Jump to content
Dogomania

Zakończony rozliczony. Czytnik e-booków Kindle dla staruszka Gucia, do 21.03.


Tyśka)

Recommended Posts

Cześć! Serdecznie zapraszam na ekspresowy i skromny bazarek dla zadłużonego staruszka Gucia:

received_298863262198450.jpeg.701a17d4157736f50d555ff0f0ba6aad.jpeg.4aa53bf9b894dd5804e9e8ece558c17a.jpeg

Bazarek ma formę licytacji i trwa do 21.03. do godziny 21:00. Zwycięzca licytacji przelewa bezpośrednio pieniądze do agat21, do mnie tylko zwrot kosztów opakowania i wysyłki. Wysyłam po potwierdzeniu przez agat21 otrzymanych pieniędzy za fant. 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Do licytacji oddaję czytnik e-booków Kindle Paperwhite III (2015), 4 GB, 300 ppi. Dostałam go parę lat temu, mało go używałam. Działa (właśnie ładowalam), mam oryginalne opakowanie do niego, kabel do ładowania USB, rysik. Ustawienia są w języku angielskim. 

Cena wywoławcza: 150 zł

Licytuje: sunnynight - za cw

Poker - za 160 zł

Jo37 - za 165 zł

Poker - za 170 zł

Screenshot_20230307_120145_Gallery.jpg.1d8ca3eefbe943ce1a19b002b5bd9f5d.jpg

Screenshot_20230307_120150_Gallery.jpg.cde8526be6cea9cf35166ee8984624be.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.03.2023 o 12:16, Poker napisał:

Co na nim można robić?

Alternatywa papierowych książek. Można na nim czytać e-booki, książki w pdf, dodatkowo podkreślać cytaty, zmieniać lub zwiększać/zmniejszać czcionkę tekstu, zmieniać jasność ekranu, ma łącze z WiFi. 

Jeśli się tutaj nie sprzeda to go wystawię na olx z myślą o Guciu :). Mnie jednak lepiej wchodzą papierowe książki.

Link to comment
Share on other sites

  • Tyśka) changed the title to Czytnik e-booków Kindle dla staruszka Gucia, do 21.03.

Ja nie kupię, bo już mam, ale chociaż podbiję reklamując produkt 😄

Nie wyobrażałam sobie życia bez książek papierowych, powolutku się przekonywałam, żeby chociaż na urlop brać małe urządzenie zamiast sterty ciężkich książek.

Teraz już mi się całkiem przestawiło:

1. nie czujesz w ogóle, czy książka to wielka nieporęczna cegła, trzymasz w jednej ręce czytnik w drugiej ulubiony napój 🙂

2. wspomniany wyżej urlop - brałam zawsze co najmniej 2 książki, gorzej jak któraś mi mega nie podeszła, to trzeba było kombinować: albo brać na zapas albo kupować na miejscu. Teraz nie ma w ogóle tematu: biorę tyle ile mi się podoba, na  objętość i wagę bagażu to nie wpływa

3. z wiekiem coraz bardziej doceniam możliwość zwiększenia czcionki 😆

4. bez problemu można czytać w nocy, nie irytując współspacza światłem

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.03.2023 o 15:00, feryenne napisał:

Ja nie kupię, bo już mam, ale chociaż podbiję reklamując produkt 😄

Nie wyobrażałam sobie życia bez książek papierowych, powolutku się przekonywałam, żeby chociaż na urlop brać małe urządzenie zamiast sterty ciężkich książek.

Teraz już mi się całkiem przestawiło:

1. nie czujesz w ogóle, czy książka to wielka nieporęczna cegła, trzymasz w jednej ręce czytnik w drugiej ulubiony napój 🙂

2. wspomniany wyżej urlop - brałam zawsze co najmniej 2 książki, gorzej jak któraś mi mega nie podeszła, to trzeba było kombinować: albo brać na zapas albo kupować na miejscu. Teraz nie ma w ogóle tematu: biorę tyle ile mi się podoba, na  objętość i wagę bagażu to nie wpływa

3. z wiekiem coraz bardziej doceniam możliwość zwiększenia czcionki 😆

4. bez problemu można czytać w nocy, nie irytując współspacza światłem

 

Potwierdzam, że to super rzecz! Ja też dostałam w prezencie jakiś czas temu i sprawdziło mi się na urlopie czy wyjeździe nie raz. 😃👍

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...