Jump to content
Dogomania

BARDZO PROSIMY O POMOC. Potrzeba 1300 zł miesięcznie, psiaki mają tylko 240 zł deklaracji. Z czwórki rodzeństwa zostały dwie sunie Brawurka i Bajka chora na nowotwór.


Recommended Posts

Dnia 30.05.2023 o 11:12, Ewa Marta napisał:

Aż się boję zapeszyć, ale Ania, która wspiera Nutkę znalazła dom chcący ją adoptować. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, to sunia ma szansę na swój własny dom. Poprosimy o kciuki!!! Dom sprawdzony przez Anię. Tym razem nie zdążyłyśmy nawet zrobić ogłoszeń...

Kciuki zaciśnięte  🙂

Link to comment
Share on other sites

31.05.  wpłaciłam z bazarku 270,00 zł  dla Rodzinki. Co prawda bazarek był dla Bajki, ale kiedy go robiłam, nie było jeszcze wiadomo, że wszystkie psiaczki mają zrujnowane zdrowie. Nie ma więc znaczenia na którego pieska kwota ta zostanie przeznaczona.

Bardzo proszę o potwierdzenie na wątku bazarku

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 31.05.2023 o 01:09, elik napisał:

31.05.  wpłaciłam z bazarku 270,00 zł  dla Rodzinki. Co prawda bazarek był dla Bajki, ale kiedy go robiłam, nie było jeszcze wiadomo, że wszystkie psiaczki mają zrujnowane zdrowie. Nie ma więc znaczenia na którego pieska kwota ta zostanie przeznaczona.

Bardzo proszę o potwierdzenie na wątku bazarku

Kochana Elu, już potwierdziłam na bazarku. Tutaj też chciałam z całego serca podziękować Ci za wielkie serce i pomoc dla naszej rodzinki. 270 zl już na koncie psiaków ❤️ 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 31.05.2023 o 11:24, Ewa Marta napisał:

Kochana Elu, już potwierdziłam na bazarku. Tutaj też chciałam z całego serca podziękować Ci za wielkie serce i pomoc dla naszej rodzinki. 270 zl już na koncie psiaków ❤️ 

Biorąc pod uwagę potrzeby tych biedaków, to niewiele, przydałoby się więcej  😞 

Link to comment
Share on other sites

Nutka już w swoim domu. Nie mogę uwierzyć, że chociaż jej się udało. Na wejściu dostała miskę z jedzeniem i od razu obwarczała rezydenta, który śmiał do niej podejść. Arek od razu uczulił Panią, żeby dawała im jeść osobno. Nutka się na  żywo spodobała. Oby jak najdłużej była szczęśliwa. Ona ma być pod obserwacją ale wetka sądzi, że jej zmiany raczej się cofną, bo wynikają z fatalnego żywienia przez te lata.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dzisiejszy dzień to prawdziwy dzień dziecka dla naszej rodzinki, ale tak naprawdę najbardziej dla nas. 

Oczy przecieram, ale nadal widzę to samo 😀

Osoba, która chce pozostać anonimowym darczyńcą wpłaciła dla naszej rodzinki aż 1000 zł!!!  Nie mamy słów wdzięczności...

Do tego Ania W. wpłaciła 400 zł pozostałe po bazarku robionym na FB dla psiej rodzinki. Opłaciła z niego badanie Nutki i jej transport do DS. Resztę przekazała pozostałej trójce ❤️

Bardzo, bardzo dziękujemy. To wielka pomoc ❤️

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.06.2023 o 14:19, Ewa Marta napisał:

Nutka już w swoim domu. Nie mogę uwierzyć, że chociaż jej się udało. Na wejściu dostała miskę z jedzeniem i od razu obwarczała rezydenta, który śmiał do niej podejść. Arek od razu uczulił Panią, żeby dawała im jeść osobno. Nutka się na  żywo spodobała. Oby jak najdłużej była szczęśliwa. Ona ma być pod obserwacją ale wetka sądzi, że jej zmiany raczej się cofną, bo wynikają z fatalnego żywienia przez te lata.

 

 

348367498_1667551067006557_584058945977204556_n.jpg

348368730_924550978812105_4947770232298070849_n.jpg

348379771_799369905132007_4967421666288277568_n.jpg

348361957_1002283567718151_1123589773126770722_n.jpg

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nutka przywłaszczyła sobie kuchnię, łóżko i serce Pańci. Chodzi za nią krok w krok. Przy jedzeniu warczy na drugiego psa, ale jak jedzą razem, to jest super. Pierwszą noc długo chodziła, teraz jest dużo lepiej. 

Śpią w ciągu dnia z drugim psiakiem razem. 

Wygląda to bardzo obiecująco. Cudownie, że chociaż jej się udało tak szybko znaleźć dom.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.06.2023 o 11:40, Ewa Marta napisał:

Wygląda to bardzo obiecująco. Cudownie, że chociaż jej się udało tak szybko znaleźć dom.

Miejmy nadzieję, że reszcie rodzeństwa też się uda znaleźć dobre domy w najbliższym czasie    🙂  

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...