Jump to content
Dogomania

BARDZO PROSIMY O DEKLARACJE!!! Rodzeństwo z maleńkiego kojca cztery psiaki dwoje już w DS - Mają tylko 220 zł deklaracji


Recommended Posts

Dnia 2.04.2023 o 12:16, Nesiowata napisał:

Szczeniaki  Lali też wydalały folię.

Tak...Lala uwiązana była na sznurku przy obórce, gdzie grasowały szczury..

Notabene większe niż szczeniaki Lali...

"Właścicielem" był alkoholik...Pamiętam jak pojechałam po szczeniaki..zabrałam w pudełko...najmniejszy ważył 70 dag, chłopczyk, potem dziewczynki 80 i 1 kg...Szczeniaki miały 3 miesiące....

Na drugi dzień pojechałam z mężem Toli po sunię...Właściciel przyniósł nóż i odciął sznurek...po prostu oddał ....

Potem na wsi pod sklepem chwalił się, ze jego sunia do Warszawy pojechała... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie, przychodzę z kiepska wiadomością:( Sunia, która wczoraj pojechała w inne miejsce musi je opuścić. Szkoda słów, żeby to dokładnie opisywać. Kobieta nie dała jej szansy na zadomowienie się. Sunia przeraźliwie płacze, chce być cały czas obok człowieka, a ta się na nią drze, przywiązuje ją do mebli i ma pretensje o to, że jest duża i że wymaga dużo pracy behawioralnej.

Ja wiem, że upadłyśmy na głowę, ale słysząc co opowiada o niej i w jaki sposób musimy ją stamtąd zabrać. Wybłagałyśmy Anecik o jej przyjęcie i jutro Arek po nią jedzie.

Ania, która szukała dla czwórki pomocy obiecała szukać dla niej finansów, ale jak to będzie zobaczymy w praniu. Na ten moment mamy więc cztery psiaki pod opieką. Dwa z nich wystraszone bardzo, wymagające cierpliwości i czasu. 

Może ktoś powie, że sunia ładna i młoda. Realia są takie, że jest czarna, ma 3-4 lata i jest piekielnie zestresowana. Zabierzemy ją, bo inaczej nie można postąpić. 

 

339032185_164518019821596_4029744691521104903_n.jpg

339035774_966125077727440_3417087137466626298_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.04.2023 o 20:24, Nesiowata napisał:

Nie napiszę co mi się ciśnie na usta - nie wypada.

Gdybyś słyszała naszą rozmowę z Ellig i Alaskan, uszy by Ci zwiędły kochana:(

Dnia 2.04.2023 o 20:27, Poker napisał:

A ja napiszę.

Wstrętny babsztyl.  Skąd się wziął? Myślała, że pies po przejściach jest zaprogramowany na pluszaka?

Skąd? Z facebooka 😞 Masakra i tyle. Nie można ratowac trzech, a czwartą zostawić w takim miejscu. Ona zresztą jej nie chce już ... Brak słów.

Link to comment
Share on other sites

Napisałam na bazarku imiennym prośbę o dołączenie malutkiej do niego. Ona też bezimienna 😞

Pozytywna wiadomość jest taka, że na FB Ani udało się zebrać kwotę za transport. To naprawdę wielka ulga, chociaż innych wydatków będzie masa. W tym tygodniu wizyta u weta całej czwórki.

Psiaki jedzą kilka razy dziennie, a i tak piesek chce odgryźć rękę z karmą, tak zachłannie łapie. Chce się najeść na zapas bidulek kochany 😞 Aneta dużo z nimi siedzi, kudłata sunia cały czas przytula się do niej, nie chce się oderwać. Piesek podchodzi tylko do jedzenia, boi się ludzi, niewiele dobrego od nich zaznał. 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ktoś chciał zabłysnąć dobrodusznością... eh... 😞 Koszmar. Jesteście szalone, ale kochane.

I nie zgodzę się, ze uroda czasem równa się adopcyjnosci... czasem uroda to przekleństwo. A zresztą, wiecie same że pomagać warto każdej psiej istocie. Finansowo kompletnie nie pomogę, nie mam jak. 😞 Ale będę tu.  Jak trzeba to napiszę tekst na zrzutkę.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.04.2023 o 20:45, Tyśka) napisał:

Ktoś chciał zabłysnąć dobrodusznością... eh... 😞 Koszmar. Jesteście szalone, ale kochane.

I nie zgodzę się, ze uroda czasem równa się adopcyjnosci... czasem uroda to przekleństwo. A zresztą, wiecie same że pomagać warto każdej psiej istocie. Finansowo kompletnie nie pomogę, nie mam jak. 😞 Ale będę tu.  Jak trzeba to napiszę tekst na zrzutkę.

W ogłoszeniach pomożesz, jak przyjdzie na to czas! To bardzo duuuuuża pomoc! Jesteś w tym świetna!

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.04.2023 o 20:45, Tyśka) napisał:

Jak trzeba to napiszę tekst na zrzutkę.

Bardzo dobry pomysł z tą zrzutką. Z pewnością znajdą się ludzie, którzy zechcą pomóc, a pomoc w tej sytuacji będzie mega potrzebna.  

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.04.2023 o 20:45, Tyśka) napisał:

Ktoś chciał zabłysnąć dobrodusznością... eh... 😞 Koszmar. Jesteście szalone, ale kochane.

I nie zgodzę się, ze uroda czasem równa się adopcyjnosci... czasem uroda to przekleństwo. A zresztą, wiecie same że pomagać warto każdej psiej istocie. Finansowo kompletnie nie pomogę, nie mam jak. 😞 Ale będę tu.  Jak trzeba to napiszę tekst na zrzutkę.

Nie wiemy jak będą zbierane pieniądze. My zrzutki nigdy nie robiłyśmy, wszystko w rękach Ani z FB. Bardzo dziękujemy za propozycję, w razie czego wrócimy do Ciebie ❤️

Dnia 2.04.2023 o 21:19, elik napisał:

Bardzo dobry pomysł z tą zrzutką. Z pewnością znajdą się ludzie, którzy zechcą pomóc, a pomoc w tej sytuacji będzie mega potrzebna.  

Elu, nie chcemy ingerować w to w jaki sposób będą zbierane pieniądze. My marzymy oczywiście, żeby udało się zebrać całą kwotę i to przez cały czas do znalezienia suni domu, ale wiesz jakie jest życie. Same zrzutki nigdy nie prowadziłyśmy. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.04.2023 o 21:39, elik napisał:

Ingerować? Wydaje mi się, że decyzja w tej sprawie należy do Was.

Elu, jedni potrafią, inni nie. My do FB mamy bardzo ostrożny stosunek. Ja mam też znajomych zawodowych. Nie robiłam nigdy zbiórek, to mnie chyba przerasta. Zostawię decyzję Ani, która prosiła nas o pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.04.2023 o 21:43, Ewa Marta napisał:

Elu, jedni potrafią, inni nie. My do FB mamy bardzo ostrożny stosunek. Ja mam też znajomych zawodowych. Nie robiłam nigdy zbiórek, to mnie chyba przerasta. Zostawię decyzję Ani, która prosiła nas o pomoc.

Miałam na uwadze zbiórkę dla wszystkich 4 psiaczków. Ale oczywiście macie swoje racje, ja tylko powiedziałam, co wydawało mi się dobre dla zebrania funduszy  🙂

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...