Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

2 minuty temu, Tola napisał:

Dziewczyny z Warszawy chciały też zabrać tego rudego, ale nie zdążyły, mały w niedzielę został wydany. Teraz zastanawiają się nad kolejnym, zobaczymy co z tego wyjdzie, dam znać. 

mnie urzekł ten biało - rudy, jakoś mi się z moim Łatusiem[*] skojarzył, choć zdecydowanie więcej białego ma.

1628937481093.jpg

Jednak najbardziej zapadły mi w serce i spać nie dają te najbiedniejsze, od dawna na pomoc czekające :( :(

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, mari23 napisał:

mnie urzekł ten biało - rudy, jakoś mi się z moim Łatusiem[*] skojarzył, choć zdecydowanie więcej białego ma.

1628937481093.jpg

Jednak najbardziej zapadły mi w serce i spać nie dają te najbiedniejsze, od dawna na pomoc czekające 😞 😞

Ten biało rudy wielkością i budową przypomina zamojskiego Amberka od agat21. Wszystkim nam leżą na sercu te najstarsze, bo są w największej potrzebie, ale jednocześnie im najtrudniej pomóc, bo problemem jest brak  kasy i brak Dt. Cały czas szukam osób, które mogą pomóc tym psom i nam tutaj, ale jest ciężko, bo miejsc brak, adopcje stoją, wszyscy to wiemy.  Tym razem Agnieszka z Warszawy zdecydowała się na psa niedużego i w miarę adopcyjnego, bo nadal ma w hoteliku zamojską Fiszkę.  Jak wrócę z urlopu to  pouzupełniam o zdjęcia i info ten wątek zamojskich staruszków. 

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Tola napisał:

 

 

 

 

 

 

Decyzja jest pomyślna dla suni, bo nie będzie zabiegu i można ją wcześniej zabrać.  Transport umówiłam z PatiC, koszt to 500 zł za dowóz suni do Nesiowatej i jeszcze dwóch psów że schroniska do hoteliku w Konstancinie. Gabi zgodziła się zrobić bazarek transpotowy, więc bardzo proszę o pomoc w uzbieraniu potrzebnej  kwoty na transport, to wielka szansa dla suni, żeby dotarła jak najszybciej do Danusi. 

Zapraszam serdecznie na bazarek transportowy:

 
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, Tola napisał:

Wszyscy baliśmy się 😞, dobrze, że sunia dostała zgodę na wyjazd. Podobno ma ok. 12 lat.

taka starutka... pewnie by i tam, za kratami, odeszła cichutko :( 

Ciekawa jestem, czy wet opowie się za sterylizacją? Nasza dr Magda - w przypadku 13-letniej Kamy, którą schronisko wydało bez sterylki "bo za stara" wręcz nalegała na sterylizację, bo zaraz będzie ropomacicze, guzy itp. I jest teraz ok

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, malagos napisał:

taka starutka... pewnie by i tam, za kratami, odeszła cichutko 😞

Ciekawa jestem, czy wet opowie się za sterylizacją? Nasza dr Magda - w przypadku 13-letniej Kamy, którą schronisko wydało bez sterylki "bo za stara" wręcz nalegała na sterylizację, bo zaraz będzie ropomacicze, guzy itp. I jest teraz ok

My też zaraz wybierzemy się do weterynarza, ale trzeba będzie zacząć od badań.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Nesiowata napisał:

My też zaraz wybierzemy się do weterynarza, ale trzeba będzie zacząć od badań.

Zanim zbierze trochę funduszy poproszę Staruszkową Skarpetę o pomoc dla niej. Teraz lecę na transportowy, bo najpierw dojechać musi dziewczynka.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Nesiowata napisał:

My też zaraz wybierzemy się do weterynarza, ale trzeba będzie zacząć od badań.

 

2 godziny temu, mari23 napisał:

Zanim zbierze trochę funduszy poproszę Staruszkową Skarpetę o pomoc dla niej. Teraz lecę na transportowy, bo najpierw dojechać musi dziewczynka.

Już ustalone, Patrycja przyjeżdża do schroniska o 13.30 i zabiera na pewno dwa piesie, trzeciego losy się ważą... Rozmawiałam dzisiaj z Nesiowata, jak wet się zgodzi wystawić fakturę, to ZEA opłaci pierwszą wizytę i badanie krwi. Suczka ma szczepienia p/ wściekliźnie i czip ze schroniska.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...