Jump to content
Dogomania

BARDZO PROSIMY O DEKLARACJE!!! Rodzeństwo z maleńkiego kojca cztery psiaki dwoje już w DS - Mają tylko 220 zł deklaracji


Recommended Posts

Dnia 24.05.2023 o 10:49, Ewa Marta napisał:

Kochana Tysiu, ja zrobiłam jej na Wrocław jako Tulince, tylko tu nie wpisalam:( Miałam wyróżnienie po Foreście. Dałabyś radę zmienić na inne miasto? Alaskan powiedziałaby na jakie...

 

Nutka dzisiaj ma badania kontrolne. Po nich chcemy ją ogłaszać. 

Cała trójka pojechała do weta do Gliwic. Tylko Brawurka nie musi.

 

 

Pewnie, że mogę. Może na Kraków? To też niedaleko anecik. Chyba, że AM ma inną propozycję.

Ok, to jak bedzie gotowa to dajcie znać. Ogłoszę. Tak mogę pomóc...

Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.05.2023 o 11:52, Tyśka) napisał:

Pewnie, że mogę. Może na Kraków? To też niedaleko anecik. Chyba, że AM ma inną propozycję.

Ok, to jak bedzie gotowa to dajcie znać. Ogłoszę. Tak mogę pomóc...

Oj tak, poprosimy na Kraków i bardzo przepraszam. Nie dalam znać, że zrobiłam na Wrocław.

Link to comment
Share on other sites

Bajka, Farcik i Nutka były dzisiaj w lecznicy w Gliwicach. Bajka i Farcik miały zrobione biopsje, Nutka tylko badanie krwi. Nic nie wiem, bo czekam na opis z lecznicy. Wyniki biopsji będą pewnie za kilka dni. Bardzo się denerwujemy ich wynikami.

Dzisiaj zapłaciłam za transport psiaków do Gliwic 90 zł. Czekam na opis, ale pewnie wgramy go jutro, bo dzisiaj ja za moment muszę się wylogować. 

Koszt dzisiejszej wizyty zwala z nóg: Nutka 129 zł, Bajka 489 zł i Farcik 465 zł. Za Nutkę zapłaci Ania z FB, nam pozostaje opłacenie 954 zł. Szczęśliwie na koncie fundacji ZEA mamy 200 zł od Aldrumki, ale nadal to kwota zwalająca z nóg biorąc pod uwagę, że niebawem płacimy za pobyt majowy. Nie dało się odpuścić tych badań. Od nich zależy dalsze postępowanie, szukanie domów. Ciągle tli się nadzieja, że może to nie są nowotwory złośliwe...

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Przyszła faktura z kliniki do Fundacji ZEA na kwotę 954 zł. Ponieważ na koncvie Fundacji było już 200 zł od Aldrumki, przed chwilą wpłaciłam pozostałe 754 złote na konto ZEA.

Bardzo dziękujemy, że możemy skorzystać z pomocy Fundacji ❤️

Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.05.2023 o 06:54, kado napisał:

Ja swoje skromne 30 zł też przenoszę z Farcika nbate oto tu nieszczęścia.

Tylko nr konta poproszę.

Serdecznie dziękujemy ❤️ ❤️ ❤️
Numer konta Ewy Marty, taki sam jak dla Farcika.

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.05.2023 o 06:54, kado napisał:

Ja swoje skromne 30 zł też przenoszę z Farcika nbate oto tu nieszczęścia.

Tylko nr konta poproszę.

Bardzo Ci kochana dziękujemy!! Numer konta ten sam co dla Farcika. Ja jestem skarbnikiem. Tylko w tytule napisz, że dla rodzeństwa z kojca 🙂

 

Link to comment
Share on other sites

  • Ewa Marta changed the title to BARDZO PROSIMY O DEKLARACJE!!! Rodzeństwo z maleńkiego kojca cztery psiaki- nie prosimy, ale BŁAGAMY o wsparcie dla nich! Mają tylko 200 zł deklaracji

Aż się boję zapeszyć, ale Ania, która wspiera Nutkę znalazła dom chcący ją adoptować. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, to sunia ma szansę na swój własny dom. Poprosimy o kciuki!!! Dom sprawdzony przez Anię. Tym razem nie zdążyłyśmy nawet zrobić ogłoszeń...

  • Like 4
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.05.2023 o 11:12, Ewa Marta napisał:

Aż się boję zapeszyć, ale Ania, która wspiera Nutkę znalazła dom chcący ją adoptować. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, to sunia ma szansę na swój własny dom. Poprosimy o kciuki!!! Dom sprawdzony przez Anię. Tym razem nie zdążyłyśmy nawet zrobić ogłoszeń...

BOMBA !

Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.05.2023 o 11:12, Ewa Marta napisał:

Aż się boję zapeszyć, ale Ania, która wspiera Nutkę znalazła dom chcący ją adoptować. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, to sunia ma szansę na swój własny dom. Poprosimy o kciuki!!! Dom sprawdzony przez Anię. Tym razem nie zdążyłyśmy nawet zrobić ogłoszeń...

Trzymam kciuki,aby się ziściło:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...