Jump to content
Dogomania

Pimpuś ma dom!!! Zamieszkał w Pyskowicach. Zabrakło dla ciebie miejsca piesku...Pimpuś po śmierci opiekuna trafił na ulicę.


Recommended Posts

Asiu, brak mi słów. Pomagasz kolejnemu psiemu aniołowi, do którego nie dorośli ludzie, którzy powinni być za niego odpowiedzialni. Mam nadzieję, że sprawiedliwości stanie się zadość. Pimpuś znajdzie wspaniały dom, na Ciebie spłynie fala dobrej energii 😉 , a na małych ludzi.. no złej energii.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.03.2023 o 10:05, agat21 napisał:

Asiu, brak mi słów. Pomagasz kolejnemu psiemu aniołowi, do którego nie dorośli ludzie, którzy powinni być za niego odpowiedzialni. Mam nadzieję, że sprawiedliwości stanie się zadość. Pimpuś znajdzie wspaniały dom, na Ciebie spłynie fala dobrej energii 😉 , a na małych ludzi.. no złej energii.

Witaj Agatko u Pimpusia,  bardzo się cieszę, że jesteś tutaj z nami. e-gify.pl - gify, animowane gify,gify na bloga, emotikony serca!

Mój TZ powiedział, że chyba ograniczy mi dostęp do fb.....Na to mu powiedziałam, że na ulicy też znajdę psiaka..i w schronisku....Więc to bez sensu 🙂

Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.03.2023 o 13:35, Jo37 napisał:

Niestety, uroda na wsi nie ma znaczenia. Inna sprawa, że każdemu zwierzakowi należy

się dobre życie.

Dokładnie. Myślę, że Pimpuś nie powinien długo czekać na dom.

W następnej kolejności zechcę pomóc psu, który od kilku miesięcy "siedzi" mi w głowie..ale to dopiero, jak Blanka pojedzie do domku na zawsze. To spory pies, z domkiem nie będzie łatwo, ale .....skradł serce i koniec

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.03.2023 o 13:32, Alaskan malamutte napisał:

Witaj Jo37. 

Tak, śliczny...nawet uroda nie uchroniła go przed ulicą.... 

Niestety, uroda nie chroni od bezdomności. Nasz Gumiś jest identyczny jak Pimpuś, został wyrzucony kilka lat temu w zimie w lesie koło Połańca. Deklaruję stałą 50 zł dla Pimpusia. Proszę o dane do wpłaty.

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.03.2023 o 13:39, Alaskan malamutte napisał:

W następnej kolejności zechcę pomóc psu, który od kilku miesięcy "siedzi" mi w głowie..ale to dopiero, jak Blanka pojedzie do domku na zawsze. To spory pies, z domkiem nie będzie łatwo, ale .....skradł serce i koniec

Zdradź co to za piesio  🙂 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...