Jump to content
Dogomania

Szybki bazarek ubraniowy (do 14.03 godz. 20.00) dla psiaków Fundacja Dom Psiego Seniora La Luna


BoUnTy

Recommended Posts

Kochani zapraszam do drugiego już szybkiego bazarku (nie spodziewałam się takiej szybkiej pomocy!). Fantów mam naprawdę ogromne ilości, więc zależy mi obecnie na sprawnej obróbce tematu, stąd opcja KUP TERAZ 🙂

Parę słów o Fundacji. Że seniory to moje całe serduszko wiele osób stąd wie. Wie, że od lat jestem czynną działaczką. Stąd też, gdy pojawił się pomysł fundacji dla seniorów od razu bez zastanowienia zaoferowałam, że pomogę ile tchu 😄 To początki, ale wspólnie przez lata dałyśmy nowe życie już dziesiątkom seniorów, jednak okazało się... że to wciąż za mało. Za dużo staruszków, a dom i portfel z gumy nie jest. CHCEMY WIĘCEJ I WIĘCEJ! Serduszka są pojemne.

Czym zajmuje się Fundacja oprócz bezpośrednią opieką nas staruszkami? POMAGAMY LUDZIOM! Ludziom, których z przyczyn losowych przestało stać na utrzymanie/leczenie swojego zwierzęcia, a ten wymaga natychmiastowej pomocy. Szukamy też tymczasowych oraz dożywotnich domów dla staruszków ze schronisk, biorąc na swoje bardzo część kosztów ich utrzymania.

Myślisz sobie WARIACTWO!

TAK. Ale dla wielu to jedyna szansa. Pomóż nam działać

 

Bazarek do 14.03.3023 do godziny 20:00

 

  Zapraszam na FB Fundacji @fundacjalaluna

oraz wsparcia przez Vinted - tam dużo, dużo więcej!

https://www.vinted.pl/member/134669238-fundacjalaluna

 

Zaznaczę, że wszystkie rzeczy są także wystawione na Vinted i istnieje ryzyko, że zostaną zakupione w opcji KUP TERAZ

 

1. Bluzka Next r. 36 - delikatna, dziewczęca, zakończona ładną koronką.

KT 10 zł.

spacer.png

 

2. Bluza LA SENZA r. 38.

Bluza krótka z kapturem, luźna, obszerny dekolt. Można spuszczać na ramię i tak wygląda najlepiej, ale mój manekin... Nie ma ramion.

KT 8 zł.

spacer.png

 

3. T-shirt GOLDDIGGA, stan bardzo dobry. ROZMIAR 38 REZERWACJA POZA DOGO

KT 15 zł.

spacer.png

 

 

4., Top kopertowy marszczony RIVER ISLAND.

Top kopertowy, kolorze przyjemnej czekolady. Elastyczny. Rozmiar 38, choć dla mnie raczej mniejsze 38.

KT 8 zł.

KT 8 zł. spacer.png

 

5. Królewski golf bez rękawów

Brak rozmiaru i składu, ale to zapewne bawełna z elastanem, rozmiar 36. Dopasowany, obcisły, z ładnym golfikiem.
 
KT 8 zł.

 

1678530423.jpeg?s=0ca3724524f572e8f7b7be

 

6. T-shirt Basic Atmosphere

Różowy, używany, w stanie bardzo dobrym. Bawełna z 5% elastanu, co daje materiałowi fajną rozciągliwość i miękkość.
 
KT 7 zł.
 
1678521085.jpeg?s=8f56f3d742af07e1b8dc28
 

 

7.Bluza damska trekkingowa bezrękawnik

NKD Sports function, S (36). Dobrej jakości, w stanie bardzo dobrym. Ocieplona polarem, bezrękawnik.
 
KT 30 zł.
 
1678559935.jpeg?s=97c5ec8efb85a78b205026
 
8. T-shirt basic - SPRZEDANO limonka80
KT 6 zł.
 
1678508704.jpeg?s=c5d76cef9b54ac17bd252b
 
9. Sukienka w stanie bardzo dobrym, długa, pięknie układająca się. Ma fajne duże kieszenie. Rozmiar M. SPRZEDANE AGAT21
 
KT 25 zł.
 
1678473474.jpeg?s=79b822e5dda8df8948083f
 
10. Bluzka bezrękawnik 100% len W pięknym pomarańczowym kolorze..rozmiar 42
 
KT 17 zł.
 
1678118224.jpeg?s=f91a17c91b8752560cb8d0
 
 
Czy ja już mówiłam, że jesteście niesamowici? 😄
 
3...2...1.... zaczynamy!
Link to comment
Share on other sites

  • BoUnTy changed the title to Szybki bazarek ubraniowy (do 14.03 godz. 20.00) dla psiaków Fundacja Dom Psiego Seniora La Luna

HOP!

Zapraszam z rana i reklamuje Bożenkę przy okazji 😍

334953569_221929176979375_77753086882964

 

"Bożenka przyjechała do nas (schroniska) w sierpniu 2022. Była zaniedbana – ledwo chodziła, na jej grzebiecie były liczne wyłysienia spowodowane pchłami, miała przerośnięte pazury. Aktualnie Bożenka to spokojna, bezproblemowa sunia, która dobrze dogaduje się zarówno z psami jak i z kotami. Lubi kontakt z człowiekiem i dobrze chodzi na smyczy. Po prostu pies idealny! W grudniu została gwiazdą kalendarza. Cała sesja tylko nam udowodniła, że Bożenka to bardzo grzeczny i ułożony piesek. Pozowała jak prawdziwa gwiazda! Bożenka ma już 14 lat, dlatego pragniemy szybko znaleźć jej kochający i odpowiedzialny dom!"

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.03.2023 o 15:18, Jo37 napisał:

Zapraszamy....

Dziękuję za podrzucanie ❤️ To miłe.

Mam taką refleksje. Na dogo spędziłam wiele intensywnych lat. Od czasu, gdy zaczęłam pracę w schronisku moje działania kręciły się na dbaniu o stronę i FB azylu oraz codzienne działania adopcyjne. Współpracowałam z dziesiątkami fundacji, wolontariuszami i ludźmi, ale... Nigdzie nie ma takiej życzliwości, bezinteresowności i zaangażowania jak tutaj ❤️ Tęskniłam za tym... choć widzę, że dogo już niemal umarło ☹️

Jesteście niesamowici ❤️

Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.03.2023 o 19:18, Perełka1 napisał:

Dlaczego Bożenka nie chodziła? Z powodu pazurów?

A jak ze zdrowiem?

To pytania do schroniska. Ja obecnie już drugi rok nie pracuje... Wiem tyle, co jest na stronie 😞 Jeśli chcesz, dowiem się.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.03.2023 o 19:25, BoUnTy napisał:

To pytania do schroniska. Ja obecnie już drugi rok nie pracuje... Wiem tyle, co jest na stronie 😞 Jeśli chcesz, dowiem się.

Dzwoniłam do schroniska, i ogólnie Bożenka była bardzo wyniszczona po przyjęciu, niedożywiona, to najprawdopodobniej przyczyna jej problemów. Nie wiadomo nic o ewentualnych chorobach, ale trzeba się liczyć z tym, że wymaga dalszego przebadania. Oczywiście wiemy, że jest w tym temacie pomoc finansowa schroniska w ramach "Przezimuj Staruszka" 50% w lecznicy współpracującej że schroniskiem, a my jako La Luna możemy pokryć pozostałe 50%. Niestety jesteśmy młodą fundacja, bez porządnego zaplecza finansowego, więc nie możemy jeszcze na tym etapie cudów zaproponować, bo nasze konto jest dosyć "biedne" 😅, ale robimy co możemy 🙂 aby się rozkręcić. Od tego zależy nie jedno szczęśliwe życie ♥️ 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...