Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

Dnia 22.10.2021 o 11:22, Livka napisał:

Założyłam wątek niufkowi - https://www.dogomania.com/forum/topic/354384-cudowny-olbrzym-w-schronie-mix-nowofundlanda-ratujmy-go/

Zapraszam wszystkich chętnych do pomocy.

Wiele osób tu na wątku deklarowało chęć pomocy.

Zbierzmy do kupki co i ile się uzbiera.

Bardzo cieszę się, że niufek dostał swoją szansę, powodzenia chłopaku!

 

A kto może założyć wątek tej najsmutniejszej na świecie owczareczce?

1632656194744.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.10.2021 o 16:37, Jaaga napisał:

 Pippi

20211022_163549.jpg

image000000(11)_resized.jpg

Cudna jest, tak bardzo ciesze się, ze wreszcie wyszła z lecznicy.

Bardzo Ci dziękuję Jaagaserce-ruchomy-obrazek-0829.gif

Dnia 22.10.2021 o 18:08, Murka napisał:

Rozliczenie Negri:

Stan konta na 22 wrzesień wynosił -305,50 zł

+305,50 zł Fundacja ZEA

-240 zł hotelowanie 23.09-22.10

Stan konta na 22 październik -240 zł.

 

Zastanawiam się czy nie wysterylizować już kici, bo ma 6 miesięcy.

Może spróbuj umówić ją na listopad...

Telefon nadal milczy, jakby ktoś urok rzucił...

Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.10.2021 o 09:16, Ellig napisał:

 

Ktos miał sprawdzić , czy on jeszcze jest w schronisku i wtedy bedziemy udostępniać na FB.

Sprawdziła Alaskan malamutte.  Niufek nadal jest w schronie i Livka  już założyła mu wątek.

Bardzo Cię proszę pokaż go na f.b. Bardzo chętnie będę go udostępniać, jeśli będzie link do niego.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.10.2021 o 23:01, elik napisał:

Sprawdziła Alaskan malamutte.  Niufek nadal jest w schronie i Livka  już założyła mu wątek.

Bardzo Cię proszę pokaż go na f.b. Bardzo chętnie będę go udostępniać, jeśli będzie link do niego.

Tak pokażę go na Fb, tylko jeszcze chwila. 

Musimy się czegoś o nim dowiedzieć,  np. Ile może mieć lat. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.10.2021 o 21:45, Tola napisał:

Bardzo cieszę się, że niufek dostał swoją szansę, powodzenia chłopaku!

 

A kto może założyć wątek tej najsmutniejszej na świecie owczareczce?

1632656194744.jpg

Dla mnie to też najsmutniejszy pies. Takie spojrzeniej pełne bólu, ale jeszcze z nikłym promykiem nadziei i wiary w człowieka.

Juz wczesniej napisałam, ze mogłaby być u nas hotelowana, ale musiałaby spać w drugiej budzie na wybiegu Suvi. Niestety, nie mam mozliwości wzięcia do domu.

Dobrze Tolu, ze ja przypomniałaś; może tym razem ktos ją wypatrzy i cos dla niej znajdzie.  Psy w typie rasy mają tam w schronisku najgorzej, bo są chętnie adoptowane przez wiesniaków, którzy szukaja maszynki do szczekania, ale rasowej, żeby sąsiedzi zazdrościli.

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.10.2021 o 21:45, Tola napisał:

A kto może założyć wątek tej najsmutniejszej na świecie owczareczce?

Ile ona może mieć lat ?

Myślę nad założeniem jej wątku i umieszczeniu u Jaaga ale sama nie dam rady jej utrzymać więc trzeba burzy mózgów. No i żeby nie było później niedomówień nie podejmę się szukania jej domu . Ktoś musiałby się tym zająć łącznie z weryfikacją potencjalnych DS i podjęciem decyzji. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Jeśli Tola zgodziłaby się, żeby ogłoszenia były na nią, to bez problemu poradzimy sobie razem z weryfikacją i wspólnym podjęciem decyzji. W okolicy możemy my robić wizyty. Mam też Pana inspektora na Kraków, może Poker zgodziłaby się ew iść na wizytę we Wrocławiu. To nie jest problem, najbardziej potrzebne są osoby które dalyby radę wspólnie wesprzeć sunię. Może gdyby był wątek, to jeszcze ktoś wypatrzylby ją? Może coś domowego ktoś zaproponuje? W każdym razie jak coś, to u nas jest to miejsce, bo Suvi jest jedynym psiakiem nocującym na zewnątrz.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.10.2021 o 16:48, Jaaga napisał:

Jeśli Tola zgodziłaby się, żeby ogłoszenia były na nią, to bez problemu poradzimy sobie razem z weryfikacją i wspólnym podjęciem decyzji. W okolicy możemy my robić wizyty. Mam też Pana inspektora na Kraków, może Poker zgodziłaby się ew iść na wizytę we Wrocławiu. To nie jest problem, najbardziej potrzebne są osoby które dalyby radę wspólnie wesprzeć sunię. Może gdyby był wątek, to jeszcze ktoś wypatrzylby ją? Może coś domowego ktoś zaproponuje? W każdym razie jak coś, to u nas jest to miejsce, bo Suvi jest jedynym psiakiem nocującym na zewnątrz.

Ok. To poczekamy co Tola na to. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.10.2021 o 16:48, Jaaga napisał:

Jeśli Tola zgodziłaby się, żeby ogłoszenia były na nią, to bez problemu poradzimy sobie razem z weryfikacją i wspólnym podjęciem decyzji. W okolicy możemy my robić wizyty. Mam też Pana inspektora na Kraków, może Poker zgodziłaby się ew iść na wizytę we Wrocławiu. To nie jest problem, najbardziej potrzebne są osoby które dalyby radę wspólnie wesprzeć sunię. Może gdyby był wątek, to jeszcze ktoś wypatrzylby ją? Może coś domowego ktoś zaproponuje? W każdym razie jak coś, to u nas jest to miejsce, bo Suvi jest jedynym psiakiem nocującym na zewnątrz.

Jaago czy byłabyś w stanie przyjąć niufka u siebie ?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.10.2021 o 21:10, Tola napisał:

Nie wiem które ogłoszenie znalazła rodzina, ale  jest  zainteresowanie adopcją Magnusa - aż ze Szczecina.

Pani zaskoczyła mnie, bo nie przeraziła jej odległość, wręcz przeciwnie zaczęła planować przyjazd po Magnusa do nas tutaj do Zamościa. 

Najpierw jednak musimy zorganizować wizytę i zobaczyć, czy dom będzie tym jedynym, wybranym.

Wizytę zgodziła się zrobić AlfaLS, bardzo dziękujęserce-ruchomy-obrazek-0260.gif

Tymczasem jutro Magnus jedzie na szczepienie:)

 

 

Już po wizycie. Magnus może się powoli pakować :).

Zapraszamy do Szczecina!

Spokojna rodzina. Dwoje 12-to letnich dzieci. Magnusa chcą wszyscy. Dom w bardzo spokojnej okolicy, niedaleko całe pola do spacerów. Jedyny mankament to, że płot wokół domu jest raczej niski, tak ok. metra. Mam nadzieję, że psiak nie będzie miał ochoty go przeskakiwać :). Państwo zdają sobie sprawę, że na początku mogą być jakieś problemy ale są na nie przygotowani. Tu od ręki test zrobił mój Figo. Według niego wizyta trwała za długo, jemu się chciało siusiu to podlał kanapę... Pani po prostu posprzątała... Wielkiej szkody nie zrobił bo kanapa skórzana :).

Jak są pytania to chętnie odpowiem :).

  • Like 7
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.10.2021 o 18:25, Livka napisał:

Jaago czy byłabyś w stanie przyjąć niufka u siebie ?

Niestety, nie mam gdzie. Suvi ma duży wybieg, ma kojec z buda i jest druga wolnostojaca buda. Stąd moja propozycja dla innej suczki , bo Suvi przywykła już do towarzystwa. Jednak dużego samca balabym się wziąć, bo już musimy ogarniać zapędy ukraińskiego Maxima do rządzenia.  

Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.10.2021 o 16:48, Jaaga napisał:

Jeśli Tola zgodziłaby się, żeby ogłoszenia były na nią, to bez problemu poradzimy sobie razem z weryfikacją i wspólnym podjęciem decyzji. W okolicy możemy my robić wizyty. Mam też Pana inspektora na Kraków, może Poker zgodziłaby się ew iść na wizytę we Wrocławiu. To nie jest problem, najbardziej potrzebne są osoby które dalyby radę wspólnie wesprzeć sunię. Może gdyby był wątek, to jeszcze ktoś wypatrzylby ją? Może coś domowego ktoś zaproponuje? W każdym razie jak coś, to u nas jest to miejsce, bo Suvi jest jedynym psiakiem nocującym na zewnątrz.

 

Dnia 23.10.2021 o 17:01, mdk8 napisał:

Ok. To poczekamy co Tola na to. 

Oczywiście że pomogę -   i w zrobieniu ogłoszeń i w weryfikacji domów- oby tylko się zgłaszały! 

Każdy zamojskie pies jest dla mnie bardzo ważny i jeśli tylko moja pomoc jest mile widziana - będę pomagała z całych sił.

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.10.2021 o 18:33, AlfaLS napisał:

Już po wizycie. Magnus może się powoli pakować :).

Zapraszamy do Szczecina!

Spokojna rodzina. Dwoje 12-to letnich dzieci. Magnusa chcą wszyscy. Dom w bardzo spokojnej okolicy, niedaleko całe pola do spacerów. Jedyny mankament to, że płot wokół domu jest raczej niski, tak ok. metra. Mam nadzieję, że psiak nie będzie miał ochoty go przeskakiwać :). Państwo zdają sobie sprawę, że na początku mogą być jakieś problemy ale są na nie przygotowani. Tu od ręki test zrobił mój Figo. Według niego wizyta trwała za długo, jemu się chciało siusiu to podlał kanapę... Pani po prostu posprzątała... Wielkiej szkody nie zrobił bo kanapa skórzana :).

Jak są pytania to chętnie odpowiem :).

Bardzo dziękuję za wizytę kwiat-emotikon-ruchomy-obrazek-0069.gif.

Rozmawiałam już z rodziną, bardzo chcieliby, aby Magnus przyjechał jak najprędzej, ale nie wiem, czy uda się zmienić poprzedni plan, a był taki -  Magnus w piątek został zaszczepiony; 12.11. jest umówiony na kastrację, a 24.11. pani Monika z DT ma go podrzucić do Warszawy, skąd ma być odebrany przez nową rodzinę.

Ale dzisiaj rozmawialiśmy już o tym, że państwo napiszą zobowiązanie do kastracji  i Magnus pojedzie wcześniej, żeby miał mniej stresu przy rozstaniu z DT...Tylko nie wiem czy uda się znaleźć wcześniej transport do Warszawy...

Wciąż prosimy o kciuki, aby dalej tak wszystko dobrze układało się!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.10.2021 o 10:41, elik napisał:

Kciuki za super zakończenie tułaczki Magnusa !

Magnus ma u mnie ogłoszenie promowane do 17.11. więc gdy pojedzie do DS, mogę podstawić innego potrzebującego psiaka lub kociaka.

To ja Ci z chęcią podrzucę zamojska koteczkę Pippi, bo trudniej o wyróżnienie kocich ogłoszeń. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...