Jump to content
Dogomania

Dzień dobry, nazywam się...


Jesion

Recommended Posts

  • Replies 441
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 2 weeks later...

Boksiomaniacy napewno mnie znają nazywam się Sylwia i mam13 miesięczną bokse kore. Od kilku tygodni moją pasją są labki i goldenki, chcę się o nich jak najwięcej dowiedzieć:cool3: co nie wyklucza że przestane interesować się moją milością czyli boksami i mastifami:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Witam cieplutko Wszystkich Goldeno maniaków i nie tylko :)
Nazywam się Ewa i mieszka zemna golden Floyd ( Gonzo Goldi), buldożka francuska Fryga sto pręg , azjatka Furia (Baygush z Lucina) i kotka Falka :)
Bardzo długo szukałam forum gdzie jest choc troche rozwinięty watek goldenów i udało mi sie wreszcie :)
Pozrawiam Was Cieplutko i mysle że bedę tu czasem zaglądać

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Witam :)) Nazywam sie Sylwia i przedstawiam swoja juz niemal 3 m-czna Sare
[url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=3018&page=211[/url]
Od ponad miesiaca przegladam forum i galerie zdjec, szukajac wskazowek i wiadomosci. Dzis czytajac ten watek odkrylam, ze postapilam slusznie kupujac psa z rodowodem. Co prawda nie zrobilam tego z mysla o hodowli, ale chcialam byc pewniejsza tego, ze moja pociecha bedzie zdrowa, nie obciazona dziedzicznie chorobami. Czytajac dzis wasze wypowiedzi nabralam apetytu by powazniej potraktowac moja z Sara przygode i .. chyba w przyszlosci dam jej szanse pokazac sie na wystawach :)
Zywiolowa ta moja niunia tak, ze az sie nie spodziewalam. Kazdego dnia ucze sie jej. Od dziecinstwa mialam psy. Ostatni moj pies Dzeki odszedl od nas majac 11 lat, w pazdzierniku. Byl to uroczy kundelek o wygladzie west highland teriera, spokojny i karny ale ... chory od chwili gdy sie nim zaopiekowalismy. Mial wtedy rok. 10 lat spedzonych z Dzekim zupelnie mnie nie przygotowalo na to co teraz mam z Sarka moja najmilsza :) wiec ... czerpie garsciami z waszych doswiadczen.
Pozdrawiam i dziekuje za te skarbnice wiedzy jaka jest to forum.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Witam , jestem Aneta i posiadam labradora retrievera o imieniu Sajgon . Obednie ma rok i dwa miesiace . Jest biszkoptowy , a na grzbiecie ma charakterystyczne skrzydełka , czyli troszkę jaśniejsze plamki od reszty " opalonej " sierści . Ma duże piękne oczy , które wykorzystuje przy żebraniu przy stole . Poza tym najbardziej uwielbiam jak stanie jak taki champion . Czasami nawet zastanawiam się , czy nie pojść z nim na wystawe .
Uwielbiam go , jest trochę zwariowany i potrawi zrobić tzw. " sajgon " tak jak to mowi jego imię . MOżna też go określić jako takiego młodego " podrywacza " xD Ale też jest bardzo spokojny jak na labradora . Mówi się , że one mają nieskończona energię , a Sajgon wykorzystuje ja tylko , gdy jest na spacerze i podczas lekkiego dzeszczyku xD Jak wszystkie labradory uwielbia wodę . Tylko nie lubi jak na niego się leje np. z prysznica . On woli się wytarzać w mokrej trawie , hehe =) Poza tym jest bardzo cierpliwy , wprost idealny dla małych dzieci . Potrafi też zasnąć , jak roczne dziecko ciągnie go za uszy , czy ogon . A poza tym wszyscy go kochamy , bo takiego psa nie da się nie kochać . Nawet jeśli kiedyś obgryzł nam ławę to nadal był najkochańszym npsem na świecie . Jak chcecie dowiedzieć się więcej to wejdźcie na mojego bloga anndzia.fbl , bo tam jest o nim wszystko . Nie musicie zostawiać komentarzy , ani nic w tym stylu . Po prostu zachęcam do oglądania zdjeć , bo są naprawde kapitalne <hahaha>

Link to comment
Share on other sites

Dzien Dobry:) Nie jestem tu nowa, ale chyba sie jescze nei przedstawialam:P Jestem Ala - wiecej na mojej www, ktora na razie jest nei dostepna( uszkodzony serwer z grafika:mad: ). Moze goldeniarze i labowicze mnei nei znaja, ale zwracam sie do milosnikow flatow:) Otoz wszem i wobec oglaszam, ze jestem handlerka Blyszczacej w sloncu Niesforne:) Wiec jakby ktos chcial sie odezwac to zapraszam. Pozdrawiam Milosnikow retrieverow!

Ah, sorki za bledy,ale klawiatura mi sie cos chrzani...:angryy:

Link to comment
Share on other sites

No to i my witamy!
Na forum jestem już od dłuższego czasu, ale za to od niedawna (od miesiąca) mam cudeńką labradorkę o wdzięcznym imieniu Molly :) :)
Psina ma teraz 3 miesiące i jest przekochana! Wiedziałam, że laby to cudne psy, ale nie wiedziałam, że aż tak... :D

Link to comment
Share on other sites

Tak ciuciola, Molly jest biszkopcikiem (cudownym biszkopcikiem :D) próbuję wkleić fotkę mam nadzieję, że się uda:
[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e20c53cec1a3ba26.html%5D%5BIMG%5Dhttp://images21.fotosik.pl/338/e20c53cec1a3ba26m.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D[/IMG]
A tatuś małej jest z Herbu Zadora, natomiast mamusia chyba z Błękitnego... Skarbu? Chyba tak się nazywała ta jej rodowita hodowla, ale nie jestem pewna :D Gdzieś tam mam zapisane.
Molly rośnie jak na drożdżach i z dnia na dzień wydaje się być większa... Kochana jest :*

Link to comment
Share on other sites

Cześć:):)
Bylam kilka razy na tym wątku i postanowiłam też sie przedstawić.
Mam na imie ola i mam (razem z moją siostrą Kasią[na dogomanii Goldenką 02] prawie 3-letniego (prawie bo urodzinki bedzie miał za 2 mies.) Goldenka.
P.S.
Jeździmy z naszym pieskiem na wystawy więc licze,że kogoś z Was na nich spotkam:):)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...