Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

15 minut temu, Anula napisał:

Olśniło mnie dzisiaj,zdecydowanie za późno.Wysłałam Toli obroże i smycze bo przecież w czymś muszą psiaki jechać.Wysłałam priorytetem nie wiem czy dotrą do piątku.

W tej sytuacji trudno się dziwić. Tobie także wyrazy współczucia Aniu. Zapewne byłaś blisko ze zmarłym szwagrem.

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Anula napisał:

Dziękuję.Tak byłam bardzo blisko.Ostatnie tygodnie ogólnie były bardzo ciężkie dla wszystkich.

                 Anulko utulaj ogromnie utulaj Bugusie

                    Z calunkiej duszy od Nadziejeczkow

 764 Best Copic ciao images | Etykietki do prezentów świątecznych ...

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Anula napisał:

Dziękuję.Tak byłam bardzo blisko.Ostatnie tygodnie ogólnie były bardzo ciężkie dla wszystkich.

Śmierć w rodzinie to wielki dramat dla wszystkich  jej członków. Niektórych dramat dotyka podwójnie. Rozpacz z powodu zmarłego i współczucie  dla bliskiej osoby będącej w związku ze zmarłym.

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Nadziejka napisał:

                 Anulko utulaj ogromnie utulaj Bugusie

                    Z calunkiej duszy od Nadziejeczkow

 764 Best Copic ciao images | Etykietki do prezentów świątecznych ...

Tak,przekażę.

2 minuty temu, elik napisał:

Śmierć w rodzinie to wielki dramat dla wszystkich  jej członków. Niektórych dramat dotyka podwójnie. Rozpacz z powodu zmarłego i współczucie  dla bliskiej osoby będącej w związku ze zmarłym.

Tak.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Jaaga napisał:

Anula, przekaż proszę Bogusik ode mnie kondolencje.

 

1 godzinę temu, rozi napisał:

Ode mnie też proszę.

Okropna wiadomość  :( 

 

1 godzinę temu, Shirayuki napisał:

Również ode mnie wyrazy współczucia :(

 

1 godzinę temu, Tyśka) napisał:

O raaany, moje kondolencje :( Przykra strasznie wiadomosc. 

Bardzo Wszystkim dziękuję za pamięć.Przekażę.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.12.2020 o 12:08, Alaskan malamutte napisał:

Drugi piesek, to Rambuś. I tu jest problem..Piesek wstępnie zarezerwowany. umówiłam się tak, że jeżeli nie przyjadą po niego dzisiaj czy jutro, to dziewczyny go zabierają. Kciuki barzdo potrzebne!!!

20201205_111901.jpg

20201205_111902.jpg

Byłam dzisiaj w Boguszycach i widziałam Rambusia, teraz nazywa się Krzywuś. 

Fajniasty pies. 

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Anula napisał:

Jeżeli uda się załatwić to piesek przejdzie pod opiekę moją z pomocą Twoją,ponieważ Bogusik ma spore problemy osobiste,jej TZ zmarł w poniedziałek.

Anulka, będzie tak, jak ustaliłyśmy wcześniej, na pewno pomogę. Napisałam tutaj o Bogusi, bo na pewno, pomimo tej tragedii, będzie wspierała myślami Twoje i nas tutaj  działania. 

Wielka tragedia, przytulam Was obie!

6 godzin temu, Anula napisał:

Olśniło mnie dzisiaj,zdecydowanie za późno.Wysłałam Toli obroże i smycze bo przecież w czymś muszą psiaki jechać.Wysłałam priorytetem nie wiem czy dotrą do piątku.

Bardzo dziękuję. Przygotowałam już wcześniej obroże, bo niestety szeleczki mam już tylko dla małych psów, takich do 10  kg, skończyły się nam zapasy, które dostałam.id Ciebie i od b- b.  Dzisiaj rano dokupiłam jeszcze dwie obroże dla tych największych psów, które wyjeżdżaja ze schroniska.

Link to comment
Share on other sites

Od długiego czasu chcę zabrać ze schroniska jamnikowatego pieska, pisałam już tutaj o tym parokrotnie i chyba tym razem też się nie uda:(.

Tydzień temu na moim osiedlu nad rzeką została znaleziona nieduża suczka, pomogliśmy chłopakowi z karmą; nikt  jednak suni nie szukał i chłopak, który ją znalazł, zgłosił sunię do schroniska:(

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Tyśka) napisał:

A co to za jamniczek? 

Wyślę dzisiaj Panu Maciejowi kwotę(650) za transport 22.01, w tytule wpiszę "Zamość, transport 22.01". Wyślę też wiadomość Panu Maciejowi, ale jak będziesz z Nim rozmawiać Tolu to proszę wspomnij o tym przelewie.

Dziękuje bardzo, p. Maciek już wie, że wyślesz, wczoraj mówiłam i dzisiaj też. Jak możesz to zrób przelew rano, żeby przed piątkowym wyjazdem  już był...

 

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Tola napisał:

Dziękuje bardzo, p. Maciek już wie, że wyślesz, wczoraj mówiłam i dzisiaj też. Jak możesz to zrób przelew rano, żeby przed piątkowym wyjazdem  już był...

Właśnie do tego siadam :) Zaktualizuję bazarek, bo zdaje się, że mam wszystkie wpłaty i za chwilę zrobię przelew. 

Co do wpłaty za przelew Buraska do Jaaga to myślę, że najlepiej może będzie jak przeleję Jaaga na konto kwotę, którą mam - bo i część kwoty jest uzbieranej na bazarku Jo37. Chyba, że wolicie inaczej :)

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, Tyśka) napisał:

A co to za jamniczek? 

Wyślę dzisiaj Panu Maciejowi kwotę(650) za transport 22.01, w tytule wpiszę "Zamość, transport 22.01". Wyślę też wiadomość Panu Maciejowi, ale jak będziesz z Nim rozmawiać Tolu to proszę wspomnij o tym przelewie.

To nieduży piesek, w tym boksie jest  3 nieduże podobne,  jeden własnie taki trochę jamnikowaty. Nie mam zdjęcia, bo wciąż uciekał do boksu. Udało mi się tylko  sfotografować jego kolegę

IMGP2317.JPG

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Tyśka) napisał:

Właśnie do tego siadam :) Zaktualizuję bazarek, bo zdaje się, że mam wszystkie wpłaty i za chwilę zrobię przelew. 

Co do wpłaty za przelew Buraska do Jaaga to myślę, że najlepiej może będzie jak przeleję Jaaga na konto kwotę, którą mam - bo i część kwoty jest uzbieranej na bazarku Jo37. Chyba, że wolicie inaczej :)

Może jeszcze poczekaj, transport we wtorek, może jeszcze ktoś wpłaci...

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Tola napisał:

Może jeszcze poczekaj, transport we wtorek, może jeszcze ktoś wpłaci...

Właśnie podliczam :)

Z mojego bazarku uzbierało się 828zł :)
A to oznacza, że na wtorkową podróż mam uzbierane 178zł :) Jo37 pisała, że z jej bazarku jest ok. 90zł - więc już uzbierane :) No chyba że faktycznie poczekam jeszcze z dwa dni na zakończenie całkowite bazarku :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...