Jump to content
Dogomania

Natka już w swoim super domu, takim jaki jej obiecaliśmy :) Natka, skrzywdzona przez ludzi i los, nie wiadomo jak długo czekała ze złamana łapką na pomoc, na ulgę w bólu. Już jest w hotelu, gdzie czeka na operację łapki. Potrzebne jest wsparcie finansowe.


Recommended Posts

Dnia 27.03.2023 o 13:32, elik napisał:

Chyba już po.

EDIT
Pomyliłam wątki, to Balbinka ma mieć operację o 12-tej.

Natka też dzisiaj o 12.00 miała operację, ale o godzinie zabiegu  dowiedziałam się dopiero, jak sunia była już w hoteliku. Hania napisała teraz,  że  wszystko dobrze. Tutaj Natka jeszcze przed 12.00, jak czeka w lecznicy ...

received_876331836774476.jpeg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.03.2023 o 19:02, sunnynight napisał:

Też myślę, że będzie jej łatwiej. Lepszy brak łapy, niż stale przeszkadzająca i boląca łapa. Raz-dwa się nauczy.

Zamojski Sand, też z zamojskiego  schroniska, który miał amputowaną łapę rok temu, biegał już na drugi dzień po operacji, też był u Hani ( też stracił przednią łapę).

Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.03.2023 o 09:46, elik napisał:

Nateczko kochana trzymaj się skarbie.
Tak mi przykro z powodu tego co ją czeka, ale nie ma wyjścia, żeby było lepiej, teraz musi być gorzej  
 😒                        

Też bardzo przeżywam to wszystko, oby teraz było już tylko lepiej, a Natka mogła cieszyć się beztroskim psim życiem.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.03.2023 o 18:56, Tola napisał:

Natka też dzisiaj o 12.00 miała operację, ale o godzinie zabiegu  dowiedziałam się dopiero, jak sunia była już w hoteliku. Hania napisała teraz,  że  wszystko dobrze. Tutaj Natka jeszcze przed 12.00, jak czeka w lecznicy ...

received_876331836774476.jpeg

Widać serce mi to podpowiedziało. Nateczka teraz już będzie mogła biegać, bawić się z psiakami i czekać na wspaniały domek.   

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.03.2023 o 10:39, limonka80 napisał:

Wiadomo jak malutka się czuje ?

 

Dnia 28.03.2023 o 10:42, elik napisał:

Właśnie wróciłam z rehabilitacji i też jestem ciekawa jak się Natunia czuje.

Wszystko jest dobrze, Natka noc spędziła w lecznicy pod opieką weta,  Hania odebrała ją dzisiaj około 15.00.  Kochane maleństwo wraca do hoteliku. 

received_920409612501397.jpeg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.03.2023 o 18:49, Tola napisał:

Wszystko jest dobrze, Natka noc spędziła w lecznicy pod opieką weta,  Hania odebrała ją dzisiaj około 15.00.  Kochane maleństwo wraca do hoteliku. 

Jak wysoko została amputowana łapka?

Link to comment
Share on other sites

Na koncie ZEA jest wpląta na operację Natki, pięknie dziękujęserce-ruchomy-obrazek-0641.gif

300 zł - mar.gajko (23.03.)

Ponieważ p. Beata opłaci operację, pieniądze zebrane tutaj na ten cel przeznaczę na ratowanie zdrowia  innego zamojskiego psa, dam znać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...