Jump to content
Dogomania

Forest ma swój własny dom!!! - czarny Skrzacik z lasu - znaleziony z dala od ludzi, zmarznięty, przerażony.


Recommended Posts

Link to comment
Share on other sites

Mnie wzruszył tekst "mocno przywiązuje się do opiekuna". No jak diabli się przywiązuje, skoro zwiał.
I jeszcze "W domu zachowuje czystość, grzecznie jeździ autem."
On jest u anecik w mieszkaniu? Czy w tym "domku"? A autem gdzie jeździł, że wiadomo, że grzecznie? Bo jedyna znana podróż, to chyba ta w kontenerku do hotelu.

Czepiam się, oczywiście, ale już mnie to wszystko wkurza, te przekłamania na Dogo.

Link to comment
Share on other sites

Ty weź coś na uspokojenie i przestań się wkurzać, bo życia szkoda 🙂 . Cały świat to jedno wielkie przekłamanie, w przypadku marketingu w ogóle do kwadratu, wszyscy wiedzą, w co jest grane, dlaczego akurat tu oczekujesz rzetelnych informacji? Poza tym pies to zawsze jedna wielka niewiadoma, tu jest taki, w domu, to którego trafi będzie siaki, a w innym byłby owaki.

Link to comment
Share on other sites

Ach, sentymenta, do depresji zachęta 😄

Nie mów, że w dawnych latach to inaczej działało. Trzeba coś dobrego w psie znaleźć i jakoś to zareklamować. No sama powiedz, zadzwoniłabyś o psa, który opiekuna ma generalnie w nosie, załatwia się w domu, niszczy, jest głośny i nie umie chodzić na smyczy? To nie o tym szczeniorze, przykład taki.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.03.2023 o 15:40, rozi napisał:

Szkoda niszczyć wątek. Ja już się zamknę. Chyba. Dawniej inaczej było, nikt nie podprowadzał "bardzo adopcyjnych"  psów, co może mają właściciela, mało to biedy w schronach, w przytuliskach? No nic.

Miałam plan, żeby cię ignorować, ale ostatnim wpisem przeszłaś samą siebie.

Jak śmiesz pisać o podprowadzaniu psa, który może ma właściciela, skoro nie masz pojęcia o całej sytuacji? Twoje złośliwości na naszych wątkach zaczęły się krótko po tym jak odmówiłam Ci adopcji Isi. To jakaś zemsta?

Może niefortunnie napisałam, że nie mogę za dużo pisać. Właściwsze byłoby stwierdzenie, że nie chcę za dużo pisać, bo nic to nie zmienia w sytuacji psa.

Psiak młodziutki, chudy jak szczapa znaleziony w środku lasu. Nie ma żadnych ogłoszeń ani papierowych ani w internecie o zaginięciu. Na informacje w internecie o jego znalezieniu nikt nie reaguje. Dziewczyny zajmujące się szukaniem mu domu szukają, pytają i dlatego wiadomo prawie na pewno, że psiak był w jednej rodzinie i nagle zniknął, a odpowiedzi gdzie jest są bardzo pokrętne i nikt nie mówi, że uciekł, zginął itp. Nikt go tam nie szuka i nikt go już nie chce. Więcej na ten temat pisać nie będę i na pewno nie będę dawać dobrych rad ludziom, którzy na tamtym terenie pracują od lat.

Nie tłumaczę się w tej chwili Tobie, ale uważam, że ludziom wspierającym Foresta należy się to wyjaśnienie. Ogłoszenia piszemy uczciwie, nie koloryzujemy, bo uważamy, że tylko to daje szansę na dobrą adopcję. Zachowuje czystość w miejscu, w którym jest i to akurat jest bardzo łatwe do zauważenia jeśli jest w pomieszczeniu sam. Kiedy jest w domu również nie sika. Aż dziwne, że tego nie rozumiesz. Na smyczy chodzi, bo Anecik trenuje to z nim. W samochodzie jechał trzy razy (z lasu do awaryjnego DTi na szczepienie jeszcze na miejscu i był bardzo chwalony przez dziewczyny) trzeci raz do hotelu, był grzeczny, nie załatwił się, nie zwymiotował. Do Anety już drugiego dnia przytulał się i czarował ją, więc widać, że przywiązuje się do opiekuna.

Nie rozumiem Twoich złośliwości, ale może inaczej nie umiesz. Najlepiej chyba czujesz się jak komuś dowalisz. Może zajmij się wątkami psów od Jaagi, bo widzę, że tam potrafisz być miła.

Nigdy nie pomogłaś żadnemu naszemu podopiecznemu. Kiedy wchodzisz ostatnio, siejesz zamęt. Najlepiej byłoby, gdybyś po prostu omijała nasze wątki. Zapraszamy ludzi życzliwych, którym leży na sercu dobro psa, a nie dowalanie ludziom i posądzanie ich o rzeczy, których nie zrobili.

Kiedyś myślałam, że jesteś pyskata, ale że da się z Tobą prowadzić dialog. Myliłam się. Jesteś czepialska i niemiła. Od teraz mam zamiar ignorować Twoje wpisy, chociaż mam nadzieję, że po prostu znikniesz z naszych wątków.

Pozostałe osoby najmocniej przepraszam, że musicie czytać naszą korespondencję. Myślałam, żeby napisać do rozi na PW, ale wobec oskarżeń o kradzież psa nie mogłam tego tak zostawić. Z mojej strony to ostatnia odpowiedź do rozi. Potrafię być mądrzejsza i nie reagować na dalsze zaczepki. Mam nadzieję, że zostaniecie z Forestem aż do szczęśliwego znalezienia domu. 

 

  • Like 5
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.03.2023 o 14:28, sunnynight napisał:

Jamnika? Serio? Jak dla mnie to nic w nim z jamnika nie widać, ale może po prostu na zdjęciach tak wychodzi...

My widzimy w nim mix jamnika szorstkowłosego i teriera. ale to jest jedynie tytuł ogłoszenia. Nikomu nie będziemy wpierać, że to jamnik:

nowy02.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.03.2023 o 17:05, Ewa Marta napisał:

Miałam plan, żeby cię ignorować, ale ostatnim wpisem przeszłaś samą siebie.

Jak śmiesz pisać o podprowadzaniu psa, który może ma właściciela, skoro nie masz pojęcia o całej sytuacji? Twoje złośliwości na naszych wątkach zaczęły się krótko po tym jak odmówiłam Ci adopcji Isi. To jakaś zemsta?

Może niefortunnie napisałam, że nie mogę za dużo pisać. Właściwsze byłoby stwierdzenie, że nie chcę za dużo pisać, bo nic to nie zmienia w sytuacji psa.

Psiak młodziutki, chudy jak szczapa znaleziony w środku lasu. Nie ma żadnych ogłoszeń ani papierowych ani w internecie o zaginięciu. Na informacje w internecie o jego znalezieniu nikt nie reaguje. Dziewczyny zajmujące się szukaniem mu domu szukają, pytają i dlatego wiadomo prawie na pewno, że psiak był w jednej rodzinie i nagle zniknął, a odpowiedzi gdzie jest są bardzo pokrętne i nikt nie mówi, że uciekł, zginął itp. Nikt go tam nie szuka i nikt go już nie chce. Więcej na ten temat pisać nie będę i na pewno nie będę dawać dobrych rad ludziom, którzy na tamtym terenie pracują od lat.

Nie tłumaczę się w tej chwili Tobie, ale uważam, że ludziom wspierającym Foresta należy się to wyjaśnienie. Ogłoszenia piszemy uczciwie, nie koloryzujemy, bo uważamy, że tylko to daje szansę na dobrą adopcję. Zachowuje czystość w miejscu, w którym jest i to akurat jest bardzo łatwe do zauważenia jeśli jest w pomieszczeniu sam. Kiedy jest w domu również nie sika. Aż dziwne, że tego nie rozumiesz. Na smyczy chodzi, bo Anecik trenuje to z nim. W samochodzie jechał trzy razy (z lasu do awaryjnego DTi na szczepienie jeszcze na miejscu i był bardzo chwalony przez dziewczyny) trzeci raz do hotelu, był grzeczny, nie załatwił się, nie zwymiotował. Do Anety już drugiego dnia przytulał się i czarował ją, więc widać, że przywiązuje się do opiekuna.

Nie rozumiem Twoich złośliwości, ale może inaczej nie umiesz. Najlepiej chyba czujesz się jak komuś dowalisz. Może zajmij się wątkami psów od Jaagi, bo widzę, że tam potrafisz być miła.

Nigdy nie pomogłaś żadnemu naszemu podopiecznemu. Kiedy wchodzisz ostatnio, siejesz zamęt. Najlepiej byłoby, gdybyś po prostu omijała nasze wątki. Zapraszamy ludzi życzliwych, którym leży na sercu dobro psa, a nie dowalanie ludziom i posądzanie ich o rzeczy, których nie zrobili.

Kiedyś myślałam, że jesteś pyskata, ale że da się z Tobą prowadzić dialog. Myliłam się. Jesteś czepialska i niemiła. Od teraz mam zamiar ignorować Twoje wpisy, chociaż mam nadzieję, że po prostu znikniesz z naszych wątków.

Pozostałe osoby najmocniej przepraszam, że musicie czytać naszą korespondencję. Myślałam, żeby napisać do rozi na PW, ale wobec oskarżeń o kradzież psa nie mogłam tego tak zostawić. Z mojej strony to ostatnia odpowiedź do rozi. Potrafię być mądrzejsza i nie reagować na dalsze zaczepki. Mam nadzieję, że zostaniecie z Forestem aż do szczęśliwego znalezienia domu. 

 

U mnie piękny śnieg.

Kiedyś zginął mi seter gordon.. Gdyby trafił na Was, to w życiu bym go nie odzyskała.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.03.2023 o 17:17, Ewa Marta napisał:

My widzimy w nim mix jamnika szorstkowłosego i teriera. ale to jest jedynie tytuł ogłoszenia. Nikomu nie będziemy wpierać, że to jamnik

Terier nasuwa się od razu, ale jamnika naprawdę nie widzę 😉 . Nieważne, każdy zobaczy to, co sam zechce, najważniejsze, żeby ktoś zobaczył w nim swojego psa 🙂

  • Like 1
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Na pierwszej i trzeciej fotce (na pierwszej stronie wątku) mordka fotografowana od przodu i oczywiście uszy bardzo przypominały jamnika szorściaka. Ale jakich ma naprawdę rodziców i dziadków nie dowiemy się raczej, Będę się bardzo cieszyć, jeśli szybko znajdzie dom - jest w wieku, w którym łatwo ukierunkować jego energię.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.03.2023 o 17:38, sunnynight napisał:

Terier nasuwa się od razu, ale jamnika naprawdę nie widzę 😉 . Nieważne, każdy zobaczy to, co sam zechce, najważniejsze, żeby ktoś zobaczył w nim swojego psa 🙂

Podpisuję się obiema łapkami

Fajny mix..., śliczny, wesoły psuch 😀

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.03.2023 o 17:38, sunnynight napisał:

Terier nasuwa się od razu, ale jamnika naprawdę nie widzę 😉 . Nieważne, każdy zobaczy to, co sam zechce, najważniejsze, żeby ktoś zobaczył w nim swojego psa 🙂

 

Dnia 27.03.2023 o 18:54, Moli@ napisał:

Podpisuję się obiema łapkami

Fajny mix..., śliczny, wesoły psuch 😀

Ja też się podpisuję😃

Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.03.2023 o 18:06, Sowa napisał:

Na pierwszej i trzeciej fotce (na pierwszej stronie wątku) mordka fotografowana od przodu i oczywiście uszy bardzo przypominały jamnika szorściaka. Ale jakich ma naprawdę rodziców i dziadków nie dowiemy się raczej, Będę się bardzo cieszyć, jeśli szybko znajdzie dom - jest w wieku, w którym łatwo ukierunkować jego energię.

Szukamy domu świadomego pracy, jaką trzeba wykonać 😃

Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.03.2023 o 07:05, Ellig napisał:

received_1211274706177969_copy_474x459.jpg

received_1331368204094982_copy_325x433.jpg

received_235000478913568_copy_372x434.jpg

received_755785766225840_copy_434x434.jpg

 

Dnia 30.03.2023 o 07:04, Ellig napisał:

received_154924320828579_copy_434x434.jpg

received_1234324060519168_copy_434x434.jpg

received_910153116772160_copy_432x491.jpg

received_2377014292457929_copy_352x434.jpg

                            😍🍀

Najlepsiutkiego iskiereczku skrzaciu cudny uszaciu                                                         dla mnie caluni czas Skrzacik

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...