Jump to content
Dogomania

Natka już w swoim super domu, takim jaki jej obiecaliśmy :) Natka, skrzywdzona przez ludzi i los, nie wiadomo jak długo czekała ze złamana łapką na pomoc, na ulgę w bólu. Już jest w hotelu, gdzie czeka na operację łapki. Potrzebne jest wsparcie finansowe.


Recommended Posts

Dnia 17.03.2023 o 08:13, Tola napisał:

My diagnozowaliśmy w ubiegłym roku kota, ale mailowo było bardzo trudno o kontakt. 

Najpierw trzeba zadzwonić i porozmawiać. Gdyby było trudno, to tak samo można umówić się na klinikę uniwersytecką na wizytę lub w którejś klinice, gdzie gościnnie konsultuje. U Barytona mieliśmy kontakt już przy TK w Krakowie, bo tam robi opisy. Potem sam sie z nami kontaktowal mailowo.Operacja była w Orzeszu w doskonałe wyposażonej klinice. Nie na wszystkie operacje jest sprzęt na uczelni.

Przyznam, że mnie kusi jeszcze wysłać mu Linde do konsultacji. Tylko stale coś wypada, są kolejne trudne przypadki, a gdyby było możliwe coś u niej podziałać, to konieczne byłoby zebranie dużych środków, co wymaga zaangazowania i nawet rehabilitacji nie mam gdzie robić. 

Link to comment
Share on other sites

Nie mam dobrych wieści:(

Poker rozmawiała dzisiaj z dr Bieżyńskim - niestety łapki nie da się uratować, jest za bardzo pogruchotana:(

Amputacja była umówiona na jutro, ale ze względu na konsultację u dr. Bieżynskiego, Hania przełożyła operację na poniedziałek.

Na pewno suni potrzebne będą ciepłe myśli i kciuki.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.03.2023 o 21:26, Tola napisał:

Nie mam dobrych wieści:(

Poker rozmawiała dzisiaj z dr Bieżyńskim - niestety łapki nie da się uratować, jest za bardzo pogruchotana:(

Amputacja była umówiona na jutro, ale ze względu na konsultację u dr. Bieżynskiego, Hania przełożyła operację na poniedziałek.

Na pewno suni potrzebne będą ciepłe myśli i kciuki.

Bidulka  😞  Szkoda, że jednak łapka musi być amputowana  😞  

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny dla psa amputacja nie jest na szczęście takim dramatem jak dla nas, one nie zdają sobie sprawy, że są niepełnosprawne i nie ogranicza ich to w żaden sposób kiedy już nauczą się funkcjonować 🙂 

Ku pokrzepieniu zerknijcie na wątek mojej tymczaski sprzed wieku lat - Muszka była po wypadku i amputacji tylnej łapy, znalazła cudowny dom i jest jednym z radośniejszych psów jakie spotkałam🙂

Trzymam kciuki za Natkę, żeby szybko nauczyła się funkcjonować po operacji i mogła żyć bez dyskomfortu a docelowo znalazła taki świetny dom jak Musia🙂

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.03.2023 o 22:56, agat21 napisał:

Szkoda łapeczki 😔 Ale Natka na pewno szybko nauczy się bez niej biegać. I nie będzie już jej raniła się łapeczka - przynajmniej tyle dobrego..

Ona i tak na trzech łapkach chodziła i być może pogruchotane kosteczki raniły i sprawiały ból. Ale rację ma Poker, że szansa na adopcję maleje i rację na Moli@.... szkoda, że nie da się choćby "niepełnosprawnej" łapki zostawić Balbince 😞

Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.03.2023 o 22:38, Tola napisał:

Natka w poniedziałek ma operację, proszę, bądźcie z sunią myślami. 

Przed nią trudne dni, ale jak wydobrzeje, nauczy się chodzić na 3 łapkach, będzie jej się łatwiej żyło.
Kciuki oczywiście zaciśnięte.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...