Jump to content
Dogomania

NIE POLECAM KARM Wolfsblut !!!!!!!


owczareczka

Recommended Posts

To czym ją karmisz? Wolfsblutem? Jeśli tak to którym? Alergia tak u psów jak i ludzi świadczy o tym, że w organizmie znajduje się dużo toksyn, więc dobrze byłoby w jakiś sposób go oczyścić. Próbowałaś może podawać Wodorosty Wolfsblut? Bardzo dobrze oczyszczają i usprawniają funkcje nerek i wątroby, a o to przy alergii własnie chodzi. A co myślisz o przejściu na BARF?

Link to comment
Share on other sites

Nie karmię WB od dawien dawna, a mój pies już jest na barfie. Drób i indyk bez względu czy w suchej, mokrej karmie czy w surowym mięsie tak dziala. Chyba daruje sobie wszelkie ptactwo łacznie z gęsią i strusiem.

Po prostu nie każda alergia pokarmowa to biegunka ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

[quote name='sila10']Witam, czy ktoś się orientuje, w którym sklepie ta karma jest dostępna?[/QUOTE]

Jeśli pytasz o Wolfsblut to w naszym sklepie [URL]http://dogosfera.pl/sklep/[/URL] mamy 14 formuł, do wyboru do koloru, zapraszamy.
Ponadto już w przyszłym tygodniu rozpoczynamy sprzedaż niemieckiej karmy bez mączki. Mięso które znajduje się w składzie to wyłącznie mięso suszone - to dopiero będzie!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='andromeda']Sprzedam
[URL]http://zdrowypiesek.pl/karma-wolfsblut-wide-plain-15-kg-swieza-konina-bataty-ziola-i-owoce-lesne.html[/URL]

Zostało mi ok 5-6 kg karmy zamkniętej w szczelnym wiadrze. Sprzedam za 68 zł całość bez dodatkowych kosztów za przesyłkę.[/QUOTE]

To może nam? Z chęcią kupimy....:cool3:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='Marzanna z dogosfera.pl']Nie, oczywiście że alergia to nie tylko biegunka, ale ze świądem uszu jeszcze się nie spotkałam, dlatego się zdziwiłam.[/QUOTE]
U ludzi tez ;)... Ja tak mam po miodzie z akacją np i po ostrej papryce, a moja psica kiedyś chyba po zapachu do kontaktu, skończyło się u weta, ale też przy odwilży, na zarodniki pleśni i grzybów.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Mam dwa psy, jeden z nich miał zaparcia po Wolfsblucie z koniną (nie pamiętam nazwy niestety, czerwone opakowanie chyba bylo).
Drugi jadł karmy z rybami i wszystko było OK.
Jedyny problem z wolfsblutem i sklepem zdrowypiesek.pl jest taki, że zaczynam psa karmić jakąś karmą, a potem nagle jej nie ma, przerzucam się na inną, kończy się - teraz tej są braki. I tak w kółko.
Telefon podany jako numer do kontaktu i porad żywieniowych wiecznie nie działa. Na moje maile nikt nie odpowiada. Wysyłka rzeczywiście jest szybka, ale na stronie nie ma żadnej pomocy, która karma dla jakiej rasy, dla jakich psów, z jakimi problemami. Mogliby to nieco dopracować, bo doradztwo szwankuje, informacji nie ma, a numer wiecznie wyłączony :/

Link to comment
Share on other sites

Zaparcia na koninie (Wide Plain)? To bardzo, ale to bardzo dziwne. Ta formuła jest bardzo dobra dla psów z problemami z układem pokarmowym jak wszelkiego typu alergie pokarmowe i nietolerancje.A jak długo pies ją dostawał?
Co do braków w zaopatrzeniu; to z jednej strony irytujące, ale z drugiej psu nie należy podawać karmy o tym samym składzie przez dłuższy czas. W przypadku Wolfsbluta masz do dyspozycji 14 formuł. Jeśli masz zdrowe psy to masz w czym wybierać, a zmiana nie powoduje żadnych problemów, a nawet jest korzystna. Jeśli Twoje psy mają jakieś alergie lub inne problemy z trawieniem, wtedy masz do wyboru 5 formuł, zawsze na którąś trafisz. My również sprzedajemy Wolfsbluta i również mamy problemy z zaopatrzeniem, ale jakoś zawsze udaje nam się w końcu wyżywić psy naszych klientów :razz:
Jeżeli potrzebujesz porady to zapraszam Cię na nasz portal, gdzie porad żywieniowych udziela ekspertka, którą zatrudniamy własnie po to żeby nasi klienci mogli dopytać tak do końca, jaka dieta jest najlepsza dla ich psów. Porady są udzielane za pomocą formularza kontaktowego, ale nie zniechęcaj się, odpowiedź dostaniesz bardzo szybko, nasza pani doktor odpowiada na bieżąco - bardzo tego pinujemy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marzanna z dogosfera.pl']Zaparcia na koninie (Wide Plain)? .[/QUOTE]
Potwierdzam, moja suka po worku z września też miała szalone problemy, problem rozwiązany po moczeniu i dodawaniu innej karmy po kilka granulek. Koninę je od przeszło 2 lat. Za każdym razem muszę zostawiać coś z poprzedniego bo karma się różni, zapachem kolorem zresztą jak usłyszałam w Zdrowym Piesku tak być może w zależności od okresu produkcji. Co do zmian karmy są psy np tak jak moja która po każdej innej ma straszliwe kłopoty nawet z krwistymi biegunkami włącznie.

Link to comment
Share on other sites

No to Twoja sunia jest z tych ekstremalnych przypadków, skoro nawet reaguje na różnice między jednym a drugim workiem koniny! Dobrze że ta karma w ogóle jest, bo bez niej miałybyście poważny problem z żywieniem. Często miewamy klientów których psy miewały biegunki po kilka, kilkanaście miesięcy! Nie pomagało nic, ani gotowane, ani karmy weterynaryjne, dopiero przestawienie na Wide Plain powodowało ustąpienie problemów. To na prawdę znakomita karma dla takich psów, a co bardzo ważne, jest to nadal pełnowartościowa dieta i nie trzeba się obawiać, że pies jest pozbawiony niezbędnych składników odżywczych.

Link to comment
Share on other sites

Ja robiłam dwa podejścia do tej karmy. Za każdym razem małemu wychodziły na pyszczku wielkie czerwone bąble. Z czasem robiły się białe i twarde.

Koopy robił małe, zwarte dosłownie jak małe kamienie ( było słychać puknięcie o podłoże )

Obecnie karmiony jest Acaną z której jestem bardzo zadowolona.

Link to comment
Share on other sites

Rzadko, ale zdarzają się psy uczulone na mięso zwierząt trawożernych, dlatego kiedy po karmie zaczynają się jakieś dziwne problemy, musimy zdiagnozować na co nasz pies jest uczulony, żeby w prosty sposób uniknąć problemów w przyszłości. Skoro Twój pies tak zareagował na koninę, to z dużym prawdopodobieństwem można powiedzieć, że ma własnie taki rodzaj alergii, ale musisz to sprawdzić, iść do weta i przeprowadzić testy. Jeśli to potwierdzi, to pewnie będziecie też mieć problem z wołowina, jagnięciną, koźliną, więc warto psa zdiagnozować.

Link to comment
Share on other sites

Z jagnięciną nie ma żadnych problemów. Jedynie Acana z jagnięciną nie powoduje sensacji.

Acanę jadł już wcześniej. Nie wiem co mnie opętało żeby jeszcze raz podać koninę.


Co ciekawe Księciunio ma się całkiem dobrze, na jedzeniu mieszanym. Acana z jagnięciną i surowa kaczka/wieprzowina/wołowina.

I wcale nie musi być to uczulenie na konia. Tylko na inne dodatki którymi Wolfsblut jest przeładowany.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...