Jump to content
Dogomania

ZABIJ MNIE ! ...ja już nie mam po co żyć. Okrutnie pobity, wrzucony do rowu...


Neczka

Recommended Posts

Bardzo bym chciała ale to dla mnie 350 km w 1 strone :-(:-(
Ale nie mówię nie . Najlepiej by było jakby Wędkarz znalazł domek niedaleko mnie to by dopiero było fajnie co?
Jakby z moją Korsą mógł na spacer chodzic wyglądali by jak rodzeństwo:cool3:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 286
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie wiem tylko, czy zmieści się takie długie ogłoszenie na cafeanimalu ;) Jakby co, to masz w 1 poście tak troszkę bardziej poukładane :)

Marlena, aaa co tam... ja mam 3 (z czego 2 chyba wielkości Korsy) w 3-pokojowym mieszkaniu w bloku i układają się wszyscy bezproblemowo ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karolciasz28']Telefon Neczki milczy:-( Ludziu gdzie jesteś?:shake:[/quote]

nic nie zostaje tylko czekac cierpliwie aż zadzwoni. Pamiętajcie że figa33 ma kase na allegra wyróznione i korzystajcie z tego. Jak srodki sie skonczą pomyslę o następnym bazarku....

Link to comment
Share on other sites

No Dziadek Wędkarz nie popisał się dziś wyjątkowym talentem modela :mad:
Pchał wszędzie tego swojego rudego pysia i bardzo się rządził :evil_lol:

[LEFT]...taaaki jestem ważny i szczekający na wszystko

[CENTER][URL=http://img146.imageshack.us/i/cimg0145.jpg/][IMG]http://img146.imageshack.us/img146/9891/cimg0145.jpg[/IMG][/URL]

[LEFT]...a Ty z tymi zdjęciami to się wogóle weź ugryź w... nos :diabloti:

[CENTER][URL=http://img31.imageshack.us/i/cimg0146z.jpg/][IMG]http://img31.imageshack.us/img31/6249/cimg0146z.jpg[/IMG][/URL]

[/CENTER]
[/LEFT]
[/CENTER]
[/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

Neczka dlaczego nie uczesałas Wędkarza do zdjęć :mad:
Takie fafrocle mu wyłażą spod sierści :mad:
Jak tak można?:angryy:


A psiak wcale nie wygląda na starego tylko litości niech go ktoś wyczesze :evil_lol:
A co z telefonami dzwonią ?????

Gdzie Ty domku jesteś , pokazuj sie :mad:i to szybciutko

Link to comment
Share on other sites

Kurczę... :mad:
Ależ mi się opierdziel dostał :D

Myślisz, że nie próbowałam ? To nie tak łatwo zadzierać z Wędkującym Chłopem, sama spróbuj :evil_lol: Za kilka dni rezerwuje sobie pół dnia na obejście psiaków z wszelakimi zgrzebłami ;)

...a tak wogóle, to takie białe kępki, które wyglądają jakby miały zaraz wypaść są odbarwieniami sierści i do wyczesania jest tylko wędkarzowa... 4 litery.
O ! :wink:

Link to comment
Share on other sites

mój Pomponek też stary a siły ma sporo oj sporo! harce się go trzymają że oooo! ale to dobrze,znak że jest zdrowy.Na spacerach albo na działce jak biega z moimi pozostałymi psiakami można powiedzieć że w porównaniu do niego to wcale nie jest w tyle.Energia go rozpiera.Tylko teraz jak mi synek zachorował to nasze spacery są krótsze nie takie jak zawsze :( tak to całymi prawie dniami siedzieliśmy na działce.....więc moi kochani adoptujcie psiaki ze schroniska! nieważne ile mają one lat! każde z nich potrzebuje ciepła i miłości bez względu na wiek ! Starszym dajcie swoje serce na ostatnie lata ......Pamiętajcie, że wy też kiedyś będziecie starzy i czy wtedy was też ktoś wyżuci ?albo powie po co mi stary człowiek? nie mam czasu sie nim zajmować! Pomyślcie o tym i adoptujcie psinkę i pokochajcie ją tak jak ona was pokocha a nawet mocniej :)

Link to comment
Share on other sites

Oj Neczka wiem jakie to trudne wyczesać piesa sama ganiam ze szczotą co drugi dzień po podwórku i wracam z kupą sierści w łapie tyle tego jest że poduchę można zrobić :evil_lol:
Tak się tylko chiałam czepnąc:diabloti:
Kurcze nie mam pomysłu już na ogłoszenia żeby cos podziałało żeby ktoś Wędkarza zauważył :diabloti:
Czacha mi paruje od myślenia jakoś mi w łepetynę zaszedł . A ma u wetów okolicznych porozwieszane jakies ogłoszenia??
Oj tonący się brzytwy chwyta :-(:-(
A on jest taki śliczny , puchaty , i rudy ..... mam straszną słabość do psów a do rudych to już wogole :evil_lol: Jak szkoda ze nie mogę go wziąc do siebie :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majuska'][ciach]
.... jakby go tak wypielęgnował (kapiel, czesanko itp. )
[/quote]
Ej, no właśnie... muszę chłopaka wykąpać. To jest myśl :diabloti:
No to Wędkarzu, szykuj się do saloniku piękności :)

Marlena, przypomnij mi jutro koleżanko, to spróbuję wykombinować jakieś ogłoszonko Wędkarzowe do druku na słupki, słupeczki ;)
A z tą poduszką to niezły pomysł... w schronisku moglibyśmy otworzyć jakąś hurtownię pościeli :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marlenka']Rudziutki co tam u Ciebie??[/quote]
Poobszczekiwał dziś wszystkich sadkowiczów bez wyjątku, ponieważ to on jest tam królem i przy okazji najbardziej wyjątkowym psem na ziemi :evil_lol:
Towarzyszył mi z każdym krokiem, przymilał, na przemian z ogłaszaniem swojego stanowiska w stadzie ;) Na kompanko nie było dziś czasu, za to odpchliłam Wędkującego Dziadzia - choć nasze psiaki to właściwie wogóle pcheł nie mają :)
Kto pokocha Czekoladowego nibyhaszczaka ? :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...