Jump to content
Dogomania

Forest ma swój własny dom!!! - czarny Skrzacik z lasu - znaleziony z dala od ludzi, zmarznięty, przerażony.


Recommended Posts

Dnia 23.03.2023 o 21:45, agat21 napisał:

Przelałam 172 zł na konto Ewy Marty z bazarku imiennego Forresta. Alaskan jeszcze dośle 20 zł. 

Proszę o potwierdzenie jak kasa dotrze 🙂

Melduję radośnie, że na koncie Foresta mamy już 192 zł z bazarku imiennego. Pięknie dziękujemy za pomoc i za fajne imię ❤️

A z dobrych wiadomości mam jeszcze taką, że od kwietnia siostra elficzkowej przenosi na Foresta deklarację Blanki 30 zł. Bardzo dziękujemy ❤️

Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.03.2023 o 17:07, sunnynight napisał:

Nawet jak się zgłosi, to już pewnie i tak psa nie dostanie. Po co było gubić. No i ten chip to jednak powinien był mu wsadzić.

Tak nie można. Może dzieci w domu płaczą. Pies nie wygląda, jakby miał proch wymyślić, to się i zgubił, wyskoczył z obroży. Nie był jakoś zaniedbany.

Link to comment
Share on other sites

Oj, Rozi, Rozi... Jak to, wyskoczył z obroży? Szeleczki powinien mieć, a obrożę (z adresatką!) na dodatek. Każdy to przecież wie. Podobnie jak to, że psa należy szukać na grupach na przykład. Nie wie? To znaczy, że jest nieodpowiedzialny i w ogóle psa nie powinien mieć. Pluszaka niech dzieciom kupi.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.03.2023 o 18:26, sunnynight napisał:

Oj, Rozi, Rozi... Jak to, wyskoczył z obroży? Szeleczki powinien mieć, a obrożę (z adresatką!) na dodatek. Każdy to przecież wie. Podobnie jak to, że psa należy szukać na grupach na przykład. Nie wie? To znaczy, że jest nieodpowiedzialny i w ogóle psa nie powinien mieć. Pluszaka niech dzieciom kupi.

🙂

Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.03.2023 o 18:57, Ewa Marta napisał:

Z wywiadu dziewczyn wygląda na to, ze psiak został wyrzucony. Nie moge za dużo pisać, ale w rodzinie byly dwa maluchy, jeden umarł na  parwo, ten przeżył, ale sie znudził. 

To już któryś wątek, że "nie można pisać".
Czyli wiadomo czyj to pies? Nie został znaleziony w lesie?
Jeśli wyrzucony, to dlaczego nie można napisać? I normalnie załatwić sprawy. Właściciel się zrzeknie.

Link to comment
Share on other sites

Został znaleziony w lesie, zmarznięty, głodny. 

Dopiero niedawno okazało się co napisałam. A sprawy nie można załatwić jak piszesz normalnie, bo ludzie powiedzą, ze pies uciekł.

Nie bedziemy dalej ciągnąć tematu, dla nas ważny jest pies. Mam nadzieję, ze Tobie rozi też chodzi o dobro psa, a nie o dociekanie i robienie zamieszania. 

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...