Jump to content
Dogomania

BARDZO PROSIMY O DEKLARACJE!!! Rodzeństwo z maleńkiego kojca cztery psiaki dwoje już w DS - Mają tylko 220 zł deklaracji


Recommended Posts

30.04 dostałyśmy dwie naprawdę znaczące wpłaty, bo 400 zł psiaki dostały od Małgosi i Rafała (niestety, żeby taka kwota się zebrała, trzeba było obciąć wpłaty na inne nasze psiaki) i 300 zł od Agnieszki mojej sąsiadki. Z całego serca za nie dziękujemy ❤️

W pierwszej chwili skoczyłam do góry z radości, że uda nam się zrobić mały zapas dla nich na maj. Po opłaceniu pobytu 2000 zł całej czwórki zostało na koncie 927,85 zł.  Niestety faktura wystawiona przez weta na Fundację ZEA za badanie krwi jest znacznie wyższa niż to, co zostało nam na koncie w Fundacji. Jutro Tola ma mi napisać ile trzeba dopłacić, ale szacuję, że 326 zł. 

10 maja Brawurka, Farcik i Nutka mają USG w Gliwicach. No i w tym momencie znowu jesteśmy bliskie zera jeśli chodzi o ich finanse. najważniejsze jednak, że psiaki czują się dobrze. Są bezpieczne i zaopiekowane. Dzięki dobrym ludziom z dogo trwają bazarki na psiaki. My też staramy się jakiś bazarek sklecić. Pocieszcie mnie bardzo proszę że jakoś to będzie, bo znowu jesteśmy w strachu...

Link to comment
Share on other sites

Bardzo serdecznie, z całego serca dziękujemy Fundacji ZEA za pomoc dla naszej rodzinki. Wstępnie miałyśmy dostać dla nich 500 zł. Wczoraj Tola napisała, że ZEA dorzuca jeszcze 125 zł i tym samym z ostatniej faktury za badanie krwi psiaków, która wyniosła 443 zł dopłaciłyśmy jedynie 200 zł ❤️ 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.05.2023 o 08:26, Ewa Marta napisał:

Bardzo serdecznie, z całego serca dziękujemy Fundacji ZEA za pomoc dla naszej rodzinki. Wstępnie miałyśmy dostać dla nich 500 zł. Wczoraj Tola napisała, że ZEA dorzuca jeszcze 125 zł i tym samym z ostatniej faktury za badanie krwi psiaków, która wyniosła 443 zł dopłaciłyśmy jedynie 200 zł ❤️ 

Opłacona faktura - 443.99 zł

psy u anecik.pdf

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.05.2023 o 08:26, Ewa Marta napisał:

Bardzo serdecznie, z całego serca dziękujemy Fundacji ZEA za pomoc dla naszej rodzinki. Wstępnie miałyśmy dostać dla nich 500 zł. Wczoraj Tola napisała, że ZEA dorzuca jeszcze 125 zł i tym samym z ostatniej faktury za badanie krwi psiaków, która wyniosła 443 zł dopłaciłyśmy jedynie 200 zł ❤️ 

200 zł jest już na koncie Zea, dziękuję.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.05.2023 o 14:20, b-b napisał:

Podajcie proszę konto bo doszła ostatnia wpłata i mogę przelać pieniążki z mojego bazarku :))

 

 

 

251 zł jest już na koncie rodzinki. Bardzo Ci kochana serdecznie dziękujemy za pomoc❤️

Link to comment
Share on other sites

Na dzisiejszym spacerze z psami czekało na mnie wielkie wzruszenie. Spotkałam Izę, która wczoraj wpłaciła dla psiaków 300 zł i dostałam 100 zł od jej 5-letniej córeczki  Gabrysi❤️ Ta kochana dziewczynka wyciągnęła ze swojej skarbonki stówę i poprosiła o przekazanie na bezdomne psiaki... No bardzo mnie to poruszyło, zwłaszcza, że Gabrysia zbiera pieniądze na park linowy i wie, że te pieniądze mogłaby zamienić na 3 wizyty w takim parku.

 

  • Like 3
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.05.2023 o 10:58, agat21 napisał:

Masz fajnych znajomych, którzy świetnie wychowują swoje dzieci. To daje nadzieję na przyszłość 🙂

Powiedziałam Izie, że to wspaniałe, że dziewczynka od małego potrafi się podzielić z potrzebującymi zwierzakami 🙂 Prosiłam, żeby bardzo podziękowała Gabrysi i przekazała, że to jest bardzo duża i ważna wpłata.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj Brawurka, Nutka i Farcik byli na USG. Każde z nich coś ma. Brawurka stan zapalny pęcherza. Dostała antybiotyk i probiotyk. Miała pobrany mocz do badania z pęcherza. Na lewym sutku ma lekkie zgrubienie. Kikut macicy (ona miała kastrację) przebudowany....

Nutka ma widoczne zmiany w wątrobie... Ponieważ wyniki krwi też nie były dobre zalecona została kontrola za 2 tygodnie.

Niestety najgorzej jest z Farcikiem:(  Śledziona ze zmianą rozrostową 11 x 7,4 mm w obrębie ogona, druga podtorebkowo na 5 mm i kolejna na 4,4 mm. W obrebie głowy śledziony widoczny czwarty guzek. Wątroba hiperechogenna cała usiana zmianami, powiększona 😞

On być może jest w gorszym stanie niż Bajka. 

Jesteśmy załamane. To wygląda i rokuje źle. Wet radzi usunąć śledzionę i zrobić biopsję wątroby. Za 2 tygodnie kontrola i decyzja co robić. Farcik miał zrobiony RTG i na szczęście w klatce piersiowej jeszcze czysto.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...