Jump to content
Dogomania

BARDZO PROSIMY O DEKLARACJE!!! Rodzeństwo z maleńkiego kojca cztery psiaki dwoje już w DS - Mają tylko 220 zł deklaracji


Recommended Posts

Dnia 2.04.2023 o 10:48, Alaskan malamutte napisał:

Wszystkie psiaki zostały dzisiaj odrobaczone. Powolutku dalsza profilaktyka.

Dostały mokrą karmę.  

Te psy CAŁE swoje życie były zamknięte!! One w szoku...

Powoli spada z nas napięcie..teraz widzimy ile pracy przed Anecik.....

Ogrom pracy..., leczenie, socjalizacja. Szacun dla Anecik i TZ 🌹, że zdecydowali się przyjąć/ zaopiekować się  trzema bardzo biednymi psiakami

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.04.2023 o 11:07, elik napisał:

Biedactwa  😞   Jadły wszystko, co znalazło się w ich zasięgu, ale kto wrzucił do ich zagrody folię?   

Wielkie dzięki Dziewczyny i podziw za to co zrobiłyście dla tych psiaków.

Zapewne Eluniu ten ich "pan". Wczoraj wrzucił do kojczyka mrożone truskawki, najprawdopodobniej w folii...

Wrzucił, a nie otworzył furtki, ponieważ była zarośnięta...nie można było jej otworzyć przy odbieraniu psiaków....

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.04.2023 o 11:14, Alaskan malamutte napisał:

Wrzucił, a nie otworzył furtki, ponieważ była zarośnięta...nie można było jej otworzyć przy odbieraniu psiaków....

To wszystkie psiaki mieszkały w jednym "kojcu"?
Patrząc na zdjęcia odniosłam wrażenie, że ten psiak był osobno. Nawet dziwiłam się czemu, skoro sunie jednak były wysterylizowane.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.04.2023 o 11:29, elik napisał:

To wszystkie psiaki mieszkały w jednym "kojcu"?
Patrząc na zdjęcia odniosłam wrażenie, że ten psiak był osobno. Nawet dziwiłam się czemu, skoro sunie jednak były wysterylizowane.

Elu, cztery psiaczki, czyli trzy sunie i piesek były w jednym mikrokojczyku. Ten starszy, większy tak ok 20k jest osobno, przy stodole...

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.04.2023 o 11:34, Alaskan malamutte napisał:

Elu, cztery psiaczki, czyli trzy sunie i piesek były w jednym mikrokojczyku. Ten starszy, większy tak ok 20k jest osobno, przy stodole...

Tak też rozumiałam, ale napisałaś, że

Cytat

Wrzucił, a nie otworzył furtki, ponieważ była zarośnięta...nie można było jej otworzyć przy odbieraniu psiaków....

dlatego pomyślałam, że jednak wszystkie były razem  🙂 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.04.2023 o 10:44, Moli@ napisał:

Boże, jakie biedne zaniedbane psy 😞..., miały szczęście, że trafiły na DOBRE dusze ❤️

Bardzo Ci Moly dziękujemy 😘 Takie z nas dobre dusze jak z Ciebie - też bardzo pomagasz 😃

Dnia 2.04.2023 o 10:54, Moli@ napisał:

Ogrom pracy..., leczenie, socjalizacja. Szacun dla Anecik i TZ 🌹, że zdecydowali się przyjąć/ zaopiekować się  trzema bardzo biednymi psiakami

Za to też dziękujemy i podpisujemy się pod tym wpisem! ❤️

Dnia 2.04.2023 o 11:05, Poker napisał:

Straszne biedy. Chyba dawno nie było na dogo aż tak zaniedbanych psów.

Myślę, że w realu wygląda to jeszcze gorzej. Sierść podobno sztywna. Co się da wstępnie opłukać, to zejdzie, ale u groomera spędzą bardzo dużo czasu. Niestety wizyty są umówione i to są wybłagane terminy na środę, czwartek i piątek. 

Dnia 2.04.2023 o 11:07, elik napisał:

Biedactwa  😞   Jadły wszystko, co znalazło się w ich zasięgu, ale kto wrzucił do ich zagrody folię?   

Wielkie dzięki Dziewczyny i podziw za to co zrobiłyście dla tych psiaków.

Elu, każdy mógł wrzucić tę torebkę, ale podejrzewamy, że to ten ich "opiekun" wrzucił torebkę z jakimś jedzeniem. To cud, że przeszła cała przez jelitka i nic nie uszkodziła 😞

Dnia 2.04.2023 o 11:10, alma591 napisał:

Mogę zadeklarować tylko 30 zł stałej.Będę wpłacać po 10-tym.Czy konto to samo co na pieska z łańcucha?

Bardzo Ci dziękujemy, z całego serca. Rzadko mamy aż taki stres jeśli chodzi o utrzymanie psiaków. Każda wpłata to dla nasz wielka pomoc ❤️

Dnia 2.04.2023 o 11:17, Alaskan malamutte napisał:

Nadziejko, pieniążki są na moim koncie i już je przelałam do Ewy Marty. Na cito trzeba opłacić odrobaczanie, szczepienie, groomera...i co tam jeszcze wyjdzie po drodze....

Tak, na pewno jutro dojdą i ja od razu je wpiszę. Przepraszam, że nie dzisiaj, ale przy tylu psiakach muszę trzymać się zasady, że wpisuję jak mam na koncie. Jesteśmy Ci Nadziejko bardzo wdzięczne, że natychmiast ruszyłaś na pomoc tym trzem bidusiom.

 

Przyznam, że i nami wstrząsnął ich widok w całości. Na tych zdjęciach stamtąd nie wyglądały aż tak źle. Te dwa długowłose to skóra i kości. Prawdopodobnie dominująca gładkowłosa sunia nr 1 zjadała większość tego, co dostawały. 

Teraz będą dostawały częściej mniejsze porcje i każdy osobno, żeby się nie pozabijały o dostęp do miski.

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.04.2023 o 12:16, Nesiowata napisał:

Szczeniaki  Lali też wydalały folię.

Straszne 😞

 

Nie wiem, czy już któraś z nas pisała, ale psiaki maja po około 3-4 lata. Taki kawał życia w zamknięciu. Najpierw były w jakimś miejscu bez dostępu do słońca, a potem w tym małym kojcu, za małym nawet dla jednego psa. 

Link to comment
Share on other sites

Dramat 😵💫 Jak można doprowadzić czujące stworzenia do takiego stanu? Nie będę się wypowiadać na temat "właściciela", bo to by było bardzo niecenzuralne. Wierzę, że doświadczy tego, co zafundował tym psiakom. 

Strasznie mi przykro, że mam taką nieciekawą sytuację z "moimi" psiakami i nie mogę w tej chwili zadeklarować nic konkretnego dla biedaków. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.04.2023 o 12:24, agat21 napisał:

Dramat 😵💫 Jak można doprowadzić czujące stworzenia do takiego stanu? Nie będę się wypowiadać na temat "właściciela", bo to by było bardzo niecenzuralne. Wierzę, że doświadczy tego, co zafundował tym psiakom. 

Strasznie mi przykro, że mam taką nieciekawą sytuację z "moimi" psiakami i nie mogę w tej chwili zadeklarować nic konkretnego dla biedaków. 

Agatko, deklarujesz! Robisz bazarek imienny, poświęcasz swój czas. Jesteśmy mega wdzięczne 🥰

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...