Jump to content
Dogomania

Żabka, teraz Ziuta, we własnym wspaniałym domu w Poznaniu. Żabka vel Mary jeszcze niedawno była dziko żyjącą suczką. Pomóżmy wspólnie znaleźć jej drogę do swojego człowieka i własnego domu.


Recommended Posts

Dnia 26.05.2023 o 23:17, Tola napisał:

Tak ja poczekam i też skorzystam, zrobię Żabce na kolejne miasto 😉

 

Dnia 28.05.2023 o 15:51, Ellig napisał:

Ja również ogłoszę Żabkę na Facebooku, czekam cierpliwie na tekst ogłoszenia.

Bardzo,bardzo gorąco dziękuję  1176374140_Ra-pikniedzikuj3.gif.c2d759c41cae4d2b0a8ad71a91fcb652.gif

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.05.2023 o 18:30, Tyśka) napisał:

Nie wiem czy dzisiaj dań radę. Intensywny dzień mam, ale na pewno jutro już skrobnę tekst. Elik, znasz wagę i wiek suni?

Żabunia waży 13 kg, a ma 3-5 lat.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.05.2023 o 21:12, Tola napisał:

Żabka miała podany hormon, trzeba trochę poczekać z zabiegiem.

Kiedy miła podany hormon i jak długo trzeba czekać, aby zabieg był możliwy.

Żabcia ma uzgodniony termin zabiegu na 1.06. godz. 13:30.Jeśli trzeba dłuższej przerwy, to odwołam, ale muszę wiedzieć kiedy miała podany hormon, żeby przekazać wetce.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.05.2023 o 22:42, elik napisał:

Kiedy miła podany hormon i jak długo trzeba czekać, aby zabieg był możliwy.

Żabcia ma uzgodniony termin zabiegu na 1.06. godz. 13:30.Jeśli trzeba dłuższej przerwy, to odwołam, ale muszę wiedzieć kiedy miała podany hormon, żeby przekazać wetce.

Elu, to powinno być w książeczce...

Sprawdzę jeszcze nasze rozmowy na whatsapp, bo wydaje mi się, że tam pisałam, kiedy była w lecznicy.

Myślę, że to zdecydowanie za wcześnie, podobno trzeba odczekać 5 - 6 miesięcy od podania.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.05.2023 o 22:46, Tola napisał:

Elu, to powinno być w książeczce...

Sprawdzę jeszcze nasze rozmowy na whatsapp, bo wydaje mi się, że tam pisałam, kiedy była w lecznicy.

Myślę, że to zdecydowanie za wcześnie, podobno trzeba odczekać 5 - 6 miesięcy od podania.

Poproszę jutro p. Magdę, żeby sprawdziła w książeczce. Może faktycznie jest wpisane kiedy miała podany hormon. Wtedy wet powie kiedy będzie możliwy zabieg bez szkody dla zdrowia Żabki.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.05.2023 o 22:52, elik napisał:

Poproszę jutro p. Magdę, żeby sprawdziła w książeczce. Może faktycznie jest wpisane kiedy miała podany hormon. Wtedy wet powie kiedy będzie możliwy zabieg bez szkody dla zdrowia Żabki.

Tak będzie najlepiej.

A ja poszperam w telefonie.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Na konto Żabci wpłynęły poniższe kwoty:

     10,00 od  Gabi79 V  -  24.05.
     10,00 od  Pana Michała znajomego Gabi79  V  -  24.05.
     50,00 od  Pani Iwony znajomej Tola   V   -  24.05.
   400,00 od  helli   IV-XI   -  25.05.
     15,00 od  Mazowszanka13 VI  -  29.05.

Bardzo serdecznie dziękuję

926192893_kwiatypolne1.jpg.57342bb68aace59ef582ac0a50b0bf5d.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.05.2023 o 22:52, elik napisał:

Poproszę jutro p. Magdę, żeby sprawdziła w książeczce. Może faktycznie jest wpisane kiedy miała podany hormon. Wtedy wet powie kiedy będzie możliwy zabieg bez szkody dla zdrowia Żabki.

 

Dnia 29.05.2023 o 23:06, elik napisał:

Dzięki  🙂 

Sprawdziłam- 14.04.wysłałam Ci zdjęcia książeczki, tam z  początku kwietnia jest chyba wpis o blokadzie hormonalnej, nie mogę teraz oczytać,  jaki to dzień, chyba 04.04...Jeśli faktycznie to ta data, to moim zdaniem  koniecznie  trzeba przesunąć datę zabiegu. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.05.2023 o 22:26, Tola napisał:

Sprawdziłam- 14.04.wysłałam Ci zdjęcia książeczki, tam z  początku kwietnia jest chyba wpis o blokadzie hormonalnej, nie mogę teraz oczytać,  jaki to dzień, chyba 04.04...Jeśli faktycznie to ta data, to moim zdaniem  koniecznie  trzeba przesunąć datę zabiegu. 

Nie wiem co o tym sądzić. Wetka Magdy stwierdziła, że podanie hormonów nie ma znaczenia dla terminu kastracji.
Na moją wcześniejszą prośbę, termin został ustalony na czwartek godz. 13:30.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 31.05.2023 o 09:16, Gabi79 napisał:

Eluniu, czy dotarła moja i Michała wpłata za maj? Poszło jednym przelewem,chyba 2 dni temu 

Gabrysiu dotarła i zanotowałam w rozliczeniu na I stronie, a tu nie. Dziękuję serdecznie, już dodałam i przepraszam najmocniej za przeoczenie  1598975993_zkwiatkiem1.jpg.62ae4dc16a8a0a8c3b8fbd81c1152c69.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.05.2023 o 22:26, Tola napisał:

 

Sprawdziłam- 14.04.wysłałam Ci zdjęcia książeczki, tam z  początku kwietnia jest chyba wpis o blokadzie hormonalnej, nie mogę teraz oczytać,  jaki to dzień, chyba 04.04...Jeśli faktycznie to ta data, to moim zdaniem  koniecznie  trzeba przesunąć datę zabiegu. 

 

Dnia 30.05.2023 o 23:03, elik napisał:

Nie wiem co o tym sądzić. Wetka Magdy stwierdziła, że podanie hormonów nie ma znaczenia dla terminu kastracji.
Na moją wcześniejszą prośbę, termin został ustalony na czwartek godz. 13:30.

Sprawa sama się wyklarowała  🙂  Wetka zachorowała i zabieg został przesunięty na późniejszy termin.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.05.2023 o 22:46, Tola napisał:

Elu, to powinno być w książeczce...

Sprawdzę jeszcze nasze rozmowy na whatsapp, bo wydaje mi się, że tam pisałam, kiedy była w lecznicy.

Myślę, że to zdecydowanie za wcześnie, podobno trzeba odczekać 5 - 6 miesięcy od podania.

Skąd masz te wiadomości?

Moja wetka mówi, że kastrować można w każdej chwili, byle w anestrus.
Po blokadzie suka jest w anestrus właśnie, po kilku miesiącach już nie będzie.

Może się komuś z planowaniem krycia pomyliło.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...