Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

Dnia 18.10.2021 o 19:02, Jaaga napisał:

Piękne. Czarne w kropki cudniaste, a czekoladowy w adopcyjnym kolorze. Oboje tak się błyszczą, może wyrzucone z jednego domu.

One są przy zajeździe Gajówka w okolicach Zwierzyńca/Biłgoraja, chyba podrzucone? mają po ok. 9 mies. ,jedno z  nich jest podobno po wypadku, bo tam sporo turystów, ktoś nie zauważył leżącego psa:(.

Jedzenie niby mają, takie resztki z restauracyjnego stołu...

Są bardzo ze sobą zżyte.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.10.2021 o 19:19, Tola napisał:

One są przy zajeździe Gajówka w okolicach Zwierzyńca/Biłgoraja, chyba podrzucone? mają po ok. 9 mies. ,jedno z  nich jest podobno po wypadku, bo tam sporo turystów, ktoś nie zauważył leżącego psa:(.

Jedzenie niby mają, takie resztki z restauracyjnego stołu...

Są bardzo ze sobą zżyte.

Czyli to dzieciaki w wieku Loni. Nie wyobrażam sobie jej czy Laimy, jakby mialy tak funkcjonować. Suczka może mieć lub być po cieczce  i w ciąży. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.10.2021 o 20:06, Jaaga napisał:

Czyli to dzieciaki w wieku Loni. Nie wyobrażam sobie jej czy Laimy, jakby mialy tak funkcjonować. Suczka może mieć lub być po cieczce  i w ciąży. 

Wiem i też jest mi bardzo ciężko z tego powodu:(

Link to comment
Share on other sites

 

Dnia 18.10.2021 o 18:45, Tola napisał:

To ta, której zdjęcie tu pokazywałam?

Szczerze, nie pamiętam czy to ta sama. Misia (tak ogłasza ją wolontariat na FB) pojawiła się na stronie schroniska jeszcze zanim Makary otrzymał pomoc. Nie wyobrażam sobie nawet, co czuje pies, który z powodów jakichkolwiek traci dom i trafia do takiego miejsca.
Może być zdjęciem przedstawiającym pies i trawa

Może być zdjęciem przedstawiającym ‎pies, na świeżym powietrzu i ‎tekst „‎SCHRONISKO عدى dla bezdomnych zwierząt w ZAMOŚCIU‎”‎‎

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, pies, na świeżym powietrzu i tekst „SCHRONISKO dla bezdomnych zwierząt w ZAMOŚCIU”

Może być zdjęciem przedstawiającym pies, na świeżym powietrzu i tekst „SCHRONISKO വ dla bezdomnych zwierząt w ZAMOŚCIU”

Może być zdjęciem przedstawiającym pies, trawa i tekst „SCHRONISKO 22 WZAMOŚCIU”

Link to comment
Share on other sites

Jest zpytanie z ogloszenia Magnusa na Łódź. 

Cyt.Dzień dobry. Jestem zainteresowany adopcją Magnusa. Posiadam doświadczenie w wychowywaniu psa. Obecnie mieszkam sam. Chętnie umówię się na rozmowę w moim miejscu zamieszkania. Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj rozmawiałam z p. Moniką, DT Magnusa - pies na pewno mieszkał w domu; ma dobry kontakt z psem właścicielki - jest zgodny, łagodny.

Ogłoszenia Magnusa

OLX Jagny na Katowice

https://www.olx.pl/d/oferta/stasio-13-kg-10-mies-rewelacyjny-pies-adopcja-CID103-IDM3LJM.html#78d8149ba5

 

Mój OLX na Warszawę

https://www.olx.pl/d/oferta/10-miesieczny-magnus-czeka-na-nowy-dom-CID103-IDM42yp.html

 

OLX elik na Kraków

https://www.olx.pl/d/oferta/mlody-psiaczek-szuka-dobrego-czlowieka-CID103-IDM5den.html

 

Olx Ellig na Łódź
https://www.olx.pl/d/oferta/piekny-mlody-pies-czeka-na-dom-CID103-IDM5yu1.html

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.10.2021 o 15:21, Ellig napisał:

Jest zpytanie z ogloszenia Magnusa na Łódź. 

Cyt.Dzień dobry. Jestem zainteresowany adopcją Magnusa. Posiadam doświadczenie w wychowywaniu psa. Obecnie mieszkam sam. Chętnie umówię się na rozmowę w moim miejscu zamieszkania. Pozdrawiam

A może pan zadzwonić?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.10.2021 o 17:59, Tola napisał:

To 1000 zł miesięcznie...

Tak przypuszczałam, że to kwestia finansów. Wolałam zapytać, bo wczesniej u nas też były Dino i Sali i szybko poszła ich adopcja mimo konieczności wykonania kastracji i sterylki. Tylko jesli tam jest problem z transportem czy pobytem w domu po zabiegach, to wiadomo, że tak szybko adopcja nie poszłaby. 

Może chociaż Magnusowi sie poszczęści.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.10.2021 o 19:24, Jaaga napisał:

Tak przypuszczałam, że to kwestia finansów. Wolałam zapytać, bo wczesniej u nas też były Dino i Sali i szybko poszła ich adopcja mimo konieczności wykonania kastracji i sterylki. Tylko jesli tam jest problem z transportem czy pobytem w domu po zabiegach, to wiadomo, że tak szybko adopcja nie poszłaby. 

Może chociaż Magnusowi sie poszczęści.

Kwestia finansów, bo przy 2 psach to naprawdę spore kwoty...

Dochodzą wyjazdy do lecznicy, zabiegi, transporty no i to daleki wschód, tutaj nikt nie przyjedzie w odwiedziny do hoteliku, żeby psy poznać, wszędzie daleko.

Ogłaszać można byłoby chyba tylko na Warszawę, a to też mniejsze szanse na szybki dom...

Bardzo szkoda psów,  jestem w kontakcie z panią, która zgłosiła psy, ona tez coś szuka.

Przydałby się DT albo tańszy hotelik...

Link to comment
Share on other sites

Jutro wielki dzień dla zamojskiej Szorstkiej ze schroniska, ale i dla malutkiej Pippi, która z powodu złego stanu zdrowia już 4 razy miała odkładany wyjazd z lecznicy do Jagny.

Jutro próbujemy po raz kolejny, może tym razem się uda...

Po raz kolejny proszę o kciuki!

1631631683166.jpg

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.10.2021 o 18:40, Tola napisał:

Togaa pisała parę stron wcześniej, że pomoże go ogłosić, nie wiem czy się udało?

Odnośnie "szpica wilczego" chętnie ogłoszę go z wyróżnieniem , tylko czyj nr. telefonu podać do kontaktu? Schroniskowy? 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...