Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

6 minut temu, elik napisał:

Jaguś, a czemu kojec musi być kupiony przez fundację?  Czy my nie możemy złożyć się na te raty?  Przed chwilą zadzwoniła do mnie wspaniała Pani Ania ze Szczekocin i zadeklarowała, że będzie wpłacać po 100,00 zł przez cały czas trwania rat.
Na pewno najlepszy byłby dla tego biedaka ten kojec z trzema ścianami za 1760,00 zł - 11 rat  po 175,99 zł. 
Czy nie dozbieramy miesięcznie 75,99 zł ?  Myślę, że jest to bardzo realne. W dodatku Fundacja ZEA dostanie trochu kasy.

Elu, nikt nie da produktu na raty ze zbiórek. Zakup na raty, bo to zakup przez bank. Trzeba zorganizowac zbiórkę na Ratujemy Zwierzaki przez ZEA. Rozliczenia wtedy moga byc tylko na fakturę. Ja jestem otwarta na wszelkie opcje, ale niektóre są po prostu nie do przejścia w odniesieniu do Fundacji. Przy Barytonie np. pożyczyłam 5000 zł na operację i potem spłaciłam je ze zbiórki. Gdyby Pani Ania zechciała co miesiąc wpłacać 100 zł, to na pewno byłoby naprawdę super wyjście. Załatwiłabym pieniadze na zakup kojca, który tu stopniowo spłacalibyśmy. Wysłałam do firmy zapytanie o cenę kojca z podłoga i tylną ścianką. Ślicznie Ci dziękuję za zaangażowanie. 

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Jaaga napisał:

Elu, nikt nie da produktu na raty ze zbiórek. Zakup na raty, bo to zakup przez bank. Trzeba zorganizowac zbiórkę na Ratujemy Zwierzaki przez ZEA. Rozliczenia wtedy moga byc tylko na fakturę. Ja jestem otwarta na wszelkie opcje, ale niektóre są po prostu nie do przejścia w odniesieniu do Fundacji. Przy Barytonie np. pożyczyłam 5000 zł na operację i potem spłaciłam je ze zbiórki. Gdyby Pani Ania zechciała co miesiąc wpłacać 100 zł, to na pewno byłoby naprawdę super wyjście. Załatwiłabym pieniadze na zakup kojca, który tu stopniowo spłacalibyśmy. Wysłałam do firmy zapytanie o cenę kojca z podłoga i tylną ścianką. Ślicznie Ci dziękuję za zaangażowanie. 

Oczywiście nie myślałam, że będziemy wpłacać producentowi po kawałku  :)  Myślałam, że zakupu dokonałabyś Ty, a my wpłacalibyśmy na Twoje konto.

Jaguś może jednak lepszy byłby kojec z trzema ścianami. Różnica w cenie nie jest powalająca, a różnica w komforcie dla psiaka ogromna.

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, b-b napisał:

A co będzie z dowozem psiaka do weta?

Jaaga pisała ,że mama nie jest zmotoryzowana .

Pies najpierw musiałby do nas przyjechać i tu mieć zrobione badania i profilaktykę. Dlatego budę potrzebowałabym zakupić na już, kojec do Katowic. Nie dam rady psa wziać do domu, ale gdyby była buda, to na ten czas dałabym go do ptasiego ogródka. Mam tam psi kojec zrobiony pod nutrie, czyli dodatkowo osiatkowany,wybetonowany i z basenem, ale  na taki czas, gdyby była wstawiona buda, psiak byłby zabezpieczony.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, elik napisał:

Oczywiście nie myślałam, że będziemy wpłacać producentowi po kawałku  :)  Myślałam, że zakupu dokonałabyś Ty, a my wpłacalibyśmy na Twoje konto.

Jaguś może jednak lepszy byłby kojec z trzema ścianami. Różnica w cenie nie jest powalająca, a różnica w komforcie dla psiaka ogromna.

Elu, a gdzie Ty widzisz taki kojec? weszłam na aukcje tego producenta i nie widzę? Albo mam klapki na oczach, albo jestem juz ociemniała lub zestresowana, podeslij prosze link, najlepiej już na burasowy wątek, bo tu się wszystko miesza i gubi. Jasne, że taki byłby najlepszy dla starego psa, ale ja nie widziałam takiej opcji.

Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, Jaaga napisał:

Elu, a gdzie Ty widzisz taki kojec? weszłam na aukcje tego producenta i nie widzę? Albo mam klapki na oczach, albo jestem juz ociemniała lub zestresowana, podeslij prosze link, najlepiej już na burasowy wątek, bo tu się wszystko miesza i gubi. Jasne, że taki byłby najlepszy dla starego psa, ale ja nie widziałam takiej opcji.

Ok podeśle na wątek buraska, ale to ten link, który wkleiłam powyżej  :) Mi otwiera się na ten właśnie kojec z trzema ścianami.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Tola napisał:

Tyska wysyła nr konta 

 

No właśnie Tolu... mamy do uzgodnienia jeszcze jak sprawa z rozliczeniem. Komu mam wysłać pieniądze, czy np do Ciebie, żebyś się rozliczyła z Panem Maciejem czy ja. Mnie to bez różnicy:) ale trzeba by jasno to określić. 

Za Amika już Panu przelałam całosc, z góry bo tak było mi wygodniej. Ale jeśli chcecie pół przelewem przed, a pół gotówką na koniec... albo jeszcze jakoś inaczej... to na czyje konto przelać? Uzgodnij proszę to z Panem Maciejem. :) Ja się dostosuję.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.01.2021 o 19:59, Tola napisał:

Są zapytania o tego przytulającego się...

Jeśli wszystko się uda, to i ten ma szansę...

IMGP2428.JPG

 I jeszcze jeden, jamnikowaty którego wypatrzyłam ostatnio, ale nie mam zdjęć....

No i ten, któremu chce pomóć Jaaga...

Jade prawdopodobnie w czwartek do schroniska, zobaczymy...

Gdzie jechałby ten przytulak? 

Link to comment
Share on other sites

To ja mam bombę wiadomosc :) 

Dogomaniacy sa niezawodni. Na transport 22.01 mam juz kwotę 650zł na koncie (do kogo przelać?). 

A na transport Buraska do Jaagi, 26.01 - koszt 250zł mamy już wystarczająco deklaracji. Z bazarku Jo37 jest około 90zł, a z mojego bazarku dozbierala się reszta (do tych 90zł). :) Czekam aż spłyną wszystkie deklaracje, ale juz proszę o informacje co z tymi pieniędzmi dalej :) 

Proszę o wiadomość na pw albo zacytowanie, bo ja nie sledze na bieżąco wątków.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

38 minut temu, Tyśka) napisał:

To ja mam bombę wiadomosc :) 

Dogomaniacy sa niezawodni. Na transport 22.01 mam juz kwotę 650zł na koncie (do kogo przelać?). 

A na transport Buraska do Jaagi, 26.01 - koszt 250zł mamy już wystarczająco deklaracji. Z bazarku Jo37 jest około 90zł, a z mojego bazarku dozbierala się reszta (do tych 90zł). :) Czekam aż spłyną wszystkie deklaracje, ale juz proszę o informacje co z tymi pieniędzmi dalej :) 

Proszę o wiadomość na pw albo zacytowanie, bo ja nie sledze na bieżąco wątków.

Tak się cieszę i dziękuję. Nie wiem, jak mam zapłacić Panu Maćkowi? Poprzednio za transport Solara płaciłam mu gotówką przy odbiorze. 

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Tyśka) napisał:

No właśnie Tolu... mamy do uzgodnienia jeszcze jak sprawa z rozliczeniem. Komu mam wysłać pieniądze, czy np do Ciebie, żebyś się rozliczyła z Panem Maciejem czy ja. Mnie to bez różnicy:) ale trzeba by jasno to określić. 

Za Amika już Panu przelałam całosc, z góry bo tak było mi wygodniej. Ale jeśli chcecie pół przelewem przed, a pół gotówką na koniec... albo jeszcze jakoś inaczej... to na czyje konto przelać? Uzgodnij proszę to z Panem Maciejem. :) Ja się dostosuję.

 

1 godzinę temu, Tyśka) napisał:

To ja mam bombę wiadomosc :) 

Dogomaniacy sa niezawodni. Na transport 22.01 mam juz kwotę 650zł na koncie (do kogo przelać?). 

A na transport Buraska do Jaagi, 26.01 - koszt 250zł mamy już wystarczająco deklaracji. Z bazarku Jo37 jest około 90zł, a z mojego bazarku dozbierala się reszta (do tych 90zł). :) Czekam aż spłyną wszystkie deklaracje, ale juz proszę o informacje co z tymi pieniędzmi dalej :) 

Proszę o wiadomość na pw albo zacytowanie, bo ja nie sledze na bieżąco wątków.

Tysia, jak możesz to bardzo proszę, abyś przelała p. Maćkowi za ten piątkowy transport, ja dzisiaj  już z nim rozmawiałam na ten temat.  Miałam zamieszanie z kotami, dopiero tu mogłam zajrzeć. 

1 godzinę temu, Jaaga napisał:

Tak się cieszę i dziękuję. Nie wiem, jak mam zapłacić Panu Maćkowi? Poprzednio za transport Solara płaciłam mu gotówką przy odbiorze. 

Jagna, będziesz się chyba z nim widziała w piątek albo Andrzej przy przekazaniu Białaska? 

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Jaaga napisał:

Tak się cieszę i dziękuję. Nie wiem, jak mam zapłacić Panu Maćkowi? Poprzednio za transport Solara płaciłam mu gotówką przy odbiorze. 

To jeśli tak się ustali z Panem Maciejem to mogę przelać Ci kwotę na konto (te uzbieraną u mnie  bo 90zł to z bazarku jo37) i wtedy będziesz mogła zapłacić przy odbiorze. :) 

5 godzin temu, Tola napisał:

 

Tysia, jak możesz to bardzo proszę, abyś przelała p. Maćkowi za ten piątkowy transport, ja dzisiaj  już z nim rozmawiałam na ten temat.  Miałam zamieszanie z kotami, dopiero tu mogłam zajrzeć.

Dobrze, to dzisiaj zrobię przelew za transport piątkowy.Wiesz jaki mam podać tytuł? 

 

Trzymam kciuki, żeby jeszcze jeden szczęśliwiec opuścił schronisko. 

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Tola napisał:

Planowany jest do szafirki, pod opiekę Anuli i Bogusik. Mam nadzieję, że w czwartek uda się to załatwić...

 

Jeżeli uda się załatwić to piesek przejdzie pod opiekę moją z pomocą Twoją,ponieważ Bogusik ma spore problemy osobiste,jej TZ zmarł w poniedziałek.

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Anula napisał:

Jeżeli uda się załatwić to piesek przejdzie pod opiekę moją z pomocą Twoją,ponieważ Bogusik ma spore problemy osobiste,jej TZ zmarł w poniedziałek.

  Bardzo mi przykro    420123149_pacz4.gif.8d2b4dac9330e58359289272b76e7e86.gif 

Z pewnością nie będzie na dogo więc proszę przekaż Jej głębokie wyrazy współczucia.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Poker napisał:

Ojej, tragedia. Bardzo jej współczuję.

 

1 godzinę temu, Jo37 napisał:

Wyrazy współczucia.

 

1 godzinę temu, elik napisał:

  Bardzo mi przykro    420123149_pacz4.gif.8d2b4dac9330e58359289272b76e7e86.gif 

Z pewnością nie będzie na dogo więc proszę przekaż Jej głębokie wyrazy współczucia.

 

1 godzinę temu, Nesiowata napisał:

Bogusik - wytrwałości i  jak najwięcej spokoju. Inaczej nie da się przetrwać.

 

1 godzinę temu, Tianku napisał:

Wyrazy współczucia dla Bogusik

:((

 

1 godzinę temu, b-b napisał:

Bogusiu trzymaj się!

Moje kondolencje kochana .

Bardzo dziękuję Wszystkim za pamięć,przekażę.A pogrzeb dopiero 01.02.21 bo tyle jest zgonów i długa kolejka.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...