Jump to content
Dogomania

Pimpuś ma dom!!! Zamieszkał w Pyskowicach. Zabrakło dla ciebie miejsca piesku...Pimpuś po śmierci opiekuna trafił na ulicę.


Recommended Posts

Ja mu się nie dziwię. Pamiętam jak Amber do mnie trafiła to nie było mowy o chrupkach.

Dostawałam próbki karm z zaprzyjaźnionego sklepu i hrabianka zaakceptowała tylko jeden smak Acany.

Dzisiaj o tej karmie nie ma mowy bo jest strasznie droga.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.03.2023 o 10:06, Filipki napisał:

Paczka opuściła już centrum dystrybucji. Myślę , że we wtorek dotrze. Kurier Dpd. To będzie 24x800 puszek animody wołowina z kaczymi sercami. 

 

 

Pięknie z Pimpusiem dziękujemy!!! e-gify.pl - gify, animowane gify,gify na bloga, emotikony serca!

Poprosiłam Anecik, aby umówiła go do groomera. Na porządną kąpiel i wyczesanie. TYLKO. Pod żadnym pozorem nie chcę, aby go ostrzygła. Pimpuś ma śliczną sierść, to jego ozdoba. 

W poniedziałek Anecik będzie umawiać. No i kastracja. Możliwa dopiero ok 30 marca. Psiak jest zaszczepiony p. chorobom wirusowym, na razie kastrować nie wolno. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.03.2023 o 10:06, Filipki napisał:

Paczka opuściła już centrum dystrybucji. Myślę , że we wtorek dotrze. Kurier Dpd. To będzie 24x800 puszek animody wołowina z kaczymi sercami. 

 

 

                              Dziękuję serce z kwiatów - Gify i obrazki na GifyAgusi.pl

Link to comment
Share on other sites

Dosyć długo zwlekałyśmy z podziałem funduszy po adopcjach naszych psiaków. Na pewno powrót z adopcji Kiry miał na to duży wpływ. Teraz jednak są inne psiaki w potrzebie. Ustaliłyśmy z Alaskan i Ellig, że Pimpek dostanie następujące kwoty:

100 zł po adopcji Tosi i Teosia
150 zł po adopcji Kiry.

Zaraz wysyłam kasę do Alaskan 🙂


 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.03.2023 o 20:31, Ewa Marta napisał:

Dosyć długo zwlekałyśmy z podziałem funduszy po adopcjach naszych psiaków. Na pewno powrót z adopcji Kiry miał na to duży wpływ. Teraz jednak są inne psiaki w potrzebie. Ustaliłyśmy z Alaskan i Ellig, że Pimpek dostanie następujące kwoty:

100 zł po adopcji Tosi i Teosia
150 zł po adopcji Kiry.

Zaraz wysyłam kasę do Alaskan 🙂


 

Jak tylko kasa zamelduje się na koncie Pimpusia, potwierdzę na wątkach Kiry , Teosia i Tosi 🙂

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...