Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

9 godzin temu, b-b napisał:

Zaglądam na wątek.

Łzy same lecą kiedy się patrzy na te biedaki.

I najbardziej boli ,ze nie ma jak pomóc...

Od razu rano zaglądnęłam na FB, czy ktoś się nie odezwał w sprawie suni i nic :( Nawet zbiórki Lindy nikt nie udostepnia. Jeszcze tak kiepsko ze wszystkim nie miałam. Liczyłam na to, że może chociaż jednemu kociaczkowi uda się znaleść DS, a tu tak samo zero odzewu. W sumie u mnie jest 9 kotów do adopcji. Też mnie dobija to, że nie ma jak kolejnym pomóc.

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Jaaga napisał:

Muszę zapytać Toli, pól godziny temu działała. Były 3 wpłaty, teraz mam ten sam komunikat :( Nie wiem, o co chodzi.

Trzeba to jak najszybciej wyjaśnić. Jak juz będzie dobry link, to go tu wstaw Jaguś.

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Jaaga napisał:

Moja mama niestety chyba nie da rady zaopiekować sie sunią. Cały czas myśli, ale boi się odpowiedzialności na nieokreslony czas. Gdyby to było na jakiś czas, to na pewno zaparłaby się, ale ma dwa niechodzące psy, które wynosi na rękach, do tego resztę luzem. Z sunią musiałaby chodzić na smyczy na spacery osobno. Boi się, że sobie całą zimę nie poradzi. I tak musi cały sezon nosić wiadra z węglem i palić w piecach, a to dodatkowe obciążenie. Ja mieszkam 60 km od niej.

Cała nadzieja jeszcze w Anuli i Bogusik, gdyby zgodziły sie sunię wziąć pod swoją opiekę do hoteliku.  Wtedy na miesiąc wzięłaby ją.  Nie mam innego pomysłu. Może ktoś jeszcze ma jakąś opcję? Zobaczcie, jak na jednym zdjęciu sunia mix pita stoi nad nią, jak bocian nad żabą. Boję się, że schronisko będzie jej ostatnim miejscem :( Jest jedyna okazja transportu w piątek do Katowic. Jesli więc dałoby się suni pomóc, to decyzja musi zapaść do jutra rano.

Nie mogę sama podejmować decyzji.Na razie nie mogę skontaktować się z Bogusik.Napisalam jej także wiadomość na pw.Trzeba czekać.Ten termin z hotelikiem nie jest do końca na 100% potwierdzony.Szafirka napisała jedynie,że przeprowadza remont i będzie mogła przyjmować psiaki od listopada ale nie wiem czy to jest na 100% wiążące.

Link to comment
Share on other sites

22 godziny temu, Anula napisał:

No,pusto na wątku ale ja zaglądam co słychać u moich zamojszczaków.Dopiero w listopadzie powinna ruszyć pomoc tym bidulom.

Psiak szpicowaty cudny nawet taki zaniedbany tylko nic o nim nie wiadomo.Oglądając te wszystkie psiaki serce mi się rozdziera na tysiące kawałków.

 

13 godzin temu, Jaaga napisał:

Moja mama niestety chyba nie da rady zaopiekować sie sunią. Cały czas myśli, ale boi się odpowiedzialności na nieokreslony czas. Gdyby to było na jakiś czas, to na pewno zaparłaby się, ale ma dwa niechodzące psy, które wynosi na rękach, do tego resztę luzem. Z sunią musiałaby chodzić na smyczy na spacery osobno. Boi się, że sobie całą zimę nie poradzi. I tak musi cały sezon nosić wiadra z węglem i palić w piecach, a to dodatkowe obciążenie. Ja mieszkam 60 km od niej.

Cała nadzieja jeszcze w Anuli i Bogusik, gdyby zgodziły sie sunię wziąć pod swoją opiekę do hoteliku.  Wtedy na miesiąc wzięłaby ją.  Nie mam innego pomysłu. Może ktoś jeszcze ma jakąś opcję? Zobaczcie, jak na jednym zdjęciu sunia mix pita stoi nad nią, jak bocian nad żabą. Boję się, że schronisko będzie jej ostatnim miejscem :( Jest jedyna okazja transportu w piątek do Katowic. Jesli więc dałoby się suni pomóc, to decyzja musi zapaść do jutra rano.

Już rozmawiałam z Hanią i potwierdziła mi,że od listopada weźmie sunię do siebie.Również rozmawiałam z Martunią,że weźmiemy ją pod swoją opiekę tylko teraz pozostaje sprawa załatwienia wszystkiego w schronisku.Miejmy nadzieję,że uda się Martuni wszystko pozytywnie załatwić i uda się sunię jutro przewieźć do mamy Jaaga.Tak więc pozostaje trzymać za to kciuki!

Jaaga, Ty i Twoja mama jesteście wspaniałymi osobami z ogromnymi pokładami miłości do zwierząt :) Dzięki Wam sunia dostaje szansę na opuszczenie schroniska i za to bardzo dziękuję!:)

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Dzięki Ewu udało się w końcu znznaleźć osobę z Mikołowa, która sunię odbierze i dowiezie w zależności od godziny albo do mojej mamy, albo do siebie, gdzie my ją odbierzemy. Jestem wykończona tą akcją. Sunia ponoć jest określona na 4 lata. Anula, Bogusik, super, że się nią zaopiekujecie. Jak dziewczyna przyjedzie, to trzeba szukać transportu do hoteliku, zeby już był ogarnięty, a nie tak, jak ten jutrzejszy. Mam nadzieję, że mama sobie poradzi z nią. Ponoć ze strachu kłapie ząbkami i ze smyczą też nie bardzo . Może ktoś dorzuci się do karmy, jaką fundacja jej zakupi? Sunia zarezerwowana, jutro rano wychodzi ze schronu.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

28 minut temu, Jaaga napisał:

Dzięki Ewu udało się w końcu znznaleźć osobę z Mikołowa, która sunię odbierze i dowiezie w zależności od godziny albo do mojej mamy, albo do siebie, gdzie my ją odbierzemy. Jestem wykończona tą akcją. Sunia ponoć jest określona na 4 lata. Anula, Bogusik, super, że się nią zaopiekujecie. Jak dziewczyna przyjedzie, to trzeba szukać transportu do hoteliku, zeby już był ogarnięty, a nie tak, jak ten jutrzejszy. Mam nadzieję, że mama sobie poradzi z nią. Ponoć ze strachu kłapie ząbkami i ze smyczą też nie bardzo . Może ktoś dorzuci się do karmy, jaką fundacja jej zakupi? Sunia zarezerwowana, jutro rano wychodzi ze schronu.

Najważniejsze,że Sunia ma zaklepane miejsce od jutra no i transport bo chyba się posypał.W hoteliku miejsce od listopada jest też zarezerwowane bo to jest bardzo istotne.

Jaaga pisałaś na jakimś wątku,że znajomi jeżdżą bardzo często do Wrocławia,czy to jest aktualne nadal.Gdyby tak było to z Wrocławia by odebrał sunię szafirek.Jeżeli nie to mamy zapewniony płatny transport szafirka ale by musiał gonić do Katowic.Więc o transport się nie martw,transport praktycznie zapewniony.

My bierzemy sunię pod naszą opiekę i w naszej gestii jest aby wszystko było okey i współpraca do momentu przeprowadzki do hoteliku też była dobra.

Jeżeli sunia tylko dotrze to bardzo proszę porób jej zdjęcia na ile będziesz mogła,ponieważ chcę jej założyć wątek.Tak będzie prościej i wygodnie.Będziemy mogły wszystkie sprawy omawiać na wątku suni.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

36 minut temu, Jaaga napisał:

Dzięki Ewu udało się w końcu znznaleźć osobę z Mikołowa, która sunię odbierze i dowiezie w zależności od godziny albo do mojej mamy, albo do siebie, gdzie my ją odbierzemy. Jestem wykończona tą akcją. Sunia ponoć jest określona na 4 lata. Anula, Bogusik, super, że się nią zaopiekujecie. Jak dziewczyna przyjedzie, to trzeba szukać transportu do hoteliku, zeby już był ogarnięty, a nie tak, jak ten jutrzejszy. Mam nadzieję, że mama sobie poradzi z nią. Ponoć ze strachu kłapie ząbkami i ze smyczą też nie bardzo . Może ktoś dorzuci się do karmy, jaką fundacja jej zakupi? Sunia zarezerwowana, jutro rano wychodzi ze schronu.

 

13 minut temu, Anula napisał:

Najważniejsze,że Sunia ma zaklepane miejsce od jutra no i transport bo chyba się posypał.W hoteliku miejsce jest też zarezerwowane bo to jest bardzo istotne.

Jaaga pisałaś na jakimś wątku,że znajomi jeżdżą bardzo często do Wrocławia,czy to jest aktualne nadal.Gdyby tak było to z Wrocławia by odebrał sunię szafirek.Jeżeli nie to mamy zapewniony płatny transport szafirka ale by musiał gonić do Katowic.Więc o transport się nie martw,transport praktycznie zapewniony.

Jeżeli sunia tylko dotrze to bardzo proszę porób jej zdjęcia na ile będziesz mogła,ponieważ chcę jej założyć wątek.Tak będzie prościej i wygodnie.Będziemy mogły wszystkie sprawy omawiać na wątku suni.

Wszystko już ustalone, sunia zarezerwowana i jutro o 8 jedziemy po nią do schronu.

Takich nerwów dawno nie było przy dogrywaniu transportu,  mam nadzieje, ze wszystko przebiegnie bez komplikacji, prosimy o kciuki.

W książeczce sunia ma wpisany 2015 rok urodzenia.

 

  • Like 1
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...