Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

15 godzin temu, Tola napisał:

Do schroniska jedziemy najprawdopodobniej w niedzielę. Postaramy się odnalezc psiaki i dowiedzieć się czegoś więcej.

 Na przeskoczenie kwarantanny u pekinki nie ma sposobu, juz raz to przerabialiśmy  z poprzednia sunią :(

 

Tak,tylko mi chodzi o to,że bez względu na to jaki ma status pies powinno się udzielić mu pomocy weterynaryjnej.Tak jest w ustawie.Nawet my powinniśmy udzielić pomocy zwierzęciu napotkanemu przypadkowo.

Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, sybil napisał:

O matko, a ta kudłata bieda to suczka czy piesek?  Zdjęcie użytkownika Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Zamościu.

To piesek, bardzo przyjazny.

4 godziny temu, Anula napisał:

Tak,tylko mi chodzi o to,że bez względu na to jaki ma status pies powinno się udzielić mu pomocy weterynaryjnej.Tak jest w ustawie.Nawet my powinniśmy udzielić pomocy zwierzęciu napotkanemu przypadkowo.

Oczywiście, zgadzam się, tak powinno być.

Ale przypadkowo to znaczy - poza schroniskiem, a na to, co dzieje się z psem na kwarantannie nie mamy żadnego wpływu. 

Niejednokrotnie pytam o psy, które wg mnie mają oznaki chorobowe i słyszę, że wet już je oglądał i wydał odpowiednie zalecenia.

I w tym momencie niestety nie mogę zrobić nic więcej :(

 Na pewno w niedzielę poszukamy pekinki, być może uda się dowiedzieć czegoś więcej od  weta.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Onaa napisał:

Możecie coś się dowiedzieć, zobaczyć te suczki ? Ile mają lat, ile w schronie ? Jakie wielkie ? Jakieś fotki ?

:( biedna ta psia babinka

 

 

 

2 godziny temu, sybil napisał:

I temu czarnemu sznaucerkowatemu też.

Zrobi się!

Już nie mogę się doczekać jutrzejszego wyjazdu, chociaż jak zwykle mam duszę na ramieniu - co tam zastaniemy, ile nowych psów, co z tymi starszymi http://pu.i.wp.pl/bloog/84069394/51194094/b671bd1000b9_sM_orig.gif

Wracamy z sercem w rozsypce, ale to jedyna szansa na pomoc chociaż dla niektórych http://pu.i.wp.pl/bloog/84069394/51194094/b671bd1000b9_sM_orig.gif

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Bogusik napisał:

 

Tolu kochana,zobacz jeszcze czy są jakieś psiaki z dłuższą sierścią i o te psiaczki:

P1260262.JPG

P1260267.JPG

Oczywiście - mamy jutro trochę czasu, więc postaramy się obejść wszystkie boksy i pokazać Wam tutaj jak najwięcej

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Bogusik napisał:

Może wcześniej były tu wstawiane zdjęcia a my jej nie zauważyłyśmy....Nie wiem dlaczego ale trochę z pysia przypomina mi Sindi...

Było to jedno zdjęcie, zaraz jeszcze sprawdzę..., Anula nawet pytała chyba o sunię.

Link to comment
Share on other sites

39 minut temu, Tola napisał:

Bogusiu - str. 595

Tak wiem Martuniu bo właśnie z tej strony to zdjęcie wstawiłam a one są z grudnia.Ja odniosłam się do Twojego wpisu cyt : Ta sunieczka sporo jest już w schronisku...

Jutro zapewne po Waszej wizycie w schronisku będzie więcej wiadomo.Nie łatwo to wszystko ogarnąć a i tak sobie doskonale radzicie,poznając nawet ze zdjęć po po boksach i budach gdzie one są umiejscowione.O wiele łatwiej nam, bo nie musimy patrzeć na te pełne smutku oczy i skatowane serca,które patrzą z za krat...:( Gdyby nie Wasze zaangażowanie w postaci wizyt do schroniska,o wielu z nich nawet nikt by nie wiedział,że tam są...I za to bardzo dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą rozmawiałam z Pańcią "mojej" Lusi, którą anecik zawiozła dzisiaj i po sprawdzeniu warunków zostawiła, tak jak się wcześniej umówiłyśmy.Pani chce przekazać 1 % dla jakiegoś schroniska. Poleciłam Jej Twoją Fundację ZEA więc Tolu bardzo proszę podaj co ma napisać w zeznaniu podatkowym, a ja Jej przekażę.

Możesz  napisać to tu na wątku, może inni też skorzystają :)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, elik napisał:

Przed chwilą rozmawiałam z Pańcią "mojej" Lusi, którą anecik zawiozła dzisiaj i po sprawdzeniu warunków zostawiła, tak jak się wcześniej umówiłyśmy.Pani chce przekazać 1 % dla jakiegoś schroniska. Poleciłam Jej Twoją Fundację ZEA więc Tolu bardzo proszę podaj co ma napisać w zeznaniu podatkowym, a ja Jej przekażę.

Możesz  napisać to tu na wątku, może inni też skorzystają :)

Eluś - ogromnie dziękuję http://pu.i.wp.pl/k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,031_hC_orig.gif

Serdecznie zachęcam wszystkich, którzy nie nie mają jeszcze wybranej organizacji do przekazania nam 1 %.

 

Prosimy również  o rozesłanie ulotek do Rodziny i znajomych

przekaz.jpg

ZEA_ulotka_1proc-1.jpg

Link to comment
Share on other sites

Wróciłyśmy z Alaskan ze schronu i nie mamy dobrych informacji http://pu.i.wp.pl/bloog/84069394/51194094/b671bd1000b9_sM_orig.gif

Przede wszystkim nie miałyśmy dzisiaj szczęścia do pracownika no i udało nam się poprosić o zczytanie tylko jednego psa. 

Nie znalazłyśmy w schronisku wielu psów, min. tych staruszek http://pu.i.wp.pl/bloog/84069394/51194094/b671bd1000b9_sM_orig.gif

Mamy jeszcze nadzieję, ze zaszyły się gdzieś w budach, ale ta czarna zdredowana zawsze wychodziła jako pierwsza.

15622258_1176167962502219_6597260729935829376_n.jpg

15697815_1176166999168982_722541047569135644_n.jpg

  P1260140.JPG

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...