Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

Ogłoszenie takie znalazłam:
"To nowa bida która trafiła do schroniska w Zamościu. Jest przerażona i widać że nie wie co się dzieje. Nie ma imienia i dzieli boks z pięcioma starszymi szczeniakami które jej nie oszczędzają. Na moje oko ma 3-4 miesiąc i jest to dziewczynka. Może znajdzie się dobra duszyczka która zechce pokochać tą śliczną kruszynę?"

Obraz może zawiera�: pies

Brak dost�pnego opisu zdj�cia.
 
Brak dost�pnego opisu zdj�cia.
 
Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Ogłoszenie takie znalazłam:
"To nowa bida która trafiła do schroniska w Zamościu. Jest przerażona i widać że nie wie co się dzieje. Nie ma imienia i dzieli boks z pięcioma starszymi szczeniakami które jej nie oszczędzają. Na moje oko ma 3-4 miesiąc i jest to dziewczynka. Może znajdzie się dobra duszyczka która zechce pokochać tą śliczną kruszynę?"

Obraz może zawiera�: pies

Brak dost�pnego opisu zdj�cia.
 
Brak dost�pnego opisu zdj�cia.
 

O matko jakie biedactwo :(

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.07.2019 o 23:00, Tyś(ka) napisał:

Ogłoszenie takie znalazłam:
"To nowa bida która trafiła do schroniska w Zamościu. Jest przerażona i widać że nie wie co się dzieje. Nie ma imienia i dzieli boks z pięcioma starszymi szczeniakami które jej nie oszczędzają. Na moje oko ma 3-4 miesiąc i jest to dziewczynka. Może znajdzie się dobra duszyczka która zechce pokochać tą śliczną kruszynę?"

Obraz może zawiera�: pies

Brak dost�pnego opisu zdj�cia.
 
Brak dost�pnego opisu zdj�cia.
 

No to już mam noc z głowy:(

Biedna mała, jeszcze dobrze nie zaczęła życia, a już takie cierpienie:(

Link to comment
Share on other sites

Byłam dzisiaj w lecznicach, zrobiła zdjęcia kociaków do ogłoszeń.

Najpierw szylkretka Kalinka znaleziona w Kalinowicach - jest już zdrowa, urosła, tylko domu brak. Kalinka ma teraz ok. 3 mies. Odrobaczona, testy ujemne.

IMGP9391.JPG

IMGP9392.JPG

IMGP9394.JPG

IMGP9395.JPG

IMGP9397.JPG

Link to comment
Share on other sites

Fantazja - znaleziona na ul. Młyńskiej w Zamościu; ma ok. 2,5 mies. testy ujemne, chore oczka, wychudzona.

Ma wielką wolę życia i...charakterek;)

Jak sie podleczy i odkarmi będzie piękną koteczką.

Zdjęcia nie nadają się na razie do ogłoszeń, kto weźmie taką biduinkę:(

IMGP9426.JPG

IMGP9428.JPG

IMGP9431.JPG

Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.07.2019 o 07:16, seramarias napisał:

O matko jakie biedactwo :(

 

12 godzin temu, Tola napisał:

No to już mam noc z głowy:(

Biedna mała, jeszcze dobrze nie zaczęła życia, a już takie cierpienie:(

 

2 godziny temu, Jolanta08 napisał:

Serce ściska żal jak patrzę na sunieczkę :((

Pod ogłoszeniem pojawił się wczoraj komentarz:
"Ewa Danuta H.- B. Witam czy jest jakaś mozliwość w pomocy z transportem? jak wyglądałaby wizyta przedadopcyjna jestem z Bytomia na śląsku"

Ale Kasia, Ogłoszeniodawca (i zdaje się wolontariuszka) nic nie odpisała, za to wstawiła na swój profil kolejnego przerażonego szczeniaka. :( 
Mnie też mała ujęła... :(

Matko, Tola - jak Was obrodziło w koty!

Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, Tola napisał:

Z dobrych informacji  - Węgielek ma dom w Zamościu.

Bardzo proszę o pomoc w ogłoszeniach-  na Warszawę i Kraków, sama nie dam rady:(

Tolu potrzebowałabym ogłoszenia - treści do zerznięcia - najlepiej link do ogłoszenia co bym kotków nie pomyliła i podanie miasta na jakie ogłoszenie zrobić.

Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, Havanka napisał:

Pięknie dziękuję, to ogromna pomocdziekuje-ruchomy-obrazek-0054

 

 

14 godzin temu, b-b napisał:

Tolu potrzebowałabym ogłoszenia - treści do zerznięcia - najlepiej link do ogłoszenia co bym kotków nie pomyliła i podanie miasta na jakie ogłoszenie zrobić.

Boguniu - ja jeszcze nic nie robiłam, wczoraj przyleciał syn, nie widzieliśmy się pare miesięcy. nie dałam rady wejść na dogo.

Dzisiaj ze znajomymi jadą na noc na wieś, więc póżnym wieczorem wszystko nadrobię.

13 godzin temu, Havanka napisał:

Fantazja strasznie biedna. To też chyba szylkretka i z umaszczenia i z charakteru. Gdy całkiem wyzdrowieje też ją ogłoszę.

Bardzo dziękuję, ja już chyba nie bardzo to wszystko ogarniam,dzisiaj wieczorem postaram się porobic OLX i tutaj dam linki.

Tak Elu, to też szylkretka, po zaopiekowaniu będzie cudna.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...