Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

No i jeszcze 2 psy i sunia, pozostawione przez właścicielkę w schronisku (wyjechała na stałe poza granice Polski)

To psy, które były w domu, bardzo rozpaczają, sunia i mały czarny piesek są bardzo ze sobą zżyte.

Serce mi pęka na samą myśl, co przeżywają, nie wiem jak pomóc:(

1632656232045.jpg

1632656237614.jpg

1632656243416.jpg

1632656249264.jpg

1632656257014.jpg

Link to comment
Share on other sites

Staruszki (zdjęcia robione z dużej odległości).

Rudy pies jest niewidomy (wielkość Makarego), bardzo słabo chodzi.

Mniejszy czarny podobno niedowidzi.

1632656330816.jpg

1632656336689.jpg

Wychudzony psiak, podobny do Feniksa i Makarego, został przeniesiony do tego oddzielnego boksu staruszków, tam na pewno będzie bezpieczniejszy...

1632656355390.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Tola changed the title to NOWE ZDJĘCIA ZE SCHRONISKA Zamojskie psiaki szukają domów i miłości
18 minut temu, Tola napisał:

No i jeszcze 2 psy i sunia, pozostawione przez właścicielkę w schronisku (wyjechała na stałe poza granice Polski)

To psy, które były w domu, bardzo rozpaczają, sunia i mały czarny piesek są bardzo ze sobą zżyte.

Serce mi pęka na samą myśl, co przeżywają, nie wiem jak pomóc:(

1632656232045.jpg

1632656237614.jpg

1632656243416.jpg

1632656249264.jpg

1632656257014.jpg

Straszne!!! 

Link to comment
Share on other sites

24 minuty temu, kado napisał:

Serce mi pękło na kawałki. Piekło istnieje naprawdę,to na ziemi,to schronisko dla bezdomnych zwierząt.

Mogę tylko powtórzyć, bo dokładnie tak samo myślę. Zobaczyłam ten ogrom psiego cierpienia i nie wiem, jakich słów użyć, nie wiem....muszę się najpierw wypłakać, bo myśleć nie sposób :( :(

jedno wiem - MUSIMY jakoś pomóc choć tym najbardziej cierpiącym, musimy! Jak ? Nie wiem, może jak się wypłaczę, mózg zacznie myśleć...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, elik napisał:

1632656194744.jpg

   Ileż cierpienia w trym wzroku    902393245_pacz3.gif.f0a69e5a276f7589292a4631fe958a40.gif

Ja też nad nią płakałam:(. W tym wzroku jest cierpienie, ale  i ogromna rezygnacja  - jakby mówiła - wiem, zostanę tu na zawsze:(.

Fatalnie się czuję, cały czas mam to wszystko przed oczami, niewiele można zrobić, bo wszystkim nie pomożemy..

Ta myśl tez bardzo boli:(

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, Tola napisał:

Ja też nad nią płakałam:(. W tym wzroku jest cierpienie, ale  i ogromna rezygnacja  - jakby mówiła - wiem, zostanę tu na zawsze:(.

Fatalnie się czuję, cały czas mam to wszystko przed oczami, niewiele można zrobić, bo wszystkim nie pomożemy..

Ta myśl tez bardzo boli:(

Współczuję Ci ogromnie. Patrząc na zdjęcia nie można powstrzymać łez, a co dopiero widząc i słysząc te biedne psiaki. To męka straszna. Wielkie uznanie i dzięki za to, że pomimo cierpienia wracasz tam, bo bez tego te psiaki nie miałyby znikąd pomocy. Jesteś dla tych biedaków wybawieniem.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, elik napisał:

Współczuję Ci ogromnie. Patrząc na zdjęcia nie można powstrzymać łez, a co dopiero widząc i słysząc te biedne psiaki. To męka straszna. Wielkie uznanie i dzięki za to, że pomimo cierpienia wracasz tam, bo bez tego te psiaki nie miałyby znikąd pomocy. Jesteś dla tych biedaków wybawieniem.

Elu, dziękuję, ale ja tylko zdjęcia robię, siła w tkwi w nas jako grupie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...