Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

Przed chwilką rozmawiałam z Havanka, może uda się coś wymysleć z bazarkami...

 

 Żeby było łatwiej w zorganizowaniu bazarku - jeszcze raz zbieram w jeden post psy, które maja szansę na nowe życie:

pies w typie ON z pogryzionym nosem - hotelik pod Tomaszowem Maz.

P1260439.JPG

biedna, stara oneczka - DT pod Serockiem

P1260466.JPG

puchata sunia - hotelik u szafirki

P1260395.JPG

młoda sunia w typie ON, nie wiem, która to suczka w schronie

DSC00260.JPG

No i  Alaska, która czeka na miejsce u Murki

P1260499.JPG

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.01.2017 o 13:33, Tola napisał:

PSY

P1260410.JPG

Parę lat temu zabraliśmy ze schroniska suczkę Szansę z bardzo podobnie zdeformowana łapinką, udało się jej pomóc, zebrać fundusze  na operację. 

Ten biedak jest w schronie juz parę lat

P1260411.JPG

P1260412.JPG

P1260413.JPG

P1260414.JPG

Tola, a ten psiak kudłaty duży jest? W jakim wieku? Można prosić o więcej informacji na jego temat ?

Link to comment
Share on other sites

17 minut temu, konfirm31 napisał:

A czy ten transport dla starej  ONki w najbliższy piątek  z Warszawy do Serocka,  jest już definitywnie przekreślony? Bo jak nie,  to w tym przypadku,  mogę coś zacząć kombinować.  I jak ten pierwszy etap z Zamościa będzie przebiegać? 

Czemu miałby być przekreślony ? Czy coś się zmieniło, bo Tola kilka postów wcześniej napisała:

Cytat

 Żeby było łatwiej w zorganizowaniu bazarku - jeszcze raz zbieram w jeden post psy, które maja szansę na nowe życie:

pies w typie ON z pogryzionym nosem - hotelik pod Tomaszowem Maz.

P1260439.JPG

biedna, stara oneczka - DT pod Serockiem

P1260466.JPG

. . .

 

Link to comment
Share on other sites

Tola napisała:

"2. W piątek mam kolejny transport gratis z Zamościa do Warszawy no i liczyłam, że pojedzie stara onkeczka, która jest w coraz gorszym stanie, ale niestety z podanych wyżej powodów nie udało mi się znalezc nikogo,  kto odebrałby sunię w Warszawie i podwiózł do DT w okolicach Serocka.

W tym DT zajęto się już inną suczką no i wyjazd starej oneczki jest możliwy dopiero w następnym tyg. Wyć mi się chce, bo zabrakło tak niewiele, aby suczka już w piątek nie marzła w schronie. beksa_V6_orig.gif

Niestety - w następnym tyg. nie mam nikogo, kto jedzie do Warszawy no i wypada poprosić PatiC o transport, ale to kolejny spory koszt, bo z Zamościa do DT."

Dlatego pytam jak z tym transportem ONki w najbliższy piątek ?

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam za offa, ale sprawa pilna i bolesna :(

Lusia już znalazła swoje miejsce w sercach Ludzi i w ich domu, a ja wypatrzyłam kolejne, potrzebujące pomocy stworzenia płacz 4.gif

Serdecznie zapraszam na wątek dwóch maleństw przebywających w zimnym kojcu za kratami.

Gorąco proszę o pomoc dla tych dzieciaków  gif  proszący.gif  Nawet kilkanaście złociszów uratuje te biedne stworzenia przed zamarznięciem.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, konfirm31 napisał:

A czy ten transport dla starej  ONki w najbliższy piątek  z Warszawy do Serocka,  jest już definitywnie przekreślony? Bo jak nie,  to w tym przypadku,  mogę coś zacząć kombinować.  I jak ten pierwszy etap z Zamościa będzie przebiegać? 

Transport jest, ale onka moze jechać pod warunkiem, ze ktos w Warszawie przetrzyma ją do następnego tygodnia.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Sara2011 napisał:

Tola, a ten psiak kudłaty duży jest? W jakim wieku? Można prosić o więcej informacji na jego temat ?

Sara2011 - piesek jest młody, ma ok. 3 lat; bardzo ładny, chociaż sierść w fatalnym stanie, co widać na zdjęciach.

Nie jest agresywny, nie panikował wyprowadzony na smyczy; trochę nakręca się w boksie, jak psy zaczynają szczekać.

P1260583.JPG

P1260584.JPG

P1260585.JPG

P1260586.JPG

P1260587.JPG

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Tola napisał:

Transport jest, ale onka moze jechać pod warunkiem, ze ktos w Warszawie przetrzyma ją do następnego tygodnia.

Niestety, tego nie dam rady zorganizować. Udało mi się namówić TZta na piątkowy odbiór ONki w Wesołej i zawiezienie jej do Serocka, ale jak widać, za późno......:(

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, konfirm31 napisał:

Niestety, tego nie dam rady zorganizować. Udało mi się namówić TZta na piątkowy odbiór ONki w Wesołej i zawiezienie jej do Serocka, ale jak widać, za późno......:(

No niestety Iwona nie przyjmie oneczki w piątek. płacz 4.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...