Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

2 godziny temu, Tola napisał:

Zrobiłam OLX na Warszawę, jak można to poproszę jeszcze na Kraków i Lublin...

https://www.olx.pl/oferta/1-5-roczny-radosny-kenzo-do-adopcji-CID103-IDBx7JO.html

Zrobię na Kraków.

EDIT:

https://www.olx.pl/oferta/kenzo-czeka-na-swojego-czlowieka-CID103-IDBxhTM.html

 

 

2 godziny temu, Tola napisał:

Dzisiaj miałam bardzo fajny telefon z Warszawy w sprawie kotki LILI Lilianki; pani ma jeszcze porozmawiać z partnerem, mam nadzieje, ze decyzja będzie na TAK...

Prosimy o kciuki!

Zaciskam!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

28 minut temu, Havanka napisał:

Miałam kilkudniową przerwę w życiorysie, ale już jestem i też zrobiłam Kenzo ( Kodiemu ) olx na Lublin: https://www.olx.pl/oferta/kodi-maly-piesek-szuka-aktywnej-rodziny-CID103-IDBzZnx.html

Eluś, pięknie dziękuję

kwiat-emotikon-ruchomy-obrazek-0069.gif

No i zdrówka życzę!!!

Ja jutro wyroźnię swój OLX na Warszawę, na razie nikt nie pytał o Kenzo.

Link to comment
Share on other sites

W poniedziałek bardzo proszę o kciuki -  w Warszawie będzie wizyta dla koteczki LiLi (pani jednak zadzwoniła ponownie), a w Krakowie PA dla białej koteczki Chałwy.

No i moja Zulcia będzie miała prawdopodobnie usuwany kamień, mamy z tym wielki problem pomimo stosowania różnych środków i metod, znowu zrobił się stan zapalny:(.

Dziękuje terra za rady, helli za lek - wszystko bardzo przydało się, bo byłoby jeszcze gorzej:(.

Nie wiem o będzie , bo Zulcia bardzo wiekowa. Najpierw będzie miała echo serduszka.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tola napisał:

W poniedziałek bardzo proszę o kciuki -  w Warszawie będzie wizyta dla koteczki LiLi (pani jednak zadzwoniła ponownie), a w Krakowie PA dla białej koteczki Chałwy.

No i moja Zulcia będzie miała prawdopodobnie usuwany kamień, mamy z tym wielki problem pomimo stosowania różnych środków i metod, znowu zrobił się stan zapalny:(.

Dziękuje terra za rady, helli za lek - wszystko bardzo przydało się, bo byłoby jeszcze gorzej:(.

Nie wiem o będzie , bo Zulcia bardzo wiekowa. Najpierw będzie miała echo serduszka.

Kciuki za pozytywny wynik wizyt pa, oczywiście zaciśnięte ! No i za Zuleczkę, oby serce wytrzymało !

Link to comment
Share on other sites

Badania Zulki nie było, przeniesione na piątek, bo kardiolog z Lublina odwołał konsultacje, więc kciuki wciąż potrzebne.

 Ten mój tydzień od początku  b. ciężki, bo i stres związany z Zulką i zabiegiem, ale też pełen trudnych rozmów o adopcji (Tania, Mały), kłopotów ze zwierzakami tu na miejscu.

Mamy zgłoszony kolejny koci miot z matką, którego nie mam gdzie umieścić, mamy kociaka, u którego test na FIv wyszedł dodatni no i mamy młodziutką sunię, której trzeba znalezc jakieś tymczasowe miejsce (sunia podobna trochę  do Pszenicznego vel Paputka).

 Brak mi sił, czasu, pomysłów:(

Jutro jadę do lecznicy w Izbicy odwiedzić koty,  a potem do Lublina do Ani pożegnać się z Rumbą:(.

https://www.dogomania.com/forum/topic/127255-kaleka-narnia-vel-rumba-zostaje-na-zawsze-w-dt-–-uzbieralismy-na-ortezę/

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.09.2019 o 07:50, terra napisał:

Zaciskam kciuki za Zulcię i wszystkie zwierzaczki.

A co  z Rumbą?

Trzymaj się Tolu.

 

Dnia 18.09.2019 o 09:14, Jolanta08 napisał:

Kciuki zaciśnięte za Zulkę.

Dlaczego pożegnać Rumbę ?

 

Dnia 18.09.2019 o 12:51, elik napisał:

Co z Rumbą? Na wątku nic nie ma.

Rumba jest ciężko chora, ma guza na płucu; z powodu chorego serca nie można zrobić TK, więc nie można suni więcej pomóc:(

Na razie Rumba nie cierpi, ma leki, ale Ania zadzwoniła, bo w takich chorobach to nigdy nie wiadomo, kiedy przyjdzie kryzys:(.

Biedna sunia, tyle w swoim życiu wycierpiała i nadal zły los jej nie oszczędza:(

Rumba jest w DS 5 lat, mogłaby jeszcze cieszyć się psim życiem.

Ania ja tak pięknie wyprowadziła z tego kalectwa, suczka chodzi, biega na 4 łapach.

 

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Tola napisał:

 

 

Rumba jest ciężko chora, ma guza na płucu; z powodu chorego serca nie można zrobić TK, więc nie można suni więcej pomóc:(

Na razie Rumba nie cierpi, ma leki, ale Ania zadzwoniła, bo w takich chorobach to nigdy nie wiadomo, kiedy przyjdzie kryzys:(.

Biedna sunia, tyle w swoim życiu wycierpiała i nadal zły los jej nie oszczędza:(

Rumba jest w DS 5 lat, mogłaby jeszcze cieszyć się psim życiem.

Ania ja tak pięknie wyprowadziła z tego kalectwa, suczka chodzi, biega na 4 łapach.

 

Brak mi słów :(( trzymaj się życia sunieczko jak najdłużej ale bez bólu

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...