Jump to content
Dogomania

Dzień dobry, nazywam się...


Jesion

Recommended Posts

Chyba raczej na pewno będziemy kastrować:)
Najpierw chcieliśmy jedno zostawić, ale po tym jak on się zachowywał jak przyjechała do niego koleżanka, która miała cieczkę to na pewno go wykastrujemy. Biedny latał za nią jak opętany, nie mógł jej znaleźć, obijał się tylko i tyle. Ona na niego warczała i on nie wiedział dlaczego. Latał po całym podwórku i jej szukał przez kilka godzin po tym, jak koleżanka wyjechała. Doszlismy do wniosku, że to bez sensu. On nie wiedział o co chodzi.
Więc jesienią pewnie wyciągniemy jajeczko i obetniemy dwa, hi hi.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 441
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jestem nowa, wiec sie przedstawię:) Przyłączam sie z moją 3 miesiączną Teqilą. Bardzo interesuję sie dogoterapią, poniekąd przez zawód ale przede wszystkim dzięki miłości do zwierząt i dzieci.

Pozdrawiam bardzo serdecznie.

p.s
Musze powiedziec ze trafilam na forum za sprawą nagłasniania losu Ozzy-go ;( Tego sie nie da skomentowac tak na prawde....:angryy: :shake: :shake:

Link to comment
Share on other sites

witajcie
pozwolicie ze dołączę. Nie mam wprawdzie goldena ale mam nadzieje go wkrótce posiadać. Mąż mój zgadza sie na pieska ale w przyszłym roku :-( w sumie bedzie to taka jakby ciąża ;) bo musze czekać na wzięcie czworonaoga. Będę Was podczytywać by móc jak najlepiej przygotowac sie do roli właściciela.

p.s. trafiłam tu dziś poprzez historię Ozzy'ego :-(

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich goldeno, labko i innych maniaków!
Mam na imię Kaśka, a wraz ze mną odwiedzać was będzie moja trzyletnia (już za kilka dni) goldenka Zuza.
Mieszkamy na Śląsku, a na stronke trafiłysmy w wyniku nagłośnienia sprawy Ozzy'ego... Do dziś jestem wstrząśnięta tym, co sie stało...

A to moja Zuza:
[IMG]http://img62.imageshack.us/img62/9863/fke2.jpg[/IMG]

[IMG]http://img62.imageshack.us/img62/3466/schowek01fpb1.jpg[/IMG]

A tu jeszcze jako nastolatka
[IMG]http://img236.imageshack.us/img236/6346/snap13fsy3.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Dokładnie to kręcimy się między Bytomiem a Mysłowicami ;) , z naciskiem na Mysłowice.
Tak powolutku brnę przez to forum i już się poprawiam, że Zuz to nie do końca golden, a jedynie psiak "w typie goldena"...bo bez rodowodu, choć po rodowodowych rodzicach. Aczkolwiek ani mnie, ani jej to raczej nie przeszkadza :lol: .

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich akurat na dogomanii jestem od wczoraj, ale labradoromaniaczką jestem już od dawna. Razem z nami mieszają dwie labradorki biszkoptowa Aszti i czekoladowa Oska.
Widzę tu starych znajomych z labowego forum i pozdrawiam.:lol:
Od dziś będę także zaglądać i pisać na dogomanii.

Pozdrawiam serdecznie
Marta z Gdańska

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...