Jump to content
Dogomania

wroclaw - gdzie tanie noclegi?


shida

Recommended Posts

moze ktos z was zna jakies sprawdzone miejsca gdzie mozna przenocowac z psem/psami we wroclawiu ? :cool3: do niedawna nie mialam tego klopotu bo jezdzilismy do rodziny meza ale... no urodzilo im sie dziecko i zaczyna byc tam ciut ciasno... a mieszkanko jest niewielkie...

oczywiscie miejsca w rozsadnej cenie :cool1:

pies/psy sa dobrze ulozone :p za to srednich rozmiarow :diabloti: no zwykle jezdzi jeden ale czasami i drugi sie zalapuje na eskapade :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Zamówiłam na czas wystawy pokój w hostelu Wrocław na ulicy Szymanowskiego 2. Tel. 071 348-14-34.
Cena pokoju dwuosobowego (bez łazienki) jest 120 zl. Przyjmują z psami. Psy bez dodatkowych opłat. Hostel jest bardzo blisko Stadionu Olimpijskiego, gdzie odbywa się wystawa.
Nie mylić z hotelem Wrocław - tam ceny są kosmiczne.
Pozdrawiam Hania

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Witam,
Jeżeli chodzi o najtańsze noclegi we Wrocławiu (gdzie przyjmują z psami) to hostel Cinnamon. Ale możecie sami wybrać sobie miejsce na nocleg: [URL="http://www.rezerwuje.pl"] hotele Wrocław. [/URL] Pozdrawiam i mam nadzieję, że choć odrobinę pomogłem. Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 7 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...