Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

3 godziny temu, limonka80 napisał:

pomyślałam, że może ten psiak szuka bliskości, ale też chce ogrzać tego drugiego który wygląda na starszego i ledwo stoi na łapach...

To ten sam pies o którym pomyślałam że ten drugi, jaśniejszy chce go ogrzać, dołożę 100 zł dla biedaka. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

48 minut temu, limonka80 napisał:

To ten sam pies o którym pomyślałam że ten drugi, jaśniejszy chce go ogrzać, dołożę 100 zł dla biedaka. 

Tak, to ten. Nie dawał mi spokoju. Pokazałam go mężowi i powiedział, że wygląda jakby zaraz miał umrzeć, a w sierpniu wyglądał całkiem przyzwoicie. Bardzo Ci dziękuję, bo to taka bieda, jak rzadko. Tylko martwię się, czy uda mi się to wszystko ogarnać. Mam i tak mało czasu, a psiak zanim pojechałby do mojej mamy musi być zbadany i z profilaktyką, bo mama niezmotoryzowana. Twoja deklaracja jest jedyną dla niego. Opórcz transportu, budy, to jeszcze koszt weta i musze mamie dla niego kupować karmę. Rano byłam pełna entuzjazmu, teraz wieczorem, już zaczynam się martwić, czy jednak mi się uda.

zamość duży.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.01.2021 o 22:36, elik napisał:

Biduśki  :( Ona są cały czas na zewnątrz?

Kociaki tak jak pisałam zaopiekowane i teraz i do nich uśmiechnęło się szczęście! Długo szukałam transportu do Krakowa, który zgrałby się z czasem wolnym p. Justyny, żeby mogła z Mysłowic dojechać do Krakowa. Potem p. Maciek zaproponował, że zabierze kociaki w piątek, na przednim siedzeniu. Bardzo się ucieszyłam. A przed chwilką zadzwonił p. Wojtek, że w środę jedzie  do Krakowa i może na spokojnie zabrać kociaki i podrzucić je nawet do Mysłowic! Wzruszają  mnie takie telefony, cieszy taka bezinteresowna ludzka dobroć:)

Zaświeciło słońce!

Mamusia kociaków też wyłapana, ale zostaje w DT w Zamościu u p. Małgosi.

139237836_1592055164318753_3021314871136141648_o.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Anula napisał:

Trudno powiedzieć,zdjęcie to tylko sekunda ujęta.W każdym razie wszystkie wymagają pomocy tylko jesteśmy bezsilni w obliczu tylu nieszczęść.Ze Schroniska wyjadą 4-5 psiaków to chociaż jakaś pomoc jest.W sumie w przeciągu kilku lat to i tak spora ilość wyjechała z tego przybytku i znalazła bardzo dobre domy.Może to marne pocieszenie.

Anula, to olbrzymia pomoc! Ja wiem, że przeraza nas ta ogromna  ilość schroniskowych psów, przeraża świadomość, że  nie można pomóc wszystkim, ale dla każdego takiego psa wyjazd ze schroniska często oznacza życie, dlatego cieszmy się każdym wyjeżdżającym ze schroniska czworonogiem.

Bardzo dziękuję za pomoc zamojskim zwierzakom !

Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, Tola napisał:

Druga bardzo dobra wiadomość to też od p. Maćka, ze dobrał jakieś psy na powrotna drogę i koszt transportu to 650 zł!

A trzecia to taka, że kolejne psy ze schroniska dostały szansę na nowe życie!

 

Same dobre wieści ! :)))

 

Zdradzisz Tolu coś więcej?

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Jaaga napisał:

Tak, to ten. Nie dawał mi spokoju. Pokazałam go mężowi i powiedział, że wygląda jakby zaraz miał umrzeć, a w sierpniu wyglądał całkiem przyzwoicie. Bardzo Ci dziękuję, bo to taka bieda, jak rzadko. Tylko martwię się, czy uda mi się to wszystko ogarnać. Mam i tak mało czasu, a psiak zanim pojechałby do mojej mamy musi być zbadany i z profilaktyką, bo mama niezmotoryzowana. Twoja deklaracja jest jedyną dla niego. Opórcz transportu, budy, to jeszcze koszt weta i musze mamie dla niego kupować karmę. Rano byłam pełna entuzjazmu, teraz wieczorem, już zaczynam się martwić, czy jednak mi się uda.

zamość duży.jpg

To ten sam pies? Nie poznałabym...

Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, b-b napisał:

Same dobre wieści ! :)))

 

Zdradzisz Tolu coś więcej?

Są zapytania o tego przytulającego się...

Jeśli wszystko się uda, to i ten ma szansę...

IMGP2428.JPG

 I jeszcze jeden, jamnikowaty którego wypatrzyłam ostatnio, ale nie mam zdjęć....

No i ten, któremu chce pomóć Jaaga...

Jade prawdopodobnie w czwartek do schroniska, zobaczymy...

Link to comment
Share on other sites

29 minut temu, Tola napisał:

Druga bardzo dobra wiadomość to też od p. Maćka, ze dobrał jakieś psy na powrotna drogę i koszt transportu to 650 zł!

A trzecia to taka, że kolejne psy ze schroniska dostały szansę na nowe życie!

 

Martusiu, kto zbiera na transport?   ewu i ja chcemy się dołożyć.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Jaaga napisał:

Opórcz transportu, budy, to jeszcze koszt weta i musze mamie dla niego kupować karmę. Rano byłam pełna entuzjazmu, teraz wieczorem, już zaczynam się martwić, czy jednak mi się uda.

Uda się. Zasługuje na lepsze życie, wszystkie te psiaki zasługują ale ten już ledwo trzyma się na łapach, to dla niego ostatni moment. Przelicze zaskórniaki  i coś jeszcze dołożę :-) Damy radę. 

Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, elik napisał:

Martusiu, kto zbiera na transport?   ewu i ja chcemy się dołożyć.

 

10 minut temu, Tola napisał:

Tyśka - tutaj jest bazarek. Dziękujemy!

 

Dziekuje :) Ale z tego co liczę to mamy już pełną kwotę na podróż:) Cale 650zl. Podlicze na spokojnie jeszcze raz jak wszystkie wpłaty dotrą na konto, ale wydaje mi się, że już mamy calosc :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

30 minut temu, Tyśka) napisał:

 

Dziekuje :) Ale z tego co liczę to mamy już pełną kwotę na podróż:) Cale 650zl. Podlicze na spokojnie jeszcze raz jak wszystkie wpłaty dotrą na konto, ale wydaje mi się, że już mamy calosc :)

Może odrobinę  będzie jeszcze i na ten transport...

 

3 godziny temu, Jaaga napisał:

Dziekuje :) Ale z tego co liczę to mamy już pełną kwotę na podróż:) Cale 650zl. Podlicze na spokojnie jeszcze raz jak wszystkie wpłaty dotrą na konto, ale wydaje mi się, że już mamy calosc :)

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Tola napisał:

Może odrobinę  będzie jeszcze i na ten transport...

A szykuje się jeszcze jakiś? Poza tym 22.01 - 650zł + Amik, 26.01 - 450zł ? Przepraszam, jeśli tak to nie chciałam wprowadzać w błąd. 

Jestem z doskoku. Tam gdzie mnie cytują albo na wątku bazarkowym

 

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Tyśka) napisał:

A szykuje się jeszcze jakiś? Poza tym 22.01 - 650zł + Amik, 26.01 - 450zł ? Przepraszam, jeśli tak to nie chciałam wprowadzać w błąd. 

Jestem z doskoku. Tam gdzie mnie cytują albo na wątku bazarkowym

 

Byc może tym transportem z Amikiem pojedzie ten duży pies do Jagny, koszt 250 zł

IMGP2426.JPG

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...