek-0054
  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Tola napisał:

Dzisiaj Jo była na dwóch na wizytach  w Warszawie dla zamojskich kotów.

Pani zadzwoniła w sprawie rudego kociaka, bo myślała, ze to  koteczka, chciałaby adoptować jednak kocią dziewczynkę.

Wysłałam pani zdjęcia Kalinki, Jasminki i tej ostatniej koteczki no i rodzina wybrała Jaśminkę.

Druga wizyta dotyczyła adopcji tego naszego czarnego rodzeństwa, oba kociaki są w DT u p. Oli.

Kredka jest już po sterylizacji, niedosłyszący Koksik jest wykastrowany, gotowe do adopcji, tylko chętnych nie było na dwa koty. 

Az tu nagle zapytanie z Warszawy:)

Oba domy zostały pozytywnie zweryfikowane:)

Tytuł nadal aktualny, po raz kolejny mam problem z transportem, będę oczywiście intensywnie szukała.

Co prawda jutro jedzie do Legionowa trzeci z rudych braci, ale zabranie  kolejnego kota będzie  chyba problemem.

J037 - bardzo dziękuję, to ogromna pomoc z Twojej strony, bo wiadomo, że do pokonania czasami sporo km.

dziekuje-ruchomy-obrazek-0054

Nareszcie udało się czarnemu rodzeństwu kotów ! Bardzo sie cieszę ! No i Jasminka załapała sie na własny domek ! Czy Rudasek nie moze jechać razem z Jasminką w jednym kontenerku? Szkoda byłoby nie wykorzystać transportu.

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Havanka napisał:

Nareszcie udało się czarnemu rodzeństwu kotów ! Bardzo sie cieszę ! No i Jasminka załapała sie na własny domek ! Czy Rudasek nie moze jechać razem z Jasminką w jednym kontenerku? Szkoda byłoby nie wykorzystać transportu.

Tak Elu, nareszcie się udało!!! Pani Ola rozmawiała dzisiaj z przyszłą pańcią i ustaliły, ze oba koty przyjadą, gdy rodzina osiatkuje balkon.

To nowe mieszkanie, państwo mieszkają tam od niedawna, jeszcze trwa remont.

Ale najważniejsze, ze kociaki mają już DS!

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Havanka napisał:

Nareszcie udało się czarnemu rodzeństwu kotów ! Bardzo sie cieszę ! No i Jasminka załapała sie na własny domek ! Czy Rudasek nie moze jechać razem z Jasminką w jednym kontenerku? Szkoda byłoby nie wykorzystać transportu.

Pojechały oba koty -  rudy kociak do Legionowa i Jaśminka do Warszawy:).

Koty już na miejscu, Jasminka trochę wymiotowała, ale to chyba stres.

Bardzo dziękuję p. Janinie za pomoc i p. Michałowi, ze zgodził się na dwa kontenerki pomimo rodziny w aucie:)

Rudy kociak

20190603_192537.jpg

Jasminka

imageproxy.php.jpg

Link to comment
Share on other sites

Do adopcji zostały:

Węgielek

V__DCF7.jpg

Koteczka ok. 4 mies.

SAVE_20190705_101631.jpg

Kremik, Karmel i Kajmak

SAVE_20190704_140442.jpg

Kalinka

IMGP9174.JPG

Rudy kocurek (ostatni z 4 rodzeństwa)

20190601_163237.jpg

 

Prawdopodobnie we wtorek podjadę do Izbicy i postaram  się  porobić zdjęcia do ogłoszeń.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj było sporo zapytań  z Krakowa o rude kociaki, ale beznadziejne.

Jedna z kobiet szczególnie mnie zirytowała i przeraziła - była zaskoczona, że robimy wizyty dla dachowców, przecież to "zwykłe" koty!

Czasami nie mam siły na ludzką bezduszność:(

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.07.2019 o 21:35, Tola napisał:

A to dwa rudasy w DS w Pruszkowie

SAVE_20190707_124501(1).jpg

Rudaski podrosły ! Chyba nie narzekają na domek, bo śpią smacznie na miękkich poduchach. Myślę, ze ostatni rudasek też wkrótce znajdzie dom. Przecież niczego mu nie brakuje.

Link to comment
Share on other sites

39 minut temu, Havanka napisał:

Rudaski podrosły ! Chyba nie narzekają na domek, bo śpią smacznie na miękkich poduchach. Myślę, ze ostatni rudasek też wkrótce znajdzie dom, bo przecież niczego mu nie brakuje.

Tez mam taką nadzieję, bo chłopak został sam w Dt i na pewno brakuje mu braci.

Na dom czekają tez te kociaki z postu wyżej; Kalinka miała jechac do Dt, ale dzisiaj pani Julia zadzwoniła, ze przeprowadzają się i dopiero będzie gotowa pomóc jakiemuś kotu pod koniec lipca:(

A malutka jest już 3 tydzieńn w lecznicy:(

 

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Tola napisał:

Tez mam taką nadzieję, bo chłopak został sam w Dt i na pewno brakuje mu braci.

Na dom czekają tez te kociaki z postu wyżej; kalinka miała jechac do Dt, ale dzisiaj pani Julia zadzwoniła, ze przeprowadzają się i dopiero będzie gotowa pomóc jakiemuś kotu pod koniec lipca:(

A malutka jest juz 3 tydzien w lecznicy:(

 

Czekam na zdjecia i info. Porobię im ogłoszenia. Moze któremuś sie uda...

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.07.2019 o 21:14, Tola napisał:

Dzisiaj było sporo zapytań  z Krakowa o rude kociaki, ale beznadziejne.

Jedna z kobiet szczególnie mnie zirytowała i przeraziła - była zaskoczona, że robimy wizyty dla dachowców, przecież to "zwykłe" koty!

Czasami nie mam siły na ludzką bezduszność:(

Na "zwykłych" idiotów nie ma rady. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...