Jump to content
Dogomania

Dzień dobry, nazywam się...


Jesion

Recommended Posts

Witam serdecznie wszystkich labo i goldeno maniaków
w imieniu swoim i przepięknej 7 tyg. biszkoptowej labradorki Uncji.

[img]http://img.photobucket.com/albums/v234/Jesion/uncja-1-szy_dzie1.jpg[/img]
:lilangel:
Myślę że udało mi się wkleić zdjęcie.

Jest z nami od wczoraj a ja sam przegladamto forum dopiero od miesiąca, wiec myśle że wybaczycie nam małe potkniecia, jezeli takowe się pojawią. Narazie chyba będe tylko czytał i przeszukiwał forum ponieważ w psich tematach jestem zielony i :baby: (oprócz tego co dotychczas przeczytalem) no i oczywiscie zero praktyki.

Jak narazie oswajanie sie miedzy nami idzie całkiem dobrze
(oby nie zapeszyć).
Uncja czuje się już na tyle domownikiem, że kiedy pisze tego posta
:user: śpi mi przy nogach i od czasy do czasu zaszczyca mnie swoimi bakami :crazyeye:.

Więcej zdjęć postaram umieścić w galerii.

Jeszcze raz pozdrawiam.
Jesion i Uncja

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 441
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dziękuję.
Narazie poznajemy siebie nawzajem.
I idzie nam całkiem dobrze. Nauczyła się już pokazywać (bądź my się muczyliśmy) że chce załatwić swoje potrzeby. Ze względu na kwarantannę robi to na balkonie. Myślę że nie będzie z tym problemu potem kiedy już będziemy mogi wychodzić na spacery.
W chwili obecnej jesteśmy na etapie (prób) opanowania kąsawko-gryzawki wszystkiego i wszystkich do okoła.
Po przeczytaniu dużej ilości postów dot. dbania o stawy młodego psa mam prawdziwą zagwozdkę. Jak ją zmusic :D żeby nie szalała. Przecież to istny wulkan, oczywiście nie pozwalamy jej na wskakiwanie na meble i różne rzeczy ale podczas głupawki i zabaw chyba nie jest to możliwe.

Link to comment
Share on other sites

Cześć wszystkim :D mam na imię Michal i jestem wlaścicielem 11-asto tyg. biszkoptowej labradorki Afry.
Śledzimy razem z żoną Ewą wasze forum i przyznam ,że dużo ciekawych porad i spostrzeżeń można tu znaleźć. To nasz pierwszy pupil więc nie wiemy jeszcze wszystkiego na temat wychowania i postępowania z psem ,szczególnie takiej wspanialej rasy.Liczę więc ,że bardziej doświadczeni posiadacze labków będą slużyć nam radą .

Link to comment
Share on other sites

witam!

mam na imię Ewa i jestem żoną Michała, który przedstawił Wam już naszą Afrunię. ja niestety musiałam zarejestrować się pod innym loginem, bo pod "Afrą" nie mogę się na moim kompie logować :evil:
mam jednak, że nie będzie to dla Was problemem i, że się dogadamy :wink:
Afra ma się dobrze, rośnie szybko, łobuzuje przeokrutnie. tak naprawdę to bardziej rozrabia niz nasz synek Kubuś kiedy był malutki :-? .
Kubuś ma teraz 6 lat i bardo sie ucieszył z przybycia nowego domownika, chociaż narazie nie mogą sie dogadać bo mała małpa cały czas podgryza Kubusia za nóżki. ale pocieszamy Go, że niedługo jej to minie i że sunia będzie jego najlepszym przyjacielem.

pozdrawiam Was gorąco i chcę podziękować, że dzielicie się swoją wiedzą z innymi (między innymi z takimi niedoświadczonymi właścicielami czworonogów jak my. Afra jest naszym pierwszym zwierzakiem).

Link to comment
Share on other sites

no i wpadka.

pierwszy raz tu jestem i od razu coś nabroiłam. oczywiście chciałam sie przedstawić tam gdzie to robią wszyscy (m.in. mój mąż) ale mi nie wyszło :oops:

[color=red](efcia, nie ma najmniejszego problemu, po to właśnie tu jestem by w razie czego posprzątać, także krótka chwila i już Twoje wypowiedzi są tam gdzie trzeba :D Pozdrawiam serdecznie. mod z.)[/color]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Cześć.

Nazywam się Agnieszka i od kilku miesięcy jestem posiadaczką pięknej 7 i pół miesięcznej w tej chwili, biszkoptowej Labki o imieniu BIRMA ;) :)) Trafiłam na to forum przez przypadek, ale już widzę, że sami mili i doświadczeni w wychowywaniu psa ludzie tu piszą. :) Cieszę się, gdyż będę mogła w razie jakiś problemów poradzić się Was :P ale sama także służę radą (no w końu trochę już przeszłam z moja 'łobuzicą' ;) Mam nadzieję, że uda mi się jakoś zaklimatyzować tutaj ;) hehe.. Jak tylko opanuję wklejanie zdjęć i tworzenie avatara to zaprezentuję Wam moja sunię :)


PozdrawiaMY ciepło Aga&Birma :)

Link to comment
Share on other sites

Witaj !!
Ostatnio nie ma tutaj zbyt wielkiego ruchu, ale co poniektórzy jeszcze są ...
Dzięki za miłe słowa, zle czy już jestem doświadczony w wychowywaniu .... ?? :wink: raczej jestem "doświadczony" przez Westa, urwisa i rozrabiakę jednego :lol:

Pozdrawiamy Przemek&West

Link to comment
Share on other sites

cześć Agnieszka!


witamy Was serdecznie. nas także "doświadcza" nasza małpa biszkoptowa!
czy wszystkie małe labradorki muszę być takimi łobuzami? :wink: chociaż jest też czym się pochwalić : od kilku dni Afra załatwia swoje potrzeby całkowicie na dworze (tzn. już nie robi tego w ogóle w domu)!!!

ewa i reszta

Link to comment
Share on other sites

Witam i pozdrawiam razem z suczka 7 -letnia Labradorką , 1,5 roczny, Labkiem i 2 - letnim Berneńczykiem :)
[img]http://img228.exs.cx/img228/3055/obraz0147yh.jpg[/img]
[img]http://img228.exs.cx/img228/4174/zdzichu1192qh.jpg[/img]
[img]http://img228.exs.cx/img228/7118/zdzichu3673cg.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...