Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

24 minuty temu, Onaa napisał:

Czy coś wiadomo o tym piesku ? Są może jakieś jego zdjęcia jeszcze ? KOjarzysz go może Tolu ?

20210216_121457.jpg

Jego zdjęcie wzięłam z wątku Szamana , który założyła Asia. Wydaje mi się że był już tutaj na wątku ale może tylko mi się wydaje. On z boksu Rudego i Marcelka.

 

Znalazłam takie , robione pod koniec 2020 roku

IMGP1392.JPG

IMGP2440.JPG

 

A to z 2019 roku

IMGP7709.JPG

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

44 minuty temu, Onaa napisał:

To też mój drugi ulubiony typ - parówek. Ale doczytałam na wątku Szamanka teraz że jakaś pomoc się dla niego kroi. Więc nie wiem , może się nie będę wtrącać.

Na jednym zdjęciu z Rabarbarkiem też była taki parówek trochę podobny do Lili.

I może znajdziesz Tolu tego "swojego" parówka, o którym pisałaś kiedyś.

Asia na wątku pisała coś o transporcie, może to ten co i Ty masz na myśli. Muszę dopytać czy jedzie przez Kraków.

Myślę, ze dla psa, który jest parę lat w schronisku,  liczy się przede wszystkim czas, żeby jak najprędzej wyszedł.

Mojego parówka już nie ma, niestety:(.

Ja pisałam o transporcie ok. 10 marca w stronę Nowej Soli.

Link to comment
Share on other sites

Parówek jest w boksie, w którym był Quatro i Borys. W sąsiednim był Kokos i Olierek,  a jeszcze dalej Rudy i Marcelek.  A  w ostatnim  był Rabarbar i Amberek.

Najwiecej psów jest w byłym boksie Borysa i Quatro:(. Tam były kiedyś owczarki, które wyjechały. I Fred. I Baj.

Link to comment
Share on other sites

IMGP2413.JPG

IMGP2405.JPG

Nie wiem czy ten na drugim zdjęciu z tylu po lewej i ten u góry niewidomy to są dwa różne czy jeden piesek ?

dwa różne

IMGP1117.JPGtutaj są  obydwa na jednym zdjęciu

może któryś z nich potrzebuje pomocy ?

tylko szanse na adopcję niewidomego pieska są stosunkowo niewielkie

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, Onaa napisał:

IMGP2413.JPG

IMGP2405.JPG

Nie wiem czy ten na drugim zdjęciu z tylu po lewej i ten u góry niewidomy to są dwa różne czy jeden piesek ?

dwa różne

IMGP1117.JPGtutaj są  obydwa na jednym zdjęciu

może któryś z nich potrzebuje pomocy ?

tylko szanse na adopcję niewidomego pieska są stosunkowo niewielkie

Ten pod sciana nie jest niewidomy... To ten  tutaj, zdjęcia ze stycznia

IMGP2406.JPG

IMGP2407.JPG

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, Onaa napisał:

IMGP2405.JPG

Nie wiem czy ten na drugim zdjęciu z tylu po lewej i ten u góry niewidomy to są dwa różne czy jeden piesek ?

Ten siedzący w kącie bardzo biedny, na wcześniejszym zdjęciu, chyba gdy nastały pierwsze mrozy - też tak w rogu siedzi skulony z zimna w tym swoim krótkim, gładkim futerku.

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, Tola napisał:

Wszystkim kotom z okazji ich święta życzenia pełnych miseczek i jak najwięcej miłości;  aby każdy kot miał swojego człowieka, a każdy człowiek kota:).

Pozdrowienia od moich mruczków:)

e481c99753ec6934med.jpg

Ha ha :) Przed chwilą na swoim blogu zamieściłam bardzo podobne  życzenia :) Koty masz piękne! A wnusio już taki duży chłopak!

 https://donka66.blogspot.com/2021/02/swiatowy-dzien-kota.html

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Isiak napisał:

Ha ha :) Przed chwilą na swoim blogu zamieściłam bardzo podobne  życzenia :) Koty masz piękne!

 https://donka66.blogspot.com/2021/02/swiatowy-dzien-kota.html

Piękny blog, to mamy wspólne upodobania, bo ja jestem wielka milośniczka wierszy Franciszka Klimka, przez wiele lat organizowałam szkolne konkursy "W sprawie kota", a p. Klimek któregoś roku ufundował nagrodę i napisał specjalny wierszyk dla zdobywczyni pierwszego miejsca;)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, Isiak napisał:

Ha ha :) Przed chwilą na swoim blogu zamieściłam bardzo podobne  życzenia :) Koty masz piękne! A wnusio już taki duży chłopak!

 https://donka66.blogspot.com/2021/02/swiatowy-dzien-kota.html

Wnusio pierwszy i jedyny , delektuję się tą nową miłością;).

A kotki już starsze, wiejskie, zabieramy je na kolejną zimę do bloku.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

27 minut temu, Isiak napisał:

Ja przeważnie w Dzień Kota wrzucam wiersze Pana Klimka na bloga :) To kotki lato spędzają na wsi, a zimę w bloku?

11 lat temu kupiliśmy na wsi chałupę  - kotki tam przyszły i zostały, mają co najmniej po 11 lat. Były typowymi kotami wychodzącymi, zamknięcie podczas steryilzacji wspominają na pewno jak koszmar. Na wsi zawsze były nieufne, jedna nawet bardzo. Ale od paru lat zabieramy je na zimę, bo i my nie dajemy rady jezdzić 30 km, a i one są słabsze. Pierwszy rok był straszny, bo miotały się, chowały za meble, ale zamknięcie znoszą oraz lepiej i chyba niedługo przyjdzie czas, że zostaną na zawsze.  Zajrzyj tutaj, zobaczysz je na wolności;)

KOTY NA WSI

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Nadziejka napisał:
Wszystkie w sercu 
za wszystkie modlimy
 
Tolu dzis polecial ku Wam 1 procencik z calego serca
nie jest duzo ale zawsze jakis pieniazek

Bardzo dziękuję!  Z tych podarowanych pieniążków możemy potem pomagac zwierzakom przez cały rok:). 

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Jaaga napisał:

Byłaś moze tez w schronisku na kociarni? 

Jagna, jeszcze nie byłam, ale na pewno podjadę, bo chcę zabrać ze schroniska najbardziej potrzebującego kota. Dwa lata temu TZ zabrał białaczkową Agę, która cały czas jest w DT, a teraz mamy miejsce dla  kota w Mysłowicach. Planowałam, że pojadą  dwa, ale musimy trzymać u p. Justyny miejsce dla kota znalezionego na  leśnym parkingu w strasznym stanie, teraz jest leczony. Tylko nie mam kiedy podjechać do schroniska,  kolejny dzień zabieraliśmy kotki ze wsi do sterylek, ale na szczęście w poniedziałek już ostatnia. Atak zimy pokrzyżował nam plany, trzeba było zrobić przerwę i dlatego tyle to trwa.

We wtorek pojedzie tylko Lilianka, kotu ze schroniska trzeba najpierw zrobić testy,

Link to comment
Share on other sites

Czy Wam też tak pędzi czas? Im jestem starsza, tym wydaje się, że szybciej...

Niedawno pisałam tutaj o mojej Zulci, a  mamy kolejny rok!

Dzisiaj mija 14 lat, odkąd zabraliśmy Zulkę ze schroniska, wg książeczki nasza babinka zaczęła 19 rok życia...

IMGP2695.JPG

IMGP2694.JPG

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...