Jump to content
Dogomania

WARSZAWA - Buldogi ang., Mopsy, Yorki i inne modne rasy. Kto ma stamtąd psiaka?PILNE


Madallena

Recommended Posts

Witam,

Kobieta ogłasza się na ale gratka. Sprzedaje wszystkie modne rasy. Zdjęcia w Internecie robione są w domach, na kocyku, w łóżku. W rzeczywistości jest inaczej...KTO KUPIŁ STAMTĄD PSIAKA???

[URL="http://www.buldogiangielskie.cba.pl"]www.buldogiangielskie.cba.pl[/URL] pseudo znajduje się na ul Wiązowskiej w Warszawie (Aleksandrów).
Sprawa jest PILNA.

Przy okazji odwiedzin strony przeczytajcie księgę gości.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ja osobiście tam nie byłam ale mam kolegów, którzy wzięli stamtąd psiaki. Jeden mopsik ma wrodzone wady i czeka go kilka operacji (cośtam z łapka). Genaralnie warunki sa tragiczne. Babsztyl ogłasza się na alegratce i pokazuje zdjęcia maluchów w łóżku. W rzeczywistości psiaki są zamknięte w komórce. klatki poukładane jedna na drugiej. Psy srają na siebie. Jak się tam wchodzi w oczy szczypie smród amoniaku. Chcę zgłosić sprawę ale nie mam innych osób, które kupiły stamtąd psiaki.

Link to comment
Share on other sites

Prawdopodobnie koleżanka kupiła stamtąd suczkę westi...
Tak na 99% - jutro się dowiem na bank.
Mała miała okropną biegunkę, była śmierdząca i już z zaschniętą kupą przy pupie.. - trzy tygodnie walczyli o nią i udało się.
Sunia przeżyła ale co znajomi przeżyli to ich.
Na szczęście zadzwonili do mnie i mój nadworny wet zajął się malutką a jest świetnym diagnostą i ma ogromne doświadczenie.
Jakby co pisz PW
Ale odpiszę jutro bo jestem chora jak diabli.

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...