Jump to content
Dogomania

BARDZO PROSIMY O POMOC. Potrzeba 1300 zł miesięcznie, psiaki mają tylko 240 zł deklaracji. Z czwórki rodzeństwa zostały dwie sunie Brawurka i Bajka chora na nowotwór.


Recommended Posts

No właśnie, lajki i u mnie się skończyły :)Jestem naprawdę wzruszona Waszą pomocą, byciem tu z nami. Jeszcze chwile jestem w domu (czekamy godzinę po jedzeniu psiaków, żeby mogły spokojnie przejechać 120 km), a potem będę zaglądać z telefonu. Do chwili dojazdu psiaków do hotelu godziny będą się dłużyć bardzo...

Ten starszy piesek niestety zostaje tam, ale wiem, że Kochana elik szuka dla niego ratunku. To byłoby wspaniałe, gdyby i jego udało się stamtąd zabrać!

Szczęśliwie ZEA wysłała tam 30 kg karmy, więc wystarczy dla niego na jakiś czas.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.04.2023 o 14:57, Alaskan malamutte napisał:

Wiecie czym "pan" nakarmil dzisiaj psiaki??

Mrozonymi truskawkami..po prostu..wrzucił bryly zmarznięte do kojczyka..

Psiaki chcialy się pizagryzac o te truskawki...😭😭😭

Idiota 😥

Dnia 1.04.2023 o 15:00, elficzkowa napisał:

Poproszę o numer konta. Wpłacę jednorazowo 50 zł.

Kochana elficzkowo, to moje konto, na ktore wpłacałaś kasę na Blankę. Jesli nie znajdziesz, wrzucę Ci numer po powrocie do domu. Bardzo Ci dziękujemy ♥️

Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.04.2023 o 15:02, Ewa Marta napisał:

Idiota 😥

Kochana elficzkowo, to moje konto, na ktore wpłacałaś kasę na Blankę. Jesli nie znajdziesz, wrzucę Ci numer po powrocie do domu. Bardzo Ci dziękujemy ♥️

W takim razie numer konta mam. W poniedziałek zrobię przelew. Biedne te psiaki. Jak dobrze, że je bierzecie pod swoje skrzydła. W miarę możliwości będę im pomagać finansowo.

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Informacje od pani, która rozpaczliwie szukała dla psiakow pomocy jak tylko się o nich dowiedziała:

" Psiaczki mają ok 3-4 lata. Siedzialy gdzies zamknięte. Jedyne wyjście to byl wyjazd do weta na sterylkę. Ten "kojec" postawila gmina. 

Ten starszy psiak ma ok 8 lat. Byl zamkniety w stodole. Wygryzl dziurę i nawiał. Gmina też postawiła ' kojec" dla niego..

Psiaki przebywały w "domu" na koncu wsi...gdzie diabel mówi dobranoc...

Przed nami ogromne wyzwanie..

Trzeba nauczyc wszystkiego...

Bardzo prosimy. Bądźcie z nami❤️❤️❤️ i z tymi nieszczęśnikami

Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.04.2023 o 15:45, Filipki napisał:

Poprosze nr konta. Na razie wpłacę coś jedorazowo, potem w miare mozłiwosci.

Czy na tym ostatnim zdjęciu jest ten starszy piesek?

 

Serdecznie dziękujemy 💕💕💕, to jest ten starszy piesek.

338478525_1246969609254692_8235364082293550835_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...