Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

3 minuty temu, Alaskan malamutte napisał:

To oznacza, że cztery psiaki rozpoczną wkrótce nowe życie!!!!! I jak was nie kochać????

Własnie miałam pytać ile szczęściarzy opuści ten zamojski przybytek. Aż 4 psie życia zostaną uratowane ! Jaki stąd wniosek: Znalezione obrazy dla zapytania buziaczki emotki

 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Anula napisał:

Ta sunia jest zarezerwowana już.Chcemy ją umieścić w Hoteliku.Jakoś musimy to rozgryźć logistycznie,chodzi głównie o transport Zamość - Nowa Sól.

P1260395.JPG

Anula... ależ mnie uradowała ta wiadomość... :)
Pisałam wczoraj ze Znajomą z Tomaszowa, że chciałabym sunię umieścić gdzieś, jak tylko znajdziemy Mambie dom...

Chciałabym jakoś pomóc, ale niestety moje możliwości są mocno ograniczone :(

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Anula napisał:

Ta sunia jest zarezerwowana już.Chcemy ją umieścić w Hoteliku.Jakoś musimy to rozgryźć logistycznie,chodzi głównie o transport Zamość - Nowa Sól.

P1260395.JPG

 

10 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Anula... ależ mnie uradowała ta wiadomość... :)
Pisałam wczoraj ze Znajomą z Tomaszowa, że chciałabym sunię umieścić gdzieś, jak tylko znajdziemy Mambie dom...

Chciałabym jakoś pomóc, ale niestety moje możliwości są mocno ograniczone :(

Dzięki Toli znajomej jest transport darmowy z Zamościa do Warszawy w piątek 27.01.17 i sunia mogłaby dotrzeć w godzinach po południowych.Szukamy kogoś kto mógłby podwieźć ją np. w okolice Poznania bo to zawsze bliżej hoteliku.Być może jeszcze będzie wchodzić prośba o przenocowanie puchatej np do soboty.Nie wiem czy to ogarniemy ale trochę czasu jest...

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Bogusik napisał:

 

Dzięki Toli znajomej jest transport darmowy z Zamościa do Warszawy w piątek 27.01.17 i sunia mogłaby dotrzeć w godzinach po południowych.Szukamy kogoś kto mógłby podwieźć ją np. w okolice Poznania bo to zawsze bliżej hoteliku.Być może jeszcze będzie wchodzić prośba o przenocowanie puchatej np do soboty.Nie wiem czy to ogarniemy ale trochę czasu jest...

Kochani - przyłączam się do prośby Bogusik o pomoc w zorganizowaniu transportu dla małej Puchatej i nie tylko, bo wyjazd tylu psów w tak krótkim czasie bardzo cięzko jest zgrać i jak zwykle największym problemem są pieniądze beksa_V6_orig.gif

1. Dzisiaj do hoteliku pod Tomaszowem Maz. jedzie belg - udało mi się załatwić transport gratis z Zamościa do Warszawy no i liczyłam na podobny z Warszawy do hoteliku (ok. 100km), ale niestety - wczoraj większość dnia byłam bez netu, wróciłam póżno  no i nie udało się - w ostatniej chwili udało mi się uprosić PatiC, bo tez miała już swoje plany.

Ten dojazd z Warszawy do hoteliku jest płatny, Pati ma wyliczyć kosz dzisiaj.

P1260439.JPG

 

2. W piątek mam kolejny transport gratis z Zamościa do Warszawy no i liczyłam, że pojedzie stara onkeczka, która jest w coraz gorszym stanie, ale niestety z podanych wyżej powodów nie udało mi się znalezc nikogo,  kto odebrałby sunię w Warszawie i podwiózł do DT w okolicach Serocka.

W tym DT zajęto się już inną suczką no i wyjazd starej oneczki jest możliwy dopiero w następnym tyg. Wyć mi się chce, bo zabrakło tak niewiele, aby suczka już w piątek nie marzła w schronie. beksa_V6_orig.gif

Niestety - w następnym tyg. nie mam nikogo, kto jedzie do Warszawy no i wypada poprosić PatiC o transport, ale to kolejny spory koszt, bo z Zamościa do DT.

P1260466.JPG

 

3. Dzięki wspaniałej decyzji Bogusik i Anuli szansę na opuszczenie schronu ma puchata suczka - pojechałaby do hoteliku do szafirki. Oczywiście można, tak jak zwykle zorganizować transport Zamość - Katowice, a potem Katowice - Nowa Sól, ale tym razem jedzie tylko jedna suczka, a koszt transportu wysoki.

Dlatego wczoraj kombinowałyśmy z Bogusik, żeby mała pojechała tym transportem gratis w piątek do Warszawy, zawsze to oszczędność...

Tylko co dalej?

P1260395.JPG

Link to comment
Share on other sites

Kto może pomóc? Wielka prośba  o jakieś konstruktywne pomysły ?

Na razie najlepszym  wyjściem jest zorganizowanie bazarku transportowego, zaraz porozmawiam z Havanką, więc bardzo proszę o pomoc w zebraniu funduszy, bo ja sama nie jestem w stanie opłacić wyjazdu belga i starej oneczki.

Może i jakoś dołączyć do tego Puchatkę...

 Głowa mi pęka .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...