Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

3 minuty temu, Tyś(ka) napisał:

Ten owczarek :((( Nie mam pomysłu, co z nim :(
A jeszcze do Tomaszowa trafił malutki kudłacz staruszek-ślepaczek. Raczej u nas nie znajdzie domu, więc za jakiś czas wyląduje w zamojskim schronisku. Też chodzi mi po głowie... :(

A mozesz pokazać go na FB, tam gdzie wtedy Tango? Ja będę dzwoniła do beki...

Link to comment
Share on other sites

SUCZKI

Suczka, o która pytała Bogusik  - niestety nic więcej się nie dowiedziałyśmy :(

To spora sunia, na pewno ok 20 kg, może odrobinę więcej, trochę nieufna.

Ma sierść w fatalnym stanie, dredy wszędzie, sporo przy szyi; z tyły ten zaznaczony na czerwono - największy

P1260479.JPG

P1260480.JPG

P1260481.JPG

P1260483.JPG

P1260484.JPG

Link to comment
Share on other sites

No i nowy schroniskowy nabytek - cudna puchata suczka, już po sterylce, bardzo kontaktowa. Zdjęcia nie oddają jej urody, wygląda tez na nich znacznie większa, niż w rzeczywistości (jest średniej wielkości, max ok. 15kg - Alaskan jak wejdzie to może będzie dokładniejsza...- 

Wygląda jak szczeniak ON

P1260409.JPG

P1260407.JPG

P1260401.JPG

P1260398.JPG

P1260397.JPG

Link to comment
Share on other sites

Na razie wstępny plan jest taki, zeby zabrać do Murki (jest miejsce po Lisi ) Alaskę i chcemy jakoś uprosić Murkę o chociaz tymzcasowe zabranie starej onki, bo ona nie doczeka wyjazdu do  lunarmermaid do dt http://pu.i.wp.pl/bloog/84069394/51194094/b671bd1000b9_sM_orig.gif

Zarezerwowałam tez miejsce u Murki dla jakiejś mniejszej suni, ale na razie trzeba czekać...

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Tola napisał:

No i nowy schroniskowy nabytek - cudna puchata suczka, już po sterylce, bardzo kontaktowa. Zdjęcia nie oddają jej urody, wygląda tez na nich znacznie większa, niż w rzeczywistości (jest średniej wielkości, max ok. 15kg - Alaskan jak wejdzie to może będzie dokładniejsza...- 

Wygląda jak szczeniak ON

P1260409.JPG

P1260407.JPG

P1260401.JPG

P1260398.JPG

P1260397.JPG

 

Czy ta mniejsza czarnawa to jest ta sama ?15622141_1176165095835839_52283193508492

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Onaa napisał:

a to Szron tak ?

kiedyś pisałyście że jest miłym pieskiem, a jakiej wielkości coś jak Miłeczka ?

Tak, to ten psiak - on jest bardzo drobny, gdzie mu tam do Miłeczki - on wielkościowo podobny do Abi, którą zabrały Anula i Bogusik

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...