Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

23 godziny temu, Bogusik napisał:

A ja spać nie mogę bo to już dzisiaj psiaki jadą....:)

dojechały szczęśliwie :)

Dnia 10.01.2020 o 20:08, Tola napisał:

Dzisiaj TZ zrobił zdjęcia temu psiakowi - chyba jest niewidomy albo bardzo słabo widzi:(

Zaćma?

ec4a0ddbabc36fbcmed.jpg

 

a ja spać nie mogę przez tego staruszka z zaćmą... i ten dropiaty z tyłu ma jakby obwisły brzuch i wygięty grzbiet :(

Link to comment
Share on other sites

Ja pokażę jeszcze, że niedawno, bo w okresie okołoświątecznym, pod opiekę FAMu trafiła dwunasto-/trzynastoletnia malamutka, która parę msc (od sierpnia '19) spędziła w schronisku. Suczka dostała imię Bessi, zaliczyła już nawet psie SPA i wyszło z niej malamucie cudo. Bessi zaczyna być pokazywana jako psiak do adopcji, a że FAM ma rękę do znajdywania psich rajów malamucim staruszkom to pozostaje zaciskać kciuki.

81367620_10156448658962610_4156238267496267776_o.jpg?_nc_cat=109&_nc_ohc=AoalKLJ8WIkAX9jJws0&_nc_ht=scontent.fwaw7-1.fna&_nc_tp=1&oh=e5643f680a21a4d14f0f435cb1df7c36&oe=5EA589DE

Cytat

Powoli poznajemy się z Bessi. Na spacerkach jest bardzo żywiołowa, energiczna. Jest kontaktowym psiakiem, który uwielbia być głaskany, chętnie się przytula do człowieka. Bardzo ładnie chodzi na smyczy.
Pozytywnie reaguje na dzieci.Nie ma w niej grama agresji. 

Obraz może zawierać: buty, trawa, pies, na zewnątrz i przyroda

Brak dostępnego opisu zdjęcia.


Obraz może zawierać: pies

Obraz może zawierać: tekst i na zewnątrz

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, mari23 napisał:

dojechały szczęśliwie :)

a ja spać nie mogę przez tego staruszka z zaćmą... i ten dropiaty z tyłu ma jakby obwisły brzuch i wygięty grzbiet :(

Mari 23, rozumiem, bo też mam bezsenne noce po każdym pobycie w schronisku, płaczę, chodzę z jedną myślą w głowie czasami bardziej smuci mnie los tam pozostałych, niż szczęście tych uratowanych.

Ale wiem też, ze w wielu przypadkach nic nie da się zrobić, nie jesteśmy w stanie uratować wszystkich zwierząt;  tak jak napisała Bogusik - cieszmy się więc tymi, którym daliśmy nadzieję na lepsze życie, cieszmy się z naszej współpracy, zgody miedzy nami, bo wspólnie na pewno możemy więcej. 

 

W sobotę  znalazłam jeszcze takiego biedaka, przywieziony z podzmojskiej wsi,  porzucony - stary labrador, niedołężny, ledwo chodzi:(

ba8d372c3e1eebb7med.jpg

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tola napisał:

W sobotę  znalazłam jeszcze takiego biedaka, przywieziony z podzmojskiej wsi,  porzucony - stary labrador, niedołężny, ledwo chodzi:(

ba8d372c3e1eebb7med.jpg

 

 

Tolu, dobijasz tymi zdjęciami. Ten psiak jest w naprawdę fatalnym stanie. Może jakoś spróbować mu pomóc? Masz inne zdjecia? Można zawiadomić o nim organizacje zajmujące się pomocą tej rasie. Tylko kilka lepszych zdjęć przydałoby się.

Człowiek się cieszy, że kilka wyjechało, a tu Tola bum! I znowu zmartwienie. 

Link to comment
Share on other sites

41 minut temu, Jaaga napisał:

Tolu, dobijasz tymi zdjęciami. Ten psiak jest w naprawdę fatalnym stanie. Może jakoś spróbować mu pomóc? Masz inne zdjecia? Można zawiadomić o nim organizacje zajmujące się pomocą tej rasie. Tylko kilka lepszych zdjęć przydałoby się.

Człowiek się cieszy, że kilka wyjechało, a tu Tola bum! I znowu zmartwienie. 

Jagna, wiem, ze takie zdjęcia dobijają, ale trzeba je pokazywać,  to jedyna szansa na  zaistnienie tych biedaków.

Nie ma więcej zdjęć, pies przyjechał parę dni temu z Pniówka, został tam prawdopodobnie podrzucony. 

Zobaczyłam go w sobotę z okna budynku w schronie, jak trwał wypis psów, nie było czasu, aby tam do niego podejść. Zapytałam tylko pracownika...

Pies ma wyrazny problem z tylnymi łapami.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

Ja pokażę jeszcze, że niedawno, bo w okresie okołoświątecznym, pod opiekę FAMu trafiła dwunasto-/trzynastoletnia malamutka, która parę lat spędziła w schronisku. Suczka dostała imię Bessi, zaliczyła już nawet psie SPA i wyszło z niej malamucie cudo. Bessi zaczyna być pokazywana jako psiak do adopcji, a że FAM ma rękę do znajdywania psich rajów malamucim staruszkom to pozostaje zaciskać kciuki.

81367620_10156448658962610_4156238267496267776_o.jpg?_nc_cat=109&_nc_ohc=AoalKLJ8WIkAX9jJws0&_nc_ht=scontent.fwaw7-1.fna&_nc_tp=1&oh=e5643f680a21a4d14f0f435cb1df7c36&oe=5EA589DE

Obraz może zawierać: buty, trawa, pies, na zewnątrz i przyroda

Brak dostępnego opisu zdjęcia.


Obraz może zawierać: pies

Obraz może zawierać: tekst i na zewnątrz

 

Cieszę się bardzo!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...