Jump to content
Dogomania

Ciągle gryziony Ariel prosi o dom!!!!! JUŻ W DOMKU


Brysio

Recommended Posts

  • Replies 451
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='Brysio']sluchakcie dostalam wiadomosc

Witam serdecznie, jestem zdruzgotana losem Ariela. Czy jest możliwe dowiezienie go do Olsztyna, bo niestety nie dysponuję swoim transportem. Pozdrawiam

Joanna Kamińska
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]



napisałam do kaa na gg ale wiem ze jest chora, Pianko nie wiesz kiedy bedzie z nia kontakt?[/quote]

Sprawdźcie tą Panią i jakby co to organizujcie transport :)

Link to comment
Share on other sites

odpisała..

[COLOR=#008000]Pani Jagodo, przepraszam za "zamieszanie",ale dwa dni temu mój tata dostał wylewu i jestem jedyną osobą, która może się nim zająć..... Mam nadzieję, że piesek znajdzie ciepły i spokojny dom. Gdyby tak się nie stało, to proszę o kontakt, gdyby nikt go nie chciał , proszę o kontakt. Może do tego czasu już nauczę się jak żyć z chorym tatą. Serdecznie pozdrawiam[/COLOR]
[COLOR=#008000][/COLOR]
[COLOR=#008000][/COLOR]
[COLOR=black]mam cos odpisywac??[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Brysio']odpisała..

[COLOR=#008000]Pani Jagodo, przepraszam za "zamieszanie",ale dwa dni temu mój tata dostał wylewu i jestem jedyną osobą, która może się nim zająć..... Mam nadzieję, że piesek znajdzie ciepły i spokojny dom. Gdyby tak się nie stało, to proszę o kontakt, gdyby nikt go nie chciał , proszę o kontakt. Może do tego czasu już nauczę się jak żyć z chorym tatą. Serdecznie pozdrawiam[/COLOR]


[COLOR=black]mam cos odpisywac??[/COLOR][/quote]

Może napisz, że życzymy dużo zdrowia tacie i że jak wszystko już będzie dobrze u Pani to zapraszamy do adopcji.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Brysio']hej dostałam dzis maila;)

Witam Pania ja pisze w sprawie Ariela. Chciałbym wiedziec ile ten pies ma lat i czy jak bede miał go w domu to nie załatwia swoich potrzeb w mieszkaniu. Pozdrawiam i czekam na Pani e-mail[/quote]

Oooo... może to właśnie TEN domek dla Ariela?

Link to comment
Share on other sites

nie mnie oceniać, ale z maila tego pana nie wyczułam jakiegoś zainteresowania losem Arielka (choć może się mylę). A co jakby nasikał jednak? :cool1:
lepiej mu będzie tam gdzie raczej to nie jest pierwszoplanową sprawą....

ps. mogę wstawić Arielka na allegro, ale proszę o ogłoszenie na maila: deszczowaiv(At)gmail.com

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...