Jump to content
Dogomania

Kacperek ma dla kogo mruczeć... Kacperkowy traktorek zostaje u Evy2406 :)


Margo05

Recommended Posts

[quote name='Margo05']Maszaberla, umiesz wstawiać zdjęcia na forum? Jeśli tak to bez problemu zrobisz bazarek. Jeśli nie, daj znać, pomyślimy.[/quote]

Tak oczywiscie, umiem wstawiac zdjecia na watkach - jesli to masz na mysli

Ale nie umiem otworzyc watku - do tego potrzebuje jakiejs instrukcji, jak bede wiedziec to od razu wrzucam zdjecia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Margo05']Maszaberla, umiesz wstawiać zdjęcia na forum? Jeśli tak to bez problemu zrobisz bazarek. Jeśli nie, daj znać, pomyślimy.[/quote]

[B]Margo[/B] dziekuje za pomoc:)

Zrobilam bazarek dla Kacperka - rzeczy przekazane od moich znajomych:loveu: prowadzacych sklep internetowy - mam nadzieje ze dostane jeszcze inne
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/pilnie-pomoc-dla-koteczka-kacperka-bazarek-roznosci-dla-mamy-dzieci-do-26-04-a-135927/[/URL]

[B]Zuzlikowa[/B] - przepraszam Cie ze musialam bezczelnie sciagnac pomysl z Twojego bazarku, nie umialam na razie sama :oops:

Koteczku powodzenia :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='EVA2406']Nr konta podam na pw. (...)[/quote]

Eva, dziekuję za namiary. Wysyłam parę grosików :roll:.

Rudzielcu, walcz dzielnie, ciotka psiama chucha na Ciebie z daleka. Walcz chłopaczku, nie poddawaj się !!!!!!!!!!!!! :razz:

Ciotki, zaraz odwiedzimy Wasze bazarki ! :razz:

Link to comment
Share on other sites

Eva, no wlasnie nie bylam pewna czy to ta sama Eva :D sluchaj to sie dobrze sklada, bo moja mama miala oddac od groma ksiazek do biblioteki i w dalszym ciagu ma je do oddania, a po co do biblioteki jak mozna sprzedac na bazarkach, obiecalam ksiazki tez Budryskowi, ale mysle ze bedzie ich tak wiele ze mozna sie nimi podzielic ;) . Czy bylabys zainteresowana?
Sek w tym ze moja mama musi znalesc czas zeby je posegregowac, ale ruszylam juz ten temat i jak bedzie miala wolna chwile to usiadze do tego, a ja czuwam. Narazie nie moge wam pomuc finansowo ale w czerwcu sie cos pomysli i jak ostatnio postaram sie ile moge najwiecej ;) Ciesze sie ze cmentarne koteczki maja juz lepiej :), chyba mialyscie trche przebojow z kwiaciarkami hihi, kurcze stare pokolenie nie kuma czegos takiego jak kastracja, nie wszyscy ale sporo jeste jeszcze tych prymitywnych sztuk :roll: :D

Link to comment
Share on other sites

Jasne, wszystkie fanty są ok, jak mogą choć trochę pomóc.
Może najpierw podaj listę tych książek i bedzie już mozna ruszyć z bazarkiem.
Historia z cmentarnymi kotami zakończyła się dobrze, a to że jakaś jedna, delikatnie powiedziawszy, niezbyt mądra, kwiaciarka przeszkadzała to najmniejszy problem. Chociaż jakby byla mądra to mogla dużo zyskać, bo gmina chciała dać jedzonko, ocieplane domki i bezpłatne sterylki.
Kobieta nie chce o tym słuchać :mad:.

Kacperek dzisiaj juz po wizycie u wetki, po prześwietleniu płuc i jamy brzusznej. W płucach jest czysto, natomiast coś wetowi, ktory robil prześwietlenie nie podobało się w jamie brzusznej, ale szczegóły będę znała jutro jak zobaczy to nasza wetka.
Znowu wydałam 58 zł.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']EVA, daj fotki, wystwimy bazar jak ta lala :p[/quote]


Dzięki Małgoniu. Miałam dzisiaj to zrobić, ale do tej pory latałam za psem w typie owczarka nizinnego, który wędrował z Marek do Warszawy. Nie udało mi się go zlapać. Podchodzil do jedzenia, ale brał i uciekał. Doszedł do dw. Wileńskiego i mi zniknął. Nie mogę sobie darować, że mi się nie udało :angryy:.

Kacperek zjadł przed chwilą małą kolację, dostał leki, dał sobie nawet przemyć zaklejone oczęta, zrobil małego koopala ( na poduszeczce ;)) i mówi Cioteczkom: dobranoc.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='EVA2406']
Kacperek zjadł przed chwilą małą kolację, dostał leki, dał sobie nawet przemyć zaklejone oczęta, zrobil małego koopala ( na poduszeczce ;)) i mówi Cioteczkom: dobranoc.[/quote]

Wygląda na to, że idzie ku dobremu :-) Tak trzymaj Kacperku!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='EVA2406']Jasne, wszystkie fanty są ok, jak mogą choć trochę pomóc.
Może najpierw podaj listę tych książek i bedzie już mozna ruszyć z bazarkiem.
Historia z cmentarnymi kotami zakończyła się dobrze, a to że jakaś jedna, delikatnie powiedziawszy, niezbyt mądra, kwiaciarka przeszkadzała to najmniejszy problem. Chociaż jakby byla mądra to mogla dużo zyskać, bo gmina chciała dać jedzonko, ocieplane domki i bezpłatne sterylki.
Kobieta nie chce o tym słuchać :mad:.

Kacperek dzisiaj juz po wizycie u wetki, po prześwietleniu płuc i jamy brzusznej. W płucach jest czysto, natomiast coś wetowi, ktory robil prześwietlenie [B]nie podobało się w jamie brzusznej[/B], ale szczegóły będę znała jutro jak zobaczy to nasza wetka.
Znowu wydałam 58 zł.[/quote]

mam nadzieję, że to nie FIP:shake:

Link to comment
Share on other sites

Przypominam obydwa bazarki dla Kacperka...maluch musi mieć pieniążki aby przeżyć:oops:...ZAPRASZAM!

[COLOR=DarkRed][B]Bazarek dla rudego Kacperka...zdrowiej maleńki:loveu:[/B][/COLOR]
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/pomozcie-uratowac-kocurka-kacperka-kupcie-korale-kolczyki-do-24-04-a-135907/#post12152968"]Pomóżcie uratować kocurka KACPERKA...kupcie korale i kolczyki...do 24.04[/URL]



[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/pilnie-pomoc-dla-koteczka-kacperka-bazarek-roznosci-dla-mamy-dzieci-do-26-04-a-135927/"]Pilnie pomoc dla koteczka Kacperka - bazarek roznosci dla Mamy i dzieci:) do 26.04[/URL]

[B]Pomóżcie podnosić...a może i policytujecie;-)

[/B]
Maszaberla...dobra robota!:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzlikowa']Przypominam obydwa bazarki dla Kacperka...maluch musi mieć pieniążki aby przeżyć:oops:...ZAPRASZAM!

[COLOR=darkred][B]Bazarek dla rudego Kacperka...zdrowiej maleńki:loveu:[/B][/COLOR]
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/pomozcie-uratowac-kocurka-kacperka-kupcie-korale-kolczyki-do-24-04-a-135907/#post12152968"]Pomóżcie uratować kocurka KACPERKA...kupcie korale i kolczyki...do 24.04[/URL]



[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/pilnie-pomoc-dla-koteczka-kacperka-bazarek-roznosci-dla-mamy-dzieci-do-26-04-a-135927/"]Pilnie pomoc dla koteczka Kacperka - bazarek roznosci dla Mamy i dzieci:) do 26.04[/URL]

[B]Pomóżcie podnosić...a może i policytujecie;-)[/B]


Maszaberla...dobra robota!:loveu:[/quote]

I wzajemnie cioteczko :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tweety']mam nadzieję, że to nie FIP:shake:[/quote]


Jeśli , to tzw. " suchy" fip, bo płynu w jamie brzusznej nie ma :lol:.
Zdjęcie pojedzie jeszcze na konsultacje na SGGW do super fachowca rtg.
Dzisiaj zostały zmnienione krople do oczu, zgodnie z sugestią dr Garncarza. Dodatkowo dostaliśmy jeszcze leczenie niekonwencjonalne - preparat srebra dopyszcznie. Ma on za zadanie niszczyć te draństwo co nie daje kacperkowi oddychać i patrzeć na ślepka. Z ranek w pysiu i wokół oczu leciała dzisiaj krew. Będziemy przemywać rumiankiem.
Kupiłam małą gruszeczkę do usuwania wydzieliny z noska.
Na szczęscie apetyt małemu dopisuje i brzusio pracuje normalnie.
Jutro postaramy się pobrać krew na badania. Trzymajcie kciuki, żeby udalo się pobrać.

Link to comment
Share on other sites

Eva, nie znam tytulow tych ksiazek bo nie mieszkam w pl z mama :shake:
Ale dzis z nia gadalam i ma do nich usiasc jak naszybciej jak skoncza kuchnie bo maluja czy cos tam robia i nie chce ich ubabrac a i jeszcze jakies inne fanty do oddania przyszykuje :) Eva a dala bys rade ewentualnie po nie podjechac do rembertowa? Moja mama nie ma fury :shake: :shake:

A jak rudzielec? tzrymam mocno kciuki zeby tonie byl fip!
Trzymaj sie koteczku rudy!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...