Jump to content
Dogomania

Novafoods


MakeBelieve

Recommended Posts

Słyszał ktoś o tej firmie? Produkują 3 linie karm dla psów, ale niestety nie mogę znaleźć polskiego sklepu gdzie sprzedają je. To włoska firma. Dostałam próbkę dla dorosłych małych psów: kaczka&ryż i jagnięcina&ryż&ziemniaki. kaczka młodej straaasznie posmakowała i chciałabym kupić jej ta karme, ale nigdzie znalezc nie moge :/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vini.']Słyszał ktoś o tej firmie? Produkują 3 linie karm dla psów, ale niestety nie mogę znaleźć polskiego sklepu gdzie sprzedają je. To włoska firma. Dostałam próbkę dla dorosłych małych psów: kaczka&ryż i jagnięcina&ryż&ziemniaki. kaczka młodej straaasznie posmakowała i chciałabym kupić jej ta karme, ale nigdzie znalezc nie moge :/[/quote]

[url=http://www.novafoods.com/en/component/option,com_wrapper/Itemid,58/]Novafoods - Dog Products[/url]

Link to comment
Share on other sites

Karma super - testujemy z suczowatą królikową wersję i miodzio. Wchodzi i wychodzi bardzo dobrze:) granulki drobne - idealne do klikania.
Rybna wersja ma grubszy granulat zbliżony wielkością do hillsa. Jedzona równie chętnie.
W Warszawie można ją kupić na ursynowie - sklep w pasażu ursynowskim, metro stokłosy. Nigdzie indziej jeszcze jej nie widziałam.

Link to comment
Share on other sites

Karmę gorąco polecam. Mamy w sprzedaży fitnes trainer mini (kaczka, królik) i medium/maxi (z rybą) i klienci są zadowoleni. Moje psiaki rónież. A tu kontakt do dystrybutora tel.: +48 58 667 41 04. (to jaj jestem ten sklep na ursynowie:))

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...