Jump to content
Dogomania

Kacperek ma dla kogo mruczeć... Kacperkowy traktorek zostaje u Evy2406 :)


Margo05

Recommended Posts

[quote name='korek221']Kacperkowski jak tam Twój noseczek - mam nadzieję ,że pusty a nie zapchany?:razz::loveu:[/QUOTE]

Dzisiaj było kolejne płukanie i glutki nadal są, nawet trochę podbarwione krwią. Jest jednak zdecydowana poprawa w oddychaniu. Teraz płukania będą nie co tydzień, a co dwa tygodnie, a później co miesiąc.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

[quote name='EVA2406']Jakoś nie specjalnie był zainteresowany ;)
Ja mam w ogóle jakieś dziwne koty, np z 8 sztuk, tylko dwa jedzą mięso........:crazyeye:[/QUOTE]

Moje koty przechodzą obok kilkunastu sadzonek i nic :evil_lol: zero zainteresowania ;).
Może i dobrze, bo stratowałyby wszystko :diabloti:.
To co Twoje koty jedzą jak nie mięso :roll:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ona03']Moje koty przechodzą obok kilkunastu sadzonek i nic :evil_lol: zero zainteresowania ;).
Może i dobrze, bo stratowałyby wszystko :diabloti:.
To co Twoje koty jedzą jak nie mięso :roll:.[/QUOTE]

Niestety w większości suchą karmę i po odrobinie "melaminy" z puszki, bo to przecież nie mięso.
Dostałam przepis na jakiś domowy przysmak, ale jeszcze się do tego eksperymentu nie zabrałam.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Cześć Kacperku - jak zdróweczko? :)

U nas niestety średnio... Kicia nadal nie lubi małego Groszka,syczy i pluje na niego...dobrze chociaż ,że go nie leje...zaczynam tracić nadzieję,że te moje ogonki kiedykolwiek się polubią na tyle,żeby spać na jednym łóżku :(

Link to comment
Share on other sites

Jak tylko robi się taka smutna jesień, zaraz mi żal tych bezdomnych kotów - gdzie to się podzieje w deszczowe zimne dni?....
Żeby to nasze domowe doceniały swój byt, a nie tak wybrzydzały na jedzenie, jak Borys - najlepiej kilka razy dziennie surowe wołowe, kurczak, czasem kawałek watróbki......

Link to comment
Share on other sites

Do dzisiaj jeszcze nie było najgorzej, ale od jutra zapowiadają deszcze i ochłodzenie. Jednak najgorszy to zbliżający się listopad. To zdecydowanie najsmutniejszy miesiąc w roku. Te krótkie dni są dla mnie straszne.

koreczku, nie trać nadziei. Koty nie zawsze się kochają, ale dobrze, że nie robią sobie krzywdy. U mnie też zdarzają się nieporozumienia towarzyskie, ale jakoś jeszcze wszyscy żyją, choć jak ostatnio zobaczyłam jak walczą dwa moje wielkie czarne kocury ( bracia bliźniacy), to wpadłam w panikę i nie mogłam ich rozgonić, a czarne kudły całymi kępkami fruwały w powietrzu.
Na szczęście Kacperka nikt nie rusza, bo on jest taki fajny mruczuś i wszyscy go lubią.

Malagos, dobrze, że chociaż chcą jeść mięsko, bo u mnie tylko dwa koty jedzą mięso, a reszta patrzy na mnie głupio i domaga się RC.......20 zł za 400g........
Oni chyba myślą, że ja mam wujka w Emiratach Arabskich ....:x

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']O, to podpytam Cię, Ewa o ten RC - gdzie kupujesz, gdzie najkorzystniej kupić? Aga ma koteczkę perską, je od zawsze tylko RC dla persów, ostatnio kupiła jej za 40 zł mała 400 g torebkę w Kakadu.[/QUOTE]

Ja kupuję u moich wetów i płacę za 400 g tylko ( ?) 20 zł.
W sklepach internetowych kosztują one ok 17 - 18 zł. Jednak najbardziej opłaca się kupować większe opakowania.

[quote name='Kamila Proc']nie macie nikogo w Emiratach? Naprawde?[/QUOTE]

Wyobraź sobie że NIE :(. A może masz jakieś koligacje i pomożesz w adoptowaniu takiego wujka :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Właśnie sobie uświadomiłam, że Kacperek już jest u mnie ponad 4,5 roku........jak ten czas leci.......

Zajrzyjcie na Znajdkowy bazarek;
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248931-Nowe-gry-ksi%C4%85%C5%BCki-i-albumy-na-ZNAJDKI-do-05-12-godz-22-00?p=21577803#post21577803[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...