Jump to content
Dogomania

Gezes I Mania - Senna Galeria.


Hanna R.

Recommended Posts

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='Mi.'][I]czesc dziewczynki:cool3:[/I]

[I]Haniu jak mogłaś tak nas zawieść :mad: musisz nadrobić straty :evil_lol:[/I][/quote]


Ola , już Cię nie zawiodę - a poza tym wiem wszystko ! Wiem, że dostałaś się do wymarzonej szkoły, że będziesz miała ZNANE, medialne koleżanki :evil_lol: - w ogóle wiem prawie wszystko :p


[quote name='Camara']jaka piękna rasowa galeryjka :happy1:
moja i tak lepsza, bo w wyższej kategorii startuje (jakby nie było Gr.I) :evil_lol:

:kiss_2:[/quote]

Ha ! Małgoś,teraz jesteście jeszcze lepsi !
Bo my wróciliśmy do śmietnika :laola:


[quote name='Pysia']Dobra. Koniec nabijania postów, bo jak wrócisz to i tak znikną ;) Zamiataj do nas :diabloti: Poproś ładnie moda o przeniesienie, bo znieśli wygnania :evil_lol::multi:[/quote]


A KUKU !!!!! :diabloti:

[quote name='aga1215']Witaj Powrócona:multi::multi::multi:
Dawaj Gezia:loveu:[/quote]

Hura ! Zara dam Gezia :lol:

[quote name='Pysia']Nareszcie jesteś tam gdzie powinnaś - czyli w śmietniku :diabloti: Razem z nami :loveu::multi:[/quote]

:laola::laola:

Link to comment
Share on other sites

Przeprowadzili mnie - hura !
Dzięki Ci dziecinko za siłę perswazji :loveu:


[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/250/93a2bf7a1a12c2aa.jpg[/IMG][/URL]

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/321/87dd14e4908985b8.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='HankaRupczewska']Przeprowadzili mnie - hura !
Dzięki Ci dziecinko za siłę perswazji :loveu:



[URL]http://www.dogomania.pl/forum/newreply.php?do=newreply&p=10505535[/URL]

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/newreply.php?do=newreply&p=10505535[/URL]
[/quote]

urrrrrrrrra!!!! urrrrrrrrrrrrra!!!! urrrrrrrrraaaaaa!!!!!!
:cunao::drink1::cunao::drink1::cunao::drink1::cunao:


[SIZE=1][COLOR=pink]Mam pytanie "techniczne" - czy Geziosław nie wykorzystuje przypadkiem ogródka jako "drzewka"?:oops:[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aga1215']urrrrrrrrra!!!! urrrrrrrrrrrrra!!!! urrrrrrrrraaaaaa!!!!!!
:cunao::drink1::cunao::drink1::cunao::drink1::cunao:


[SIZE=1][COLOR=pink]Mam pytanie "techniczne" - czy Geziosław nie wykorzystuje przypadkiem ogródka jako "drzewka"?:oops:[/COLOR][/SIZE][/quote]


Ależ skąd, ależ skąd !
Mój "ogródek" to falsyfikat - Gezio kocha oryginały :cool3:

[quote name='anetta']Witaj w śmietniku :hand: Będziesz się kisić jak i my. I o to chodzi!! :loveu::loveu::loveu:
W kupie raźniej :loveu:[/quote]


Tak, tak ! Będziemy garbacieć w tym śmietnisku zamiast fruwać wśród rasowców :lol:

[quote name='Pysia']:multi::multi::multi:
A ja mam inne pytanie ;) Jako że Gezio ma wzrok łabądka identyczny jak moja Zmorka, to czy potraficie nie ulegać mu przy stole :diabloti:[/quote]

Na etacie domowego żandarma jest Aśka , ja jestem jej terminującym, pojętnym pomocnikiem.
Niestety mój mąż bardzo często miewa awarię narządu sprawującego kontrolę nad posunięciami rozsądnymi ... :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=dimgray]Hej, jak wróciłaś na FB?[/COLOR][/B]
[B][/B]
[B][COLOR=dimgray]Na administracji posty (moje przynajmniej) przechodzą przez moderację i nie dochodzą do wątków :roll: i nie wiem co mam zdziałać żeby wrócić :angryy:[/COLOR][/B]
[B][/B]
[B][COLOR=#696969]PS. fajnie, że jesteś.[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']

Jak na razie , to widzę , że tylko grzebiesz w śmietniku :evilbat:

ale cieszę się :)[/quote]


Zupełnie przypadkowo odkryłam, że grzebanie sprawia mi niedefiniowalny rodzaj przyjemności. :crazyeye:


[quote name='szaraduszka'][B][COLOR=dimgray]Hej, jak wróciłaś na FB?[/COLOR][/B]

[B][COLOR=dimgray]Na administracji posty (moje przynajmniej) przechodzą przez moderację i nie dochodzą do wątków :roll: i nie wiem co mam zdziałać żeby wrócić :angryy:[/COLOR][/B]

[B][COLOR=#696969]PS. fajnie, że jesteś.[/COLOR][/B][/quote]

Czekam tu na Ciebie :loveu:

[quote name='anetta']Mój post na Administracji został usunięty :evil_lol: Był po wysłaniu, potem chciałam zobaczyć czy ktoś mi odpisał a tu doooopaaa :diabloti:[/quote]

Zapamiętaj moja droga, że słowa tworzą rzeczywistość. Widocznie twoje nie przystawały nijak do rzeczywistości Adminów :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='HankaRupczewska']Ola , już Cię nie zawiodę - a poza tym wiem wszystko ! Wiem, że dostałaś się do wymarzonej szkoły, że będziesz miała ZNANE, medialne koleżanki :evil_lol: - w ogóle wiem prawie wszystko :p
[/quote]
[I]o jaaa :mdleje: to ja nawet aż tyle nie wiem:evil_lol: czyli nie musisz nadrabiać strat:loveu: [/I]

[I]:multi:[/I]
[I]Gezio Gezio !!!:loveu::multi::multi:[/I]
[I]:multi:[/I]
[URL]http://images28.fotosik.pl/250/93a2bf7a1a12c2aa.jpg[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='HankaRupczewska']Ależ skąd, ależ skąd !
Mój "ogródek" to falsyfikat - Gezio kocha oryginały :cool3:[/quote]
co za wielkopańskie maniery;):evil_lol: [SIZE=1][COLOR=magenta]całe szczęście - ładny ten falsyfikat, , szkoda by go było ....[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='HankaRupczewska']Skąd wiesz ??? :diabloti:
Przeprowadzam deratyzację, dekomunizację i nostryfikację. Na to potrzeba sporo czasu :razz:[/quote]


[FONT=Century Gothic]No tak ale jak już przeprowadziłaś to wszystko to co teraz będziesz robić ? Same nuudy Ci pozostały* :evil_lol:[/FONT]

[FONT=Century Gothic][SIZE=1][COLOR=lightblue]* czyt. lenistwo i bezczynność...:diabloti:[/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...