Jump to content
Dogomania

Waldemar Mrowiec


Lulla Luck

Recommended Posts

  • 2 months later...

[quote name='Angie_']Dołączam się do pytania :)
Jaki ma sposób sędziowania?
I jaki typ preferuje?[/quote]

Ja równiez chciałam sie czegoś dowiedzieć na temat tego sędziego, niestety nikt nic nie napisał, więc uczynię to ja. Wczoraj ten pan sędziował w Ustroniu między innymi PON-y i wywarł na mnie i nie tylko na mnie, bardzo złe wrażenie, nigdy nie spotkałam takiego sędziego i będę go omijać szerokim łukiem. Jaki typ preferuje trudno powiedzieć, mój pies był w klasie młodzieży jak dotad miał same piękne i zgodne opisy od różnych sędziów, tydzień wczesniej wygrał w Krakowie zw. mł. (stawka pięć psów) a tu klapa staliśmy na trzeciej pozycji i taką otrzymalismy lokatę. Pan Mrowiec uznał, że w klasie młodzieży żaden piesek nie zasługuje na ocenę doskonałą wszystkim trzem dał oceną b. dobrą. Wogole nie szczędził ocen b. dobrych i dobrych. Jego sposób sędziowania wyglądał tak: pobieżne pomacanie psa szczegółowe badanie zębów z wsadzaniem palca, następnie rundka w koło i do stolika ustawienie i tak jak staliśmy jeden, dwa, trzy takie zajęliśmy miejsca z oceną bardzo dobrą.
Tak wyglądało sędziowanie pana Mrowca z którego wielu mi wiadomych było zniesmaczonych, nawet jedna osoba powiedziała,że to jej ostatnia wystawa.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 5 weeks later...

Nas pan Mrowiec sędziował w Bytomiu i muszę powiedzieć, że wywarł na mnie bardzo dobre wrażenie. W ocenie zwracał bardzo dużą uwagę na charakter. Psy które choć trochę "cofnęły się" przy oglądaniu zębów i macaniu natychmiast dostawały bdb.
Więc jak dla mnie sędzia całkiem, całkiem, ma oko i podejście do psów :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Mieszane uczucia:shake: Z jednej strony opis bardzo szczegółowy i nie da się ukryć, że wychwytuje nawet najmniejsze wady, ale... u mojej suki zauważył nieco zbyt miękkie nadgarstki, OK, wiem o tym i że jedną stopę odstawia trochę w bok. Dostałam III lokatę, ale II zajęła suka z totalnym płaskostopiem i palcami rozcapierzonymi jak kura, o budowie już nie wspomnę.
Odstawianie jednej ze stop na bok również nie przeszkadzało Sędziemu w przyznaniu tytułu NDPwR.
Jak dla mnie nierówny sędzia. Znam wady swojego psa,a i tak przegrała z gorszym:angryy:. Do zachowania w ringu nie mam najmniejszych zatrzeżeń.

CWC Warszawa, 12.09.2009

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 5 months later...

naszą pierwszą wystawe, w klasie baby sędziowal wlasnie ten pan. Moje wrazenia, są bardzo dobre. Był miły, odpowiednie podejście do psa. W miare szczególowy opis. I to byl sędzia, kr=tóry rozumie, ze szczeniak to tylko szczeniak i coś moze nie wyjsc.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...