Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

12 minut temu, Bogusik napisał:

Bardzo uciążliwe jest wstawianie jakichkolwiek zdjęć stąd moja prośba:

ZJEŻDŻAJĄC W DÓŁ NA DOWOLNEJ STRONIE JEST M.IN. JĘZYK I OBOK KONTAKT.KLIKAJĄC NA KONTAKT OTWORZY SIĘ RAMKA DO NAPISANIA WIADOMOŚCI DO MODERATORÓW. BARDZO PROSZĘ WSZYSTKICH O WPISANIE TAM SKARGI DOTYCZĄCEJ JUŻ KILKOTYGODNIOWEJ NIEMOŻLIWOŚCI WSTAWIANIA ZDJĘĆ ZA POMOCĄ "WYBIERZ PLIKI" JEST JAKAŚ REALNA SZANSA W TYM,ŻE IM WIĘCEJ OSÓB NAPISZE,TO COŚ Z TYM W KOŃCU ZROBIĄ.....

Wysłałam i dostałam powiadomienie, że moja wiadomość została wysłana do administratora.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Bogusik napisał:

Ja przez fotosik ale to i tak jest więcej pracy niż przez bezpośrednie kliknięcie w "wybierz pliki..." Dobrze by było, aby to wreszcie naprawili :)

Ja stosowałam jeszcze szybszą metodę przez przeciąganie zdjęcia na wątek bezpośrednio  z pliku na dysku.

Korzystanie z jakiegokolwiek serwera do zdjęć zabiera co najmniej dwa razy więcej czasu. Nie ma to znaczenia, gdy wkleja się kilka zdjęć, ale gdy robi się bazarek i trzeba wkleić około stu zdjęć, ma to kolosalne znaczenie. Przywrócenie poprzedniej metody wklejania zdjęć jest bardzo potrzebne.

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Myślę, że zrezygnowano z bezpośredniego dodawania zdjęć na forum, bo za dużo zaczął "ważyć". Zewnętrzne serwery rozwiązują problem, bo zdjęcia i pliki nie zapisują się na portalu. Forum jest bezpłatne, więc stąd dla nas te utrudnienia. Reklamy i dodawanie zdjęć poprzez zewnętrzny serwer pozwala odciążyć administratorów, a my w ogóle mamy na czym pisać. Bez reklam obawiam się, że by forum zniknęło. Protestować można, ale na większości forum w ten sposób dodaje się zdjęcia (na dogomanii z tego co pamiętam też tak było, dopiero z czasem udoskonalono), myślę że tutaj wiele się nie zmieni. 

Za jamniczkę trzymam kciuki... teraz tak się ochłodziło :(

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, malagos napisał:

Czy pokazać tę jamnikowatą sunię na fb Isadorze od jamników?

 

5 godzin temu, elik napisał:

Jeśli możesz, to zapewne Tola by tego chciała :)  Dzięki  :)

 

5 godzin temu, Isadora7 napisał:

Wrzuciłam na grupe pomocową mojej Fundacji SOS dla Jamników. Będę rozglądać się również choćby za DT.
https://www.facebook.com/groups/jamniki/

 

3 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

Myślę, że zrezygnowano z bezpośredniego dodawania zdjęć na forum, bo za dużo zaczął "ważyć". Zewnętrzne serwery rozwiązują problem, bo zdjęcia i pliki nie zapisują się na portalu. Forum jest bezpłatne, więc stąd dla nas te utrudnienia. Reklamy i dodawanie zdjęć poprzez zewnętrzny serwer pozwala odciążyć administratorów, a my w ogóle mamy na czym pisać. Bez reklam obawiam się, że by forum zniknęło. Protestować można, ale na większości forum w ten sposób dodaje się zdjęcia (na dogomanii z tego co pamiętam też tak było, dopiero z czasem udoskonalono), myślę że tutaj wiele się nie zmieni. 

Za jamniczkę trzymam kciuki... teraz tak się ochłodziło :(

Bardzo Wam kochane dziękuję za pomoc przy pokazaniu suni, zawsze jest nadzieja, że może ktoś ją zauważy.

Witam znowu Isadorę na wątku zamojskich psiaków, kiedyś na tym dawnym dogo przyczyniła się do znalezienia domów dla wielu z nich, może i teraz...

Jamnikowata suczka nadal bezdomna:(.

Wczoraj specjalnie przyjechała z Lublina pani Irena, która dokarmiała sunię, mieliśmy taką nadzieje, że się uda!

Rozmawiałam już z szafirką i dla małej byłoby miejsce w hoteliku, mogłaby jechać już za parę dni, bo mamy gratisowy transport w tamtym kierunku.

Ale sunia ma wciąż" pod górkę":(

Udało się zachęcić ją  do wejścia do domku, ale nerwy zrobiły swoje - p. Irena nie domknęła drzwi i za moment sunia była już na polach:(.

Nie wiem, co dalej; transport do Wrocławia jest przed 10.11, a p.Irena może ponownie przyjechać dopiero 10.11. sami nie damy rady złapać suczki, bo bardzo ucieka przed obcymi, nie ma tam łatwo:(

Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, Bogusik napisał:

Bardzo uciążliwe jest wstawianie jakichkolwiek zdjęć stąd moja prośba:

ZJEŻDŻAJĄC W DÓŁ NA DOWOLNEJ STRONIE JEST M.IN. JĘZYK I OBOK KONTAKT.KLIKAJĄC NA KONTAKT OTWORZY SIĘ RAMKA DO NAPISANIA WIADOMOŚCI DO MODERATORÓW. BARDZO PROSZĘ WSZYSTKICH O WPISANIE TAM SKARGI DOTYCZĄCEJ JUŻ KILKOTYGODNIOWEJ NIEMOŻLIWOŚCI WSTAWIANIA ZDJĘĆ ZA POMOCĄ "WYBIERZ PLIKI" JEST JAKAŚ REALNA SZANSA W TYM,ŻE IM WIĘCEJ OSÓB NAPISZE,TO COŚ Z TYM W KOŃCU ZROBIĄ.....

Też wysłałam, ale podobnie jak Tyska nie mam dużo nadziei na zmianę tej sytuacji...

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj Kenzo był u nas, zrobiłam mu trochę domowych zdjęć, mam nadzieję, ze przydadzą się do ogłoszeń.

Ale było radości, całusów, biegania, wywracania się kołami do góry.

Kenzo to wulkan energii i zrobienie mu statycznego zdjęcia graniczy z cudem. Ale to najbardziej uśmiechnięty psiak na dogo;).

Ma ok. 1,5 roku, jest odrobaczony, zaszczepiony, wykastrowany, zaczipowany. Tylko domu brak, bo z tego ostatniego wrócił po 2 dniach:(

Odnajdzie się w domu aktywnym, kreatywnym, dzieci jak najbardziej mile widziane, niekoniecznie inny pies, bo Kenzo wymaga jednak dużo uwagi i czasu.

b0b2f61166c6897dmed.jpg

ef36420c7a3a4d1fmed.jpg

7c4ef284cffb578dmed.jpg

15337fac5b61d666med.jpg

eaeacf91d538e31amed.jpg

Link to comment
Share on other sites

Była zła wiadomość o jamnikowatej suczce, ale mam i dobrą wiadomość - malutki Feliks ma DS w Warszawie :) (dwupoziomowe mieszkanie, balkon osiatkowany, w domu kot rezydent).

Był jeszcze jeden starszy kocurek (Feliks jest do niego bardzo podobny), ale niedawno odszedł no i rodzinie brak drugiego kota.

93c3eac05333cd63med.jpg

Bardzo dziękuję Jo37 za dzisiejsza wizytę kwiat-emotikon-ruchomy-obrazek-0069.gif.

Szukam transportu do Warszawy!

Link to comment
Share on other sites

33 minuty temu, Tyś(ka) napisał:

Naturalny antydepresant :) Teriery takie są, że śmieją się przeciwnościom w twarz. Mam nadzieję, że Kenzo znajdzie swoich ludzi raz-dwa, jest świetny!

Ja tez tak go odbieram!

Fakt - jest bardzo absorbujący, ale  dzisiaj wywieźliśmy nasze suczki do córki, nie było dodatkowych bodzców i  zupełnie inaczej wyglądały nasze wspólne relacje, a i Kenzo chętniej reagował na przywołania i wyciszanie;)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tolu, ja przez swojego połówka pokochałam teriery, teraz dostrzegam u nich jedynie plusy... (mają plusy-plusy oraz mniej-plusy) :) Mają w sobie coś, co powoduje że cżłowiek nie może być ponurakiem. A Kenzo jest nie dość, że radosny to jeszcze kojarzy mi się z tomaszowską (dogomaniacką) Kają/Kawą, która była u elficzkowa, a później u Istar19 na DT. Boska niunia z niej była i wierzę, że Kenzo odnajdzie drogę do sympatyka terierów.

Zamojskie schronisko ogłasza rekrutację na wolontariuszy, klik.
 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...