Jump to content
Dogomania

Obóz agility z Nigelem Stainesem 20-26.lipca 2009!!!


Rauni

Recommended Posts

[quote name='IraKa']Ile fruwającej Fruuuuu:cool2::Rose:[/quote]

Fru jest bardzo fotogeniczna :)

[quote name='IraKa']Czy mogę się pochwalić moim pudliszonem za pomocą waszych (Marysia, Wafelek) fotek na tym serwisie?:
[URL="http://www.poodles-in-scandinavia.com/welcome.htm"]Poodles in Scandinavia - Welcome[/URL][/quote]

Moimi możesz :) Tylko proszę potem o dokładnego linka gdzie są :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 214
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Marysia_i_gończy']
Czarnym niepodpalanym mówimy stanowcze NIE :eviltong:
[/quote]
Sugerujesz, że kolejny belg powinien być tervuerenem? A fe! (bez obrazy dla Tajgi :) )

A tak poważnie - i tak chętnie bym Cię ozłociła, za takie piekne foty mojego Potwora :)

Link to comment
Share on other sites

Dobrze, że się ten obóz już skończył...:evil_lol:
Przynajmniej Marysia i Paula mogą nam pokazywać nowe Nigielowe ćwiczenia :multi:

Frodziak rozpoczął pilne treningi, coby w przyszłym roku też się załapać :)

[SIZE=1][COLOR=Gray](ps. Frodziak - to ten łaciaty co wpadł w sobotę w odwiedziny)[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

o, ile tu się działo przez czas mojej nieobecności :) (własnie wróciliśmy z żaglowego wypadu na Mazury)

Ileż pięknych fot!!
i jestem strasznie miło zaskoczona, że latający beagle załapał się na aż tyle ujęć! :sweetCyb: Serdecznie dziękuję wszystkim fotografom :popcorn: za wytrwałe siedzenie na treningach i fotografowanie psiaków :) (Jeśli gdzieś na waszych kompach zachowały się jeszcze jakieś foty Batiara lub Demi - nawet "brzydkie" lub "nieostre" to czy te również moglabym zobaczyć/dostać? )
I czy mogę wykorzystać zdjęcia wrzucone w tym wątku na innych stronach (min. na stronie mojego Stowarzyszenia - w galeriach, na stronie Batiara, blogu Demi, ew forum beaglowym? )


Jak tak przeglądam wątek, to straszna mnie nostalgia za obozem nachodzi. Było na prawdę bosko, niesamowite wakacje, świetna atmosfera no i profesjonalne szkolenie.
Raz jeszcze dziękuję za tak dobrze zorganizowany obóz i za świetny pomysł zaproszenia niesamowitego człowieka i szkoleniowca :klacz:
Oby więcej takich imprez - do zobaczenia za rok! :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='myriad']A o co chodzi z filmem? Kto ma film i skad go moge dostac?[/quote]

Nasze filmy przekazaliśmy z Przemkiem na płytce każdemu (chyba) obozowiczowi, który był na zawodach w Legnicy. Tak na szybko nie pamiętam wszystkich, którzy to byli (Kaliszowie, Olga, Marysia, Bogusia, Asia, Irena... i jeszcze 2-3 osoby) jak w październiku będziesz na zawodach Cavano, to możemy też ci tę płytkę nagrać i przekazać - chyba że wcześniej od kogoś sobie skopiujesz;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...