Jump to content
Dogomania

Karma Chicopee


kingula

Recommended Posts

Znalazlam dzis na stronie podanej w linkowni karme Chicopee, w archiwum na dogo nic o niej nie znalazlam, wiec pozwolilam sobie zalozyc topic :D
Czy ktos z Was mial moze do czynienia z ta karma?
tyle jest o niej napisane na stronie:

"Chicopee jest karmą o rzadko spotykanej smakowitości, nie oprą się jej nawet wybredne psy i koty. Produkty Chicopee zostały opracowane tak, by przez całe życie dostarczać psu pożywienie maksymalnie odpowiadające jego potrzebom. Wyprodukowano je zgodnie z najnowszą, najbardziej zaawansowaną wiedzą weterynaryjną.

Cała gama Chicopee wyprodukowana została na bazie kurzego mięsa. Jest to jej ogromną zaletą, mięso drobiowe zawiera bowiem więcej protein, a mniej cholesterolu i tłuszczu niż inne rodzaje mięs. Dzięki temu Chicopee jest karmą lekkostrawną. Optymalne zbilansowanie kwasów tłuszczowych Omega 6 i Omega 3 w odczuwalny sposób podnosi sprawność układu immunologicznego oraz poprawia wygląd skóry i sierści zwierzęcia. Jakość karmy ocenia się po kilku miesiącach jej stosowania.

Chicopee to doskonała kondycja, silny kościec, zdrowe zęby i lśniąca gęsta sierść - dowód trafności wyboru."

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dawałam kiedyś tą karmę suni i było wszystko dobrze. Bardzo zachwalał tą karmę pan u którego kupowałam, a to karma tańsza niż pozostałe dobre karmy, więc pewnie nie ściemniał.
Zresztą na wszelki wypadek poprosiłam koleżankę, która mieszka w Kanadzie, żeby rozejrzała się po hipermarketach, czy nie jest to karma taka "hipermarketowska" i podobno nie jest :D

Link to comment
Share on other sites

Kingulu!Proszę bardzo tel:0501-451-896.Jest to firma Apport i facet nazywa się Szywała.Firma jest z Krakowa,ale tak jak pisałam,dostarczają karmę bezpłatnie na terenie całego kraju w ciągu 24 godzin bezpłatnie.Teraz wiem,że mają promocje na 5% upustu,upomnij się o to.. :wink:

Link to comment
Share on other sites

Tufi!Z tego co wiem,to strony nie mają,a czy Bento,to niewiem,bo tylko pytałam się o te co mnie interesowały typu ANF,Royal,Biomill,Chiccopie,K9...
Wiem,że facet ma 25 rodzajów..Trzeba by zadzwonić i zapytać...Napewno dużo Ci opowie,bo ma wielką wiedzę w temacie.KArmami zajmuje się juz kilkanaście lat!! :)

Link to comment
Share on other sites

podawałam chicopee mojej Ambrze bo należała do totalnych niejadków , skusiła mnie informacja o szczególnej smakowitości tej karmy, niestety mojej niuni nie smakowało okazało sie że mój wybredny psiak woli surowe i przeszliśmy na BARF , wcina aż jej się uszy trzęsą i to jest cudowne, bo wcześniej zjadała dziennie z biedą pól dziennej porcji royala czy Chicopee, a w tej chwili zjada całą dzienna dawkę i czasem jeszcze coś wrzuci :-)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 8 months later...
  • 2 months later...

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=10076&page=4&highlight=chicopee"]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=10076&page=4&highlight=chicopee[/URL]

Tutaj troche jest o tej karmie

I tutaj jest ranking suchych karm :)
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=3356&highlight=chicopee"]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=3356&highlight=chicopee[/URL]


Ja osobiście swojego karmie Royalem i jestem zadowolona :)

Musisz tez wiedzieć że polecenie tej karmy nie daje ci 100% pewności że akurat twój pies ją zaakceptuje. Każdy pies inaczej przyswaja karmę.
Inni pieski będą ją wcinac i nie będą miały żadnych sesnacji a inne nie. To dobra kanadyjska karma ale jak już mówiłam to indywidualna sprawa :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...