Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

7 godzin temu, malagos napisał:

Tak tylko pytam, bo już mnie nosi - kojec wolny, moje podopieczne w domach, a ja mam czas.... ale znając życie, po Sylwestrze coś się przybłąka albo zostanie zgłoszone do gminy, i będę musiała się zająć :( 

 

6 godzin temu, Tyśka) napisał:

A ja tylko tak przypomnę nieśmiało, że za 3tygodnie planuję transport dla Amika, z Krasnystawu (35km od Zamościa) pod Wrocław, może akurat jakiś Zamojszczak załapałby się na podwózkę do hoteliku albo gdzieś...?

   Jak nic nie stanie na przeszkodzie, to w niedzielę postaram się podjechać do schroniska i porobię zdjęcia.

Piszcie, jak są jakieś pytania dotyczące konkretnych psów, postaram się o nie dowiedzieć.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.12.2020 o 09:29, Tyśka) napisał:

Ogłoszenie Szpulki z Bytomia przeniosłam na Poznań.

Bardzo dziękuję. A czy mogłabyś do ogłoszenia dodać zdjęcia Esterki?

Po konsultacji z DT będziemy jednak szukać wspólnego domu dla mamci i córci.

Obie koteczki bardzo się otworzyły, potrafią nawet przychodzić po mizianie,  ale początki, zwłaszcza u Esterki,  były trudne.  Adopcja w dwupaku na pewno ułatwi dziewczynom aklimatyzację i zaakceptowanie zmiany.

Esterka jest młodziutka, ma ok. 1.5 roku, Szpulka w tej chwili ma 7 mies.; obie koteczki są  zdrowe, wysterylizowane, testy ujemne.

Esterka

IMG-20201025-WA0008.jpg

IMG-20201028-WA0028.jpg

IMG-20201204-WA0016.jpg

received_682265859132115.jpg

received_1037859573307462.jpg

Link to comment
Share on other sites

Spóźnione (z mojej winy)  życzenia od byłych podopiecznych tego wątku

Liczi - 6 tyg. maleństwo znalezione w lesie, zamieszkała w Radości

IMG-20201223-WA0012.jpg

Jeżynka i Fantazja - kociaki, które jako maleństwa trafiły do lecznicy  w Izbicy, Fantazja była na granicy życia i śmierci. Obie koteczki zamieszkały w Warszawie.

IMG-20201224-WA0017.jpg

IMG-20201223-WA0010.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Tola napisał:

P. Janina, która bardzo wspiera zamojszczaki, ma do odstąpienia lek - Propalin syrop, może jakiś pies potrzebuje?

Ktoś pisał o suni nie trzymającej moczu po sterylizacji ....ale na którym wątku???

Ten syrop trwale i skutecznie pomógł mojej Pusi [*], aż do śmierci problem nie powrócił.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 31.12.2020 o 08:37, mari23 napisał:

Ktoś pisał o suni nie trzymającej moczu po sterylizacji ....ale na którym wątku???

Ten syrop trwale i skutecznie pomógł mojej Pusi [*], aż do śmierci problem nie powrócił.

Nie wiem, czy nie malagos na wątku suni ON. 

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, Gabi79 napisał:

Nie wiem, czy nie malagos na wątku suni ON. 

pisałam rok temu na wątku białej kudłatej suni, ale ona już dawno w domu i jest ok :) ale dziękuję za pamięć :)

Tolu, to zapytaj o tę białą sunię z powyższych zdjęć. 

Link to comment
Share on other sites

33 minuty temu, malagos napisał:

pisałam rok temu na wątku białej kudłatej suni, ale ona już dawno w domu i jest ok :) ale dziękuję za pamięć :)

Tolu, to zapytaj o tę białą sunię z powyższych zdjęć. 

A to przepraszam, widoczne pomyliłam wątki

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, malagos napisał:

pisałam rok temu na wątku białej kudłatej suni, ale ona już dawno w domu i jest ok :) ale dziękuję za pamięć :)

Tolu, to zapytaj o tę białą sunię z powyższych zdjęć. 

Miałam jutro jechać do schroniska, ale wykorzystałam  dzisiejszą słoneczną  pogodę.

Od razu zwróciłam uwagę na pustki w boksach suczek, a wręcz tłok w boksach męskich; sporo psów na kwarantannie,  trochę nowych  samców, ale generalnie to wciąż te same pełne nadziei spojrzenia rezydentów i wyczekiwanie -   może tym razem stanie się cud...

Małgoś - białej suni nie było na wybiegu; nie wiem, czy juz nie ma jje w schronisku, czy została przez kogoś zabrana.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...