Jump to content
Dogomania

BARDZO PROSIMY O POMOC. Potrzeba 1300 zł miesięcznie, psiaki mają tylko 240 zł deklaracji. Z czwórki rodzeństwa zostały dwie sunie Brawurka i Bajka chora na nowotwór.


Recommended Posts

Czwarta sunia zostanie odebrana dzisiaj o 11 przez Arka. Nie mam słów na to, co baba się nią zajmująca zrobiła. Twierdząc, że sunia wyje (w rzeczywistości popiskiwała ze strachu) nafaszerowała sunię Luminalem, do tego 4 czterema tabletkami setek. Nie kryła się z tym, uważa to za oczywiste, bo sunia jest "upierdliwa" i twierdzi, że dopiero po 4 tabletkach ją zmogło. Już za moment będzie w samochodzie i pojedzie do rodzeństwa. Aneta obiecała, że wynagrodzi jej te dwa dni koszmaru, w jakim przyszło jej przebywać. Babsko darło się na nią, bo jej zdaniem tylko wtedy reagowała i podawało Luminal, do tego w takiej dawce. 

Rozmawiałam dzisiaj z wetką i powiedziała, że sunia przeżyje, ale jeśli będzie spała cały dzień, to trzeba jechać na kroplówkę dożylną na przepłukanie. Podobno obudziła się, ale bardzo zarzuca diupinką, łapki jej się plączą.

Ja nie znam tej baby, ale Ania poinformuje ludzi dookoła niej o tej sytuacji. Mam nadzieję, że nikt jej już żadnego psa nie odda pod opiekę.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.04.2023 o 10:53, Nadziejka napisał:

 koszmar koszmar    az zatyka serce   😰.... jak mozna ....modlitwa wielka aby sunia przezyla

Ewuniu ale ze sie popapraniec babsztyl przyznala    

Ona nie widzi w tym nic złego. To chyba największa tragedia 😞

 

Link to comment
Share on other sites

  • Ewa Marta changed the title to POMOCY!!!!! Rodzeństwo z maleńkiego kojca cztery psiaki- nie prosimy, ale BŁAGAMY o wsparcie dla nich!

Kobieta ewidentnie ma problem. Nie chciała psa otruć, tylko uspokoić i zrobiła to tak, jak umiała. Nie bronię jej w żadnym razie, po prostu ona sama ma według mnie problem. Któraś z Was ma w domowej apteczce luminal? Bo ja na przykład nie. Pies miał niesamowitego pecha, że akurat do takiej osoby trafił. Innego pewnie już nie weźmie, bo rozjechała jej się rzeczywistość z wyobrażeniem i raczej nie będzie już "ryzykować". Tak bym obstawiała.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.04.2023 o 11:32, sunnynight napisał:

Kobieta ewidentnie ma problem. Nie chciała psa otruć, tylko uspokoić i zrobiła to tak, jak umiała. Nie bronię jej w żadnym razie, po prostu ona sama ma według mnie problem. Któraś z Was ma w domowej apteczce luminal? Bo ja na przykład nie. Pies miał niesamowitego pecha, że akurat do takiej osoby trafił. Innego pewnie już nie weźmie, bo rozjechała jej się rzeczywistość z wyobrażeniem i raczej nie będzie już "ryzykować". Tak bym obstawiała.

Ja mam luminal w apteczce.

Po przedawkowaniu Luminalu psa trzeba okryć ciepłym kocem.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.04.2023 o 11:56, Ellig napisał:

Sunia jedzie do hoteliku. 

received_968261647666067_copy_384x512.jpg

received_625096799659670_copy_384x512.jpg

Spojrzałam jeszcze raz. Cztery setki dla psa około 20kg to nie jest jakieś przedawkowanie niebezpieczne. Suka nie leży jak szmatka, nic jej nie będzie.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.04.2023 o 11:01, agat21 napisał:

Boze drogi, co się stało z mózgiem tego babska?! 🤬

Zgadzam się z Jo - tu powinna wkroczyć policja. Kretynka weźmie następnego psa i będzie się nad nim znęcać.

O ile w ogóle miała coś w tym swoim łbie.

Też zgadzam się z Jo.  Biedna sunia  😞  Chyba lepiej jej było w boksie z rodzeństwem.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.04.2023 o 12:07, elik napisał:

Ta sunia ma około 20 kg?  w nie połowę z tego?

Ważą po ok. 12-15 kg w tej chwili. Chłopak najmniej. To nie są małe psy, raczej średniaki.

Sunia jest przytomna i to naprawdę wielkie szczęście. W hotelu dostanie jeść, pić, Aneta pobędzie z nią dłuższy czas, przykryje kocykiem i pozwoli jej odespać cały czas ja kontrolując. 

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.04.2023 o 12:11, Ewa Marta napisał:

Ważą po ok. 12-15 kg w tej chwili. Chłopak najmniej. To nie są małe psy, raczej średniaki.

Sunia jest przytomna i to naprawdę wielkie szczęście. W hotelu dostanie jeść, pić, Aneta pobędzie z nią dłuższy czas, przykryje kocykiem i pozwoli jej odespać cały czas ja kontrolując. 

 

Słusznie, powinna być pod kontrolą.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.04.2023 o 20:11, agat21 napisał:

Ten pies, co został rozwala na kawałki. Może jednak ktoś się zdecyduje zrobić cud w jego życiu?? 🥺

To prawda, biedak. Oby udało się mu pomóc. 8 lat, to nie staruszek, moje mają około 12, a Kajunia czasem bryka, jak szczeniak 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...